تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 45813
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۹۶ - ۱۰:۵۳

فصلی نو؛ امدادرسانان اورژانس ۱۱۵ جان خانم ۲۹ ساله در روستای لیراب از توابع بخش دیشموک را نجات دادند. به گزارش فصلی نو رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان گفت: با اعلام این خبرامدادرسانی اورژانس ۱۱۵ اینبار در کوه‌های صعب العبور دیشموک به مرکز پیام اورژانس بلافاصله یک دستگاه آمبولانس از پایگاه دیشموک […]

نجات جان زن ۲۹ ساله در کوه‌های صعب العبور

فصلی نو؛

امدادرسانان اورژانس ۱۱۵ جان خانم ۲۹ ساله در روستای لیراب از توابع بخش دیشموک را نجات دادند.

به گزارش فصلی نو رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان گفت: با اعلام این خبرامدادرسانی اورژانس ۱۱۵ اینبار در کوه‌های صعب العبور دیشموک به مرکز پیام اورژانس بلافاصله یک دستگاه آمبولانس از پایگاه دیشموک به محل اعزام شد.
جلال پوران فرد افزود: با توجه به صعب العبور بودن مسیر روستای لیراب (توابع بخش دیشموک) تکنسین‌های اورژانس برای نجات بیمار با ایثار و فداکاری بعد از دو ساعت پیاده روی در محل حاضر شدند.
رئیس اورژانس ۱۱۵ استان با اشاره به اینکه محل سکونت این بیمار در فاصله ۳۰ کیلومتری از شهر دیشموک بود، گفت: این خانم که دو روز پیش زایمان کرده، با توجه به مشکلات زمینه‌ای دچار کاهش سطح هوشیاری شده بود.
پوران فرد افزود: تکنسین‌های اورژانس پس از انجام اقدامات درمانی بیمار را با کمک اهالی روستا پس از ۲ ساعت پیاده روی به آمبولانس و سپس درمانگاه دیشموک انتقال دادند.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس