تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 80411
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۹۸ - ۰۲:۴۰

مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: در این حکم آمده بنا به پیشنهادات و تایید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور و به موجب این حکم جعفر گوهرگانی

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کهگیلویه و بویراحمد به زودی معرفی می شود

فصلی نو ، مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویر احمد گفت: بنا به تفکیک معاونت های استانداری، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار به زودی معرفی می شود.

به گزارش فصلی نو ، سید محمد تقوی گفت: وزیر کشور طی حکمی جعفر گوهرگانی را به عنوان معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: در این حکم آمده بنا به پیشنهادات و تایید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور و به موجب این حکم جعفر گوهرگانی به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در ادامه این حکم آمده امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمان‌ها و دستگاه‌های لشکری و کشوری استان و بهره‌گیری از استعدادها و توانمندی‌ نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در پیشبرد اهداف و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و وزارت متبوع و نیز خدمت‌رسانی هر چه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشید.

تقوی افزود: معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار نیز به زودی معرفی می شود.

همراه اول
تلگرام
تلگرام

یک دیدگاه

  • تاجگردون و نوروزی و گوهر گانی همه اقتصاد استان در دستشان است این هم وضع فقر و فلاکت و گرانی و احتکار و بیکاری و گدایی و کمبود پارتی بازی و ......در استان و کشور
پربازدید ها
عکس