Take a fresh look at your lifestyle.

مسئولان به ورود پول های کثیف در انتخابات توجه ویژه داشته باشند+ تصویر

0

نادر منتظریان کاندیدای اصولگرایان بویراحمد و دنا در انتخابات مجلس شورای اسلامی شب گذشته در جمع جوانان و  دانشجویان دانشگاه های استان با تسلیت ایام فاطمیه و تبریک و تسلیت شهادت سرتیپ پاسدار حاج قاسم سلیمانی گفت : الگو پذیری از حضرت زهرا و قدم برداشتن در راه حضرت زهرا (س) برکت دهنده و نتیجه بخش زندگی انسانهاست.

کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان های بویراحمد و دنا با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران برگرفته از قیام عاشورای حسینی است گفت : جمهوری اسلامی ایران باعث و بانی بیداری اسلامی در منطقه و جهان است و با حملات موشکی سپاه به پایگاه ها ی تروریست های آمریکایی هیمنه این تروریست ها برای همیشه شکسته شد.

وی سردار سلیمانی را فردی عزت مند در دنیای اسلام معرفی کرد و گفت : جهان مدیون حاج قاسم در دفاع از مظلومان و مبارزه با توحش ، ظلم و تروریست است.

منتظریان با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت :جوانان و نخبگان از مهمترین قشر در اجرای این بیانیه مهم و کارساز هستند که ضرورت توجه و استفاده از این قشر اجتناب ناپذیر است.

منتخب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت : تزریق روحیه امید بین نسل دانشگاهی و جوان باید در برنامه ها باشند تا دانشجویان امیدوارتر ادامه راه را در پیش گرفته و توسعه را ایجاد کنند.

منتظریان در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان حاظر در نشست با اشاره به اینکه جامعه در دست دو گروه نظامی امنیتی و مدیریت دولتی است و هر کدام وظایفی را بر عهده دارند گفت : نظامیان و گروه های امنیتی به اذعان تمام مردم و حتی دنیا توانسته است کارنامه ای درخشان از خود بجای بگذارد و با برقرار کردن امنیت مردم و کشور آسایش را فراهم کرده است.

این کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان های بویراحمد و دنا در ادامه گفت : دولت وظیفه فراهم اوری رفاه و اقتصاد مردم را بر عهده دارند که با مقایسه این گروه با  نظامی ها مردم به نتیجه می رسند که چه گروه هایی بهترین عملکرد را داشته و چرا که  مردم  تفاوت ها را در کفن پوشی و جان برکفی برای کشور می بینند.

وی نگاه خشن بودن روحیه نظامیان را رد کرد و گفت :در تمام دوران زندگیم کسی نمی تواند به عنوان یک نیروی امنیتی نسبت به برخورد ، اخلاق و مردمی بودنم ایرادی از من بگیرد  چرا که همیشه سعیم بر گره گشایی از مشکلات مردم بوده و خداوند را شاکرم که  توانسته ام این مهم را به اذعان مردم  به خوبی انجام دهم.

منتخب ائتلاف اصولگرایان بویراحمد و دنا در انتخابات پیش رو در پاسخ به سوال یکی از جوانان ورودش به انتخابان را با توجه به وضعیت فعلی ضروری ارزیابی کرد و ابراز داشت : تلاش در خدمت به رفع مشکلات مردم بویراحمد و دنا اصلی ترین دلیل من  برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی است.
وی بررسی  ورود پول های کثیف به انتخابات و آسیب های بعدی آن را ضروری ارزیابی کرد و تاکید کرد :مسئولان و برگزار کنندگان انتخابات به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشند.

منتظریان خود را وامدار کسی ندانست و گفت: در حد نیاز و ضرورت در انتخابات هزینه مالی می کند و از کمک های مالی  اقوام و دوستان خود در این خصوص تشکر کرد.

وی شفافیت مالی کاندیداها وبیان منابع مالی انتخاباتی را مهم بر شمرد و گفت : کاندیداها باید منابع مالی انتخاباتی خود را به مردم عنوان کنند تا در آینده شائبه ای برای آنها ایجاد نشود و مردم با کاندیداهای پاکدست بیش از پیش آشنا شوند.

منتظریان رویکردحضور در  انتخابات خود را انتقاد به وضع موجود برشمرد و گفت : نا کارامدی ، فساد ، سوء مدیریت ، وضعیت موجود اقتصادی از عمده مشکلات امروز سطح جامعه و استان است.

این کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی  رونق تولید ، صادرات و پیوند دانشگاه و صنعت را بخشی از  شاخص های خروج از وضعیت نامناسب مشکلات امروز عنوان کرد.

وی در پایان یک ساعت پرسش و پاسخ دانشجویی که در آینده نزدیک بخش های دیگری از آن اطلاع رسانی می شود شایسته سالاری را نقطه مقابل قومیت گرایی عنوان کرد و گفت : مردم باید به برنامه و کارنامه کاندیداها رای دهند و با انتخاب مناسب بدنبال رفع مشکلات و معضلات باشند.

منتظریان در پاسخ به سوال یکی دیگر از دانشجویان در خصوص رویکرد وی در استفاده از جوانان با تاکید بر  ورود نخبگان و جوانان  در قبای مدیریتی در کنار پیشکستوان گفت :جوانان به واسطه پتانسیل ، انرژی زیاد  و علمی بودن می توانند گام دوم انقلابی را به خوبی پیمایش کرده و با کادر سازی مناسب در کنار پیشکسوتان به توسعه و پیشرفت کشور و استان کمک کنند.

تصاویر نشست پرسش،و پاسخ جوانان و دانشجویان با منتخب اصولگرایان بویراحمد و دنا.

3 نظرات
  1. احمد می گوید

    قطعا کسانی مانند حاج منتظریان که در حوزه امنیت توانستند موفق عمل کنند و امنیت اکنون کشور را مدیون چنین افرادی هستیم در حوزه تصمیم گیری و در مجلس هم میتوانند با پاکدستی و در خدمت مردم بودن و با روحیه ایثارگری و جهادی و انقلابی وضعیت معیشت مردم را بهبود دهند

  2. احمد می گوید

    قطعا کسانی مانند حاج منتظریان که در حوزه امنیت توانستند موفق عمل کنند و امنیت اکنون کشور را مدیون چنین افرادی هستیم در حوزه تصمیم گیری و در مجلس هم میتوانند با پاکدستی و در خدمت مردم بودن و با روحیه ایثارگری و جهادی و انقلابی وضعیت معیشت مردم را بهبود دهند

  3. سیدحسن موسوی می گوید

    به همین خیال باش جناب منتظریان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.