پ. آبا ۲ام, ۱۳۹۸

فصلی نو

اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد-بویراحمد-دنا-گچساران-یاسوج

نرخ رشد مصرفی انرژی در کهگیلویه و بویراحمد بیشتر از میانگین کشوری است

حدود 25 قلم از کالاهای خانگی نیاز به مصرف برق دارند که می طلبد خانم های خانه دار نهایت دقت در مصرف برق این وسایل را داشته باشند .

قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد باتشریح آخرین وضعیت مصرف برق در این استان، از بیشتر بودن نرخ رشد مصرف انرژی این استان نسبت به میانگین کشوری خبرداد . 

به گزارش فصلی نو منطقه کهگیلویه و بویراحمد نادر جانی پور در حاشیه جلسه مدیریت مصرف ویژه بانوان این شرکت به رسانه ها گفت: نرخ رشد مصرف انرژی در استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از هفت و نیم درصد بوده که میانگین این نرخ در کشور حدود پنج و نیم درصد است . 

وی با تشریح دلایل چگونگی افزایش نرخ رشد مصرف انرژی در استان کهگیلویه و بویراحمد نسبت به میانگین نرخ کشوری، اظهارکرد: مهاجرت های بی رویه از روستاها به شهرها، تغییر الگوهای مصرف، افزایش واحدهای صنعتی نسبت به گذشته و بالا بودن مصرف برق از سوی مشترکین را می توان از مهمترین دلایل افزایش نرخ رشد مصرف انرژی در این استان برشمرد . 

قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: میزان مصرف برق در حوزه های گرمسیری بویژه گچساران بالا بگونه ای که 43 درصد میزان مصرف انرژی در این استان متعلق به این شهرستان است . 

جانی پور با اشاره به میزان بالای مصرف انرژی توسط مشترکین خانگی تصریح کرد: حدود 25 قلم از کالاهای خانگی نیاز به مصرف برق دارند که می طلبد خانم های خانه دار نهایت دقت در مصرف برق این وسایل را داشته باشند . 

وی ادامه داد: ساعات پیک بار تابستان در استان کهگیلویه و بویراحمد در مناطق گرمسیری از ساعت 12 تا 17 عصر خواهد بود که برای کاهش مصرف برق و جلوگیری از قطعی های ناخواسته برق، مدیریت مصرف را سرلوحه کار خود قراردهیم . 

قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در روز نوزدهم تیرماه سال گذشته شاهد بالاترین مصرف برق یعنی 416 مگاوات در این استان بوده ایم، عنوان کرد: اگرچه با مدیریت های صورت گرفته هنوز به این میزان مصرف در استان نرسیده ایم اما از مشترکین می خواهیم نهایت دقت در مصرف برق را داشته باشند . 

جانی پور گفت: میزان مصرف برق تا روز بیست نهم تیرماه جاری در کشو 56 هزار و 90 مگاوات بوده که این میزان در استان کهگیلویه و بویراحمد 409 مگاوات گزارش شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل شاهد رشد حدود شش درصدی بوده ایم . 

وی بالاترین میزان مصرف برق تا روز گذشته در استان کهگیلویه و بویراحمد را مربوط به گچساران با 154 مگاوات عنوان و یادآورشد: کمترین میزان مصرف برق در این روز نیز در شهرستان چرام با 21 مگاوات به ثبت رسیده است . 

قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، تعداد مشترکین برق در این استان را حدود 270 هزار اشتراک عنوان و اضافه کرد: حدود 170 هزار مشترک آن در شهرها و مابقی در روستاها وجود دارد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

اکتبر 2019
ش ی د س چ پ ج
« سپتامبر    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031