تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 78995
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۹۸ - ۰۴:۲۰
مدیر سازمان دانش آموزی استان کهگیلویه و بویراحمد؛

هر سرویس مدارس باید یک کلاس درس سیار باشد

احسانی با بیان اینکه خبرگزاری پانا از خبرگزاری های عمومی کشور است و هدف آن تربیت دانش آموز خبرنگار است گفت: خبرگزاری کانون دانش آموزی (پانا) در تابستان 82 فعالیت رسمی خود را آغاز کرد و اکنون بیش از 15 سال است که به صورت جدی در حال فعالیت در عرصه رسانا است.

هر سرویس مدارس باید یک کلاس درس سیار باشد

فصلی نو ،مدیر سازمان دانش آموزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در بحث حمل و نقل دانش آموزی سیاست بر این است که هر سرویس دانش آموزی یک کلاس درس باشد .

به گزارش فصلی نو ، سید نظام مرادی روز گذشته در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: هیأت امناء بالاترین رکن سازمان دانش آموزی است که وظیفه آن سیاست گذاری و تعیین خط مشی های کلی سازمان و نظارت بر تحقق اهداف آن می باشد.

مدیر سازمان دانش آموزی استان با بیان اینکه عضویت مربی پیشتاز استان در هیات امنای سازمان دانش آموزی کشور یکی از افتخارات سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد در سال گذشته بود گفت: طبق ماده هفت اساسنامه سازمان دانش آموزی، وزیرآموزش و پرورش رئیس هیأت امناء است.

مرادی افزود: در انتخابات هشتمین دوره مجمع اعضا و ششمین دوره مجمع مربیان کشور، برای اولین بار در استان کهگیلویه و بویراحمد فاطمه نجاتبخش با کسب بیشترین آرا بعنوان رئیس مجمع مربیان خانم و عضو هیات امنای سازمان دانش آموزی کشور انتخاب شد.

مرادی عنوان کرد: در سال رونق تولید و برای حمایت هر چه بیشتر از تولیدکنندگان داخلی ساماندهی کارگاه ‌های تولید لباس دانش آموزان در دستور کار سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

وی ابراز داشت: تمامی کارگاه‌ های کهگیلویه و بویراحمد موظف شده اند که لباس دانش‌ آموزان استان برای سال تحصیلی 1399 – 1398 را تا 25 شهریورماه امسال تحویل دهند.

مدیر سازمان دانش ‌آموزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: این سازمان در سال 1378 با هدف تقویت تربیت اجتماعی و روحیه نظم و قانون گرایی، تعلیم و تربیت اسلامی دانش‌ آموزان در ابعاد مختلف فردی و اجتماعی، برنامه‌ ریزی برای غنی سازی اوقات فراغت دانش‌ آموزان، خودباوری فرهنگی و ترویج روحیه تعاون، همکاری، نیکوکاری و نوع دوستی تشکیل و راه اندازی شد.

مرادی اظهار داشت: تربیت و ایجاد حس مسئولیت پذیری و مشارکت جویی در دانش آموزان با محوریت و الگو قرار دادن معیارها و ارزش های اسلامی، انقلابی و ایرانی از جمله اهداف و وظایف سازمان دانش آموزی است.

وی افزود: سازمان دانش آموزی یک تشکیلات هدفدار در راستای تربیت اجتماعی دانش آموزان است تا آنان مهارت لازم برای حضور و فعالیت هدفمند در عرصه های مختلف زندگی را پیدا کرده و به فردی مسئولیت پذیر در آینده تبدیل شوند.

مدیر سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: زمینه سازی تعلیم و تربیت برای کسب فضائل اخلاقی و کمالات انسانی، توانمند کردن اعضا برای مشارکت پذیری بهتر، آموزش مهارت های زندگی در شرایط سخت و تقویت قابلیت های فردی و گروهی از راهبردهای کلی این سازمان است.

مرادی عنوان کرد: توجه به مسائل اقتصادی و درآمدزایی از اولویت های مهم کاری سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد در سال تحصیلی 1399 – 1398 است.

به گزارش فصلی نو ،  همچنین در ابتدایی نشست خبری مدیر سازمان دانش آموزی با اصحاب رسانه، مسؤل خبرگزاری پانا استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن خیر مقدم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات خبرنگاران در ماه مبارک رمضان گفت: بزرگترین درس ماه مبارک رمضان خودسازی است. و اولین و مهم ترین قدم خودسازی هم این است که انسان به خود و به اخلاق و رفتار و خود با نظر انتقادی نگاه کند.

صمد احسانی ضمن تشکر از مدیر سازمان دانش آموزی جهت برگزاری نشست خبری با اصحاب رسانه افزود: از 21 تا 27 اردیبهشت به نام هفته گرامیداشت بیستمین سالروز تاسیس سازمان دانش آموزی نامگذاری شده است و به همین مناسبت برنامه های در سطح مدارس، مناطق و شهرستان های استان برگزار می شود.

احسانی با بیان اینکه خبرگزاری پانا از خبرگزاری های عمومی کشور است و هدف آن تربیت دانش آموز خبرنگار است گفت: خبرگزاری کانون دانش آموزی (پانا) در تابستان 82 فعالیت رسمی خود را آغاز کرد و اکنون بیش از 15 سال است که به صورت جدی در حال فعالیت در عرصه رسانا است.

مسؤل خبرگزاری پانا استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این خبرگزاری برای دانش آموزان علاقمند به خبرنگاری از طریق مدیریت دانش آموزی استان دوره های آموزشی رایگان برگزار می کند و دانش آموزان پس از طی دوره های آموزشی تئوری و عملی وارد عرصه خبرنگاری می شوند.

 

همراه اول
تلگرام
تلگرام

یک دیدگاه

پربازدید ها
عکس