حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۸ 26 جماد ثاني 1441 Thursday, 20 February , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 10603 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 10 تعداد دیدگاهها : 30873×

نصب صندوق اهدای کتاب در خیابان اصلی شهر دوگنبدان

شناسه : 83846 09 مرداد 1398 - 13:30

در این نشست یاسر رحیمیان ضمن ارائه آخرین وضعیت کتابخانه های عمومی استان و شهرستان گچساران گفت: به همت نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت، در این شهرستان در بحث زیرساختها و ساخت کتابخانه های عمومی و محله ای کارهای خوبی صورت

نصب صندوق اهدای کتاب در خیابان اصلی شهر دوگنبدان
پ
پ

فصلی نو، مشارکت دستگاههای مختلف در اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان و نصب صندوق اهدای کتاب در یکی از خیابانهای اصلی شهر از مصوبات نشست انجمن کتابخانه های عمومی گچساران بود.

به گزارش فصلی نو به نقل از روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، نشست انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان گچساران با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، فرماندار شهرستان گچساران، شهردار شهر دوگنبدان و اعضای حقوقی و حقیقی در سالن جلسات فرمانداری گچساران برگزارشد.

در این نشست یاسر رحیمیان ضمن ارائه آخرین وضعیت کتابخانه های عمومی استان و شهرستان گچساران گفت: به همت نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت، در این شهرستان در بحث زیرساختها و ساخت کتابخانه های عمومی و محله ای کارهای خوبی صورت پذیرفت و 12 باب کتابخانه عمومی در این شهرستان هر روزه علاوه بر خدمات کتابخانه ای میزبان علاقمندان به برنامه های فرهنگی متنوع می باشد.

علی خوان پایه فرماندار شهرستان گچساران نیز دراین جلسه ضمن تاکید برمشارکت تمام دستگاههای فرهنگی در اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در گچساران افزود: شرکت نفت گچساران در بحث اختصاص سالن اجتماعات، شهرداری در بحث کمک مالی و دیگر دستگاهها در بحث تبلیغات و تامین برخی جوایز باید در این اختتامیه باید همیار و همکار کتابخانه های عمومی باشند.

 در این نشست برخی از روسای ادارات در بحث ترویج کتاب و کتابخوانی مطالبی را ارائه کردند و در پایان، مصوباتی نیز توسط اعضا تصویب شد که مهمترین ان نصب صندوق اهدای کتاب توسط شرکت نفت در خیابان سرپوشیده بلادیان بود.

ثبت دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

      رفتن به نوار ابزار