حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۷ اسفند , ۱۳۹۸ 3 رجب 1441 Wednesday, 26 February , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 10644 تعداد نوشته های امروز : 5 تعداد اعضا : 10 تعداد دیدگاهها : 31138×

نمایش ماجرای مزرعه از فردا به روی صحنه می رود

شناسه : 75802 28 اسفند 1397 - 1:08

نمایش<> از فردا به روی صحنه می رود…. به گزارش فصلی نو، نمایش ‌‌ ماجرای مزرعه به همت اداره فرهنگ وارشاداسلامی،نویسندگی و کارگردانی حمزه نام آور از 27 اسفند هر روز ساعت 7عصر در سالن شهید آوینی بالاتر از پارک جنگلی به روی صحنه می رود و اجرای آن تا 29 اسفند ادامه دارد. داستان […]

نمایش ماجرای مزرعه از فردا به روی صحنه می رود
پ
پ

نمایش<> از فردا به روی صحنه می رود….

به گزارش فصلی نو، نمایش ‌‌ ماجرای مزرعه به همت اداره فرهنگ وارشاداسلامی،نویسندگی و کارگردانی حمزه نام آور از 27 اسفند هر روز ساعت 7عصر در سالن شهید آوینی بالاتر از پارک جنگلی به روی صحنه می رود و اجرای آن تا 29 اسفند ادامه دارد.

داستان نمایش «ماجرای مزرعه»
فرارحیوان های مزرعه از دست پیر مرد خسیس وبداخلاقی است که از هر راهی برای اذیت و آزار رساندن به حیوان ها استفاده می کند..و از طرفی گرگ و روباه در کمین حیوانات نشسته اند و نقشه هایی در سر دارند.

زینب راستگویان، سکینه گیاهی، امید مرادی، روشنک رخ افروز، آناهیتا افشار، اطلس افشاریان، شیوا افسری، امیر حسین دشتی در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

از دیگر عوامل این نمایش می توان به دستار کارگردان: محسن پوزش
پوستر و طراح صحنه : آزیتا خادم اشاره کرد.

قابل ذکر است این گروه نزدیک به دو دهه کارهای زیادی را در سطح استان به اجرای عموم گذاشته اند که آخرین بار کار مرگ مخترع بود و مورد استقبال عمومی قرار گرفت.

ثبت دیدگاه

2 دیدگاه

    • شایسته تر بود با دعوت از فرزندان این مرز و بوم از خاک این شهرستان بنام مرتضی توفیقیان دعوت بعمل می آمد .
    رفتن به نوار ابزار