حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۸ 25 جماد ثاني 1441 Wednesday, 19 February , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 10597 تعداد نوشته های امروز : 5 تعداد اعضا : 10 تعداد دیدگاهها : 30845×
یادداشتن ارسالی

نادر منتظریان و خطرناک ترین تفکر ممکن

شناسه : 96707 20 بهمن 1398 - 15:12

فصلی نو- مطلبی را که در زیر می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین سایت است و انتشار آن الزما بمعنای تایید یا رد نوشته نیست.

نادر منتظریان و خطرناک ترین تفکر ممکن
پ
پ

فصلی نو- شاهین کرمی

نادر منتظریان خروجی جریان اصطلاحا انقلابی جناح اصولگرا بدون شک خطرناک ترین تفکر ممکن را دنبال می کند.
این روزها بحث در مورد آرایش حساب شده و منظم ستاد منتظریان داغ بوده اما لطفا خط اول این نوشته را فعلا در گوشه ای از ذهن شریفتان داشته باشید تا به شما پشت پرده ای از خطری که ورود افرادی چون منتظریان به صحنه ی انتخابات متوجه دیارمان می کند را نشان دهیم .
آنگونه که همگان می دانند منتظریان در واقع همان ستار هدایت خواه است فقط کمی تنومند تر است و فعلا کلاهی بر سر ندارد.

درست از روزهایی که ستار کلاهش را کج گذاشت و راهش را هم به سمت تهران مایل کرد پیش بینی حرکتی غیر مترقبه از او چندان دشوار نبود.
اما حاج مهدی روشنفکر که دست هدایت خواه برایش رو شده بود بازی اش را نخورد و خود را از دایره ی سیاه بازی های ستار بیرون کشاند.
امروز اما تشکیلات عریض و طویل منتظریان پشت پرده هایش هویدا شده است .
البته کاملا آرام آرام
حالا بدون هیچ لکنت زبانی باید شاگرد خلف حاج حسینی و هدایت خواه را پرچمدار همان تفکر ایستایی بدانیم که سال های زیاد درجا زدن بویراحمد و دنا به پایشان نوشته می شود.
اما تغییر ریاکارانه و وارداتی شماتیک حرف ها و ظواهر نشان می دهد هدایت خواه برنامه ای این بار کاملا متفاوت از آنچه تا بحال دیده ایم پیاده کرده است .
برای پاراگراف فوق توضیحی کاملا مبسوط لازم است که بزودی داده خواهدشد .
اما هدایت خواه که همواره عناد حل نشدنی ای با رشد بویراحمدی ها و نخبگانش داشته این بار تیمی کاملا یکدست و لژیونر را به یاری شاگردش آورده تا زمین بازی را به دست بگیرد.
پرده های این بازی کاملا رو می شود البته بوفتش، اما لازم است در همین حد بدانید پای بنیادی در میان است که حتی آبدارچی اش هم تهرانی است .
و ستار هدایت خواه هم نیک بداند این روزها در حافظه ی تاریخی بویراحمد و دنا می ماند .
برادرکشی هایی که برای چندصباحی بیشتردر قدرت ماندن انجام گرفته خیانتی است نابخشودنی .
شاید آن روزی که داعیه دار خون شهدا برادر شهید را یزید نامید باید از ایشان قطع امید می کردیم اما یقین داریم بویراحمد و دنا شاید خیانت را با خیانت پاسخ ندهد اما فراموش نمی کند.
واعظان کاین جلوه بر محراب و منبر می کنند
چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند

ثبت دیدگاه

31 دیدگاه

  • وجدانا آبکی ترین و مضحک ترین تحیلی بود که تو عمرم خوندم...نگارنده توی چند سطر چند بار ناخواسته اصطلاحا گل به خودی زده که نشان از عدم درک صحیح شرایط روز جامعه یا هم سطح پایین سواد تحلیل گری وی میباشد...ناخواسته کل توپها را به حریف پاس داده که ..
  • اقای کلاه انگلیسی فقط و فقط قصدش ضربه زدن به فرهنگ کهن و دیرینه یاسوج یعنی برادری و همدلی در قول لر میباشد و هدفش نفاق در این قوم کهن میباشد ک تبعات این کار میتواند جبران ناپذیر برای بویراحمد باشد این بود از یاسوج گفتنش این بود پاک بودنش این بود به یاد مردم بودنش . وای بر شما
  • دوستانی که کامنت میزارید اطلاع ندارید از پستوها فقط ظاهر روتوش شده ادم ها با شعارهای رنگین ولعابدار میبینید عجله نکنید ...
  • بله این اقای ..... متخصص در ایجاد حکومت نظامی وایجاد شایعه برا دیگران است واقای هدایت خواه مردی شریف که دغدغه طرح ملی وفرهنگی دارد که مردم بویراحمد نیازشان چیزه دیگریست مردم من هنوز دغدغه نان دارند اینو باید درک کنیم، 
  • نه م..... قابل اعتماده برای مردم نه ر.... ک حاظر ب تابعیت از نظر جمع نشد و حالا با قران بردن درخانه مردم و قسم دادنشون قصد جمع اوری ارا دارد چ خیال کردین ک مردم ب شما اعتماد میکنن
  • جناب نویسنده. دوره زراع بویراحمد درجا شد و وادادگی و بی عرضگی خطرناک ترین تفکر است.  شما هم با طرح اسم روشنفکر تفرقه ایجاد نکن جناب الهی.  این متن کار خودتونه.
  • از نوشته هایت اینطور  برداشت می شود که ریگی به کفش داری  واز جایی می ترسی .نترس فقط اختلاسگران از نیروهای انقلابی می ترسند اگر مشکلی نداری سرت را بگذار راحت بخواب.
  • تحلیل ومتن ضعیف وجهت تخریب بود الحمدلله  که دشمنان ما را ازحمقا قراردادی .این دست تخریبها شگرد منافقانه ای است که چند سالی است باب شده و ارعاب جامعه از اشخاص انقلابی شیوه برگرفته از سناریو ایران هراسی است البته توسط منافقان داخلی 
  • تقریبا همه سایت های استان و تحلیل ها را میخوانم  بدون اینک بدانم این نویسنده کیست  آن را وهن دموکراسی و تحلیل علمی میدانم متاسفانه آنقدر در لاک سیاسی فرو رفته نگارنده که اصلا فراموش کرده که مردم و مطالبات و قیامت و خدا یی وجود دارد و مردم هم خودشان فکر و مشاهده و تحلیل و حافظه تاریخی این هشت سال مردم فعال است و همه که الزایمر نگرفته اند که گویی نگارنده این گونه تصور میکند برای مزید اطلاع نگارنده کرمی مطالب یک سال اخیر رسانه ها خصوصا گچساران را بخوان تا از تحلیل خودت خنده ات بگیرد
  • جون خودت خجالت نکشیدی با این تحلیل مسخره حیف اسم شاهین که روی تویه تو حتی کلاغ هم نیستی چه برسه به شاهین 
  • سلام خوشحال کننده نیست که این گونه حرفهای صد من یه غاز از قلم یه اهل رسانه آگاه گر بیرون بیاد.تاسف بر انگیز
  رفتن به نوار ابزار