کد خبر: 87968 |
تاریخ انتشار : 8 اکتبر 19 - 09:19 | ارسال توسط : faslino_sadegh
پ

با یک بررسی ساده میبینیم که افراد همسن و سال حاج دهراب پور کسانی همانند حاج مسعود حسینی، مرحوم نبی زاده، سید باقر موسوی، مرحوم مفتح، حاج بهرام تاج گردون، سید محمد موحد، محمود منطقیان، قادر لاهوتی و

فصلی نو – داریوش موسوی در بشار نیوز نوشت:

“من رای شما را نخواستم، اگر راست می گفتی در بحث ریاست مرا همراهی می کردی!!!!”
این عکس العمل تند از آقای دهراب پور نسبت به آقای نگین تاجی که هم طایفه ای ایشان هم هست تنها اشاره جدی رسانه ها به ماجرای پیچیده آن اتفاق بود ،اما نکته برجسته و مستتر در آن، نه چگونگی و چیستی آن که ابهام بزرگ دیگر در کارنامه سیاسی جناب دهراب پور بود.‌سالهاست کسی نمیداند باید به وی به دید یه فعال با پشتوانه سیاسی نگرید یا یار ایل و تبار خویش که جمع این دو همیشه از محالات سیاسی ایشان بوده ست.
از خیلی از سیاسیون و دلسوزان که بپرسی در یک موضوع غالبا اشتراک نظر دارند، اینکه حاج دهراب پور کلاً ادم تصمیم های ناگهانی است، دوست و رفیق برای خود نگه نمی دارد،تیپ شخصیتی ضد قهرمان دارد..آنگاه که جریان سیاسی فعال میشود و همه میخواهند از شهد شیرین وحدت جریان بچشند ایشان هدایتخواه را وانهاده و با زارع عهد عشیرتی میبندد، طایفه تا میاید و از او قهرمان بسازد دوباره با زارع به هم میزند ..در ریاست جمهوری هم همان شد که گذشت..
با یک بررسی ساده میبینیم که افراد همسن و سال حاج دهراب پور کسانی همانند حاج مسعود حسینی، مرحوم نبی زاده، سید باقر موسوی، مرحوم مفتح، حاج بهرام تاج گردون، سید محمد موحد، محمود منطقیان، قادر لاهوتی و افرادی از این تیپ اجتماعی هستند که هر کدام در این نظام مسولیت های سنگین را بر عهده داشته و بعضاً، اکنون نیز سردمدار جریان، حرکت و موج اجتماعی بوده و یا هستند۰
هنوز که هنوز است عده ای با یاد و نام مرحوم نبی زاده جایگاه اداری می گیرند و دو نفر اول مطرح جریان اصولگرای گچساران و باشت دست پرورده ان مرحوم هستند، هنوز که هنوز است و با وجود چندین سال فوت مرحوم مفتح پسرش بنام و یاد او و به واسطه دوستان پدر در جایگاه مدیر کلی یا عضویت شورای شهر یاسوج موقعیت اداری و اجتماعی کسب می کند ، سید مسعود حسینی بعد از فرماندار، نماینده و استاندار شدن و در زمان بازنشستگی در کلبه شخصی خود در انتهای بلوار بویراحمد جریان اصولگرای بویراحمد و دنا را رهبری و مدیریت می کند،
سید باقر موسوی سالهاست که تهران نشین شده،اما کاندید برای بویراحمد و دنا تعیین می کند، حاج بهرام تاجگردون خود را همطراز بزرگان جریان هم فکرش به مانند سید اصلاحات می داند، منطقیان و لاهوتی با انتخاب کاندید مقابل همدیگر معادله رای آوری را در حوزه کهگیلویه، چرام، بهمئی و لنده تغییر می دهند، سید محمد موحد بعد از ۲۰ سال نمایندگی هنوز هواداران پر و پا قرصی دارد که او را تشویق به شرکت در انتخابات می کنند و بدون جریان و تشکیلات همیشه در فینال انتخابات در کهگیلویه قرار دارد، باید گفت تنها دلیلی که باعث شده این افراد اینگونه باشند و دهراب پور نشده تفاوت در ثبات قدم ،در موضع و جهت فکری و رفتاری ست…منظور آن است که این افراد دارای مواضع ثابت و تعریف شده برای خود می باشند، از این شاخه به آن شاخه نپریده اند و تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل..
سوالی که در این مرقومه در محور سوالات قرار میگیرد این است که حاج دهراب پور در این مدت چکار کرده و همانند افراد نامبرده در کجای فضای اجتماعی استان قرار دارد؟ با وجود انکه از امتیازات خوبی برخوردار هست اما نه کسی حاضر است پیاده نظام او شود و نه کسی حاضر است که حاج دهراب پور پیاده نظامش شود،ایراد کار کجاست ؟ چرا این همه متغیر و شناور بوده است؟ تا جائیکه ناچار می شود با وجود اینهمه تجربه، گذشت زمان، سن و سال و در زمان بازنشستگی، کاندید شورای شهر یاسوج شود تا در مقابل و یا کنار جوانان با انگیزه و توانمندی چون دکتر نگین تاجی، دکتر خوبانی، هدایت اکبری، احمدی کیش، اکبری تبار و آشنا قرار گیرد، به این دل خوش کند که نایب رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج شده است، به این دل خوش باشد که در گروه اقلیت یا اکثریت شورای هفت نفره شهر یاسوج قرار گیرد و یک طرف نزاع و درگیری در شورای شهر باشد، بالاخره به این دل خوش باشد که یک روز مقدم شهردار یاسوج را ضعیف ترین، ذلیل ترین و کسی که با الفبای مدیریت آشنایی ندارد، مهره انتخابی و تحمیلی تاجگردون نماینده محترم گچساران و باشت، معرفی کند و الان چند صباحی یار غار وی باشد هر چند باید دید و حتما میبینیم که این دوستی هم به سرنوشت دوستی های دور و دراز وی خواهد رسید!
پاسخ این سوال همان جواب ساده ای بود که در چند سطر پیش داده شد..دیده شدن در نقش یک ضد قهرمان..ماجرای معروف” یا من بازی یا بازی خراب” و…
حالا که همه این اتفاقات افتاده است و زمان را برای رجعت مجالی نیست ولی ای کاش جناب دهرابپور به جای ماجراجویی در این سن و سال و تنه زدن و مجادله با جوانانی که برخی هم سن فرزندان ایشان هستند نصیحت های مشفقانه یاران را میپذیرفتند و در نقش مشاور، فرصت را به جوانان میسپردند و راه اسلاف این شورا مانند چراغزاده و خلقی پور و خرسندیان و پناهی و…را میرفتند تا امروز نخواهند سر یک رییس شورا شدن اینگونه زور آزمایی کنند و بعد از پشت کردن به جریان سیاسی که در صدر لیست آنان بوده است با جوان هم طایفه ای خود که هفده هزار رای از همین مردم گرفته اینگونه با تشر صحبت کند..
کافیست نگاهی به عکس جمعی اعضای شورای اسلامی دوره پنجم شهر یاسوج بیندازید،و تفاوت سنی ایشان و شش نفر دیگر را ببینید تا گوشه ای از این حرف ها را باور کنید.
جناب دهراب پور!
کاش حالا که دوباره به صدر لیست جریان اصولگرایی در شهر یاسوج رسیده بودید به تعهدات و یا حتی توصیه های آنان کمی دقت میکردید و با پیش شرط نبود دکترجاوید کمر به تولد مخلوق ناقص الخلقه “اقلیت و اکثریت” نمیکردید که بشود خروجی تحمیلی شهردار فعلی و حالا که نشد کاش یادتان میماند که همین آقای نگین تاجی با وجود گرفتن رای اول از مردم دو سال در کنار شما در گروه اقلیت ماند تا تنها نباشید، هر چند امثال نگین تاجی ها نیاز به حمایت شماها داشتند نه شما به آنان..
جناب حاجی، باید اذعان و قبول کرد که در این مدت طولانی یعنی چهل سال بعد از انقلاب اسلامی ۱۳۵۷، هر آنچه در توان داشتید عرضه کردید، از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۹۲ عضو و رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج بودید، در خیلی از فعالیت های انتخاباتی تلاش کردید اما کشمکش ها و درگیری ها و خدمات هم گذشته ..باید فرزند عصر خویش باشیم و به تناسب آن قدم برداریم..
باید بدانیم بلایی که دامنگیر خیلی از بزرگان و پیشکسوتان اعم از چپ و راست، اصلاح طلب و اصولگرا شده است آن است که فکر می کنند فقط عمل، سخن و ادعای آنان درست است و باید همه آحاد مردم و نخبگان؛ اندیشه، گفتار و کردار خود را با گفتمان پیشکسوتها تطبیق دهند وگرنه از دایره خودی و حتی فامیلی خارج شده اند، این نوع نگرش، شیوه جدید انجماد ساختاری و تئوریک است که متاسفانه چپ و راست، اصولگرا و اصلاح طلب نمی شناسد، زیرا اعتقادی به سیر تغییر و تحول جامعه و گفتمان مردم ندارند، بیایید همه واقع بین باشیم.. گذشته، حال و آینده خود، نظام و جوانان را ببینیم، توجهی به منشور مقام معظم رهبری موسوم به گام دوم هم داشته باشیم تا با روش های مرسوم عرصه را از ما نگرفته اند خودمان عرصه را به جوان تر ها بدهیم و مشاور و راهنمای آنان باشیم..امروز نوبت امثال جوانانی است که تعدادی از آنان هم اکنون در شورای اسلامی شهر یاسوج در کنار شما قرار گرفته اند، شما از یک نسل می آیید با تمام مولفه های همان نسل و مختص همان زمان و اینان متعلق به عصر خویش میباشند.
جناب حاجی..حال که به سال سوم این شورا رسیده ایم کاش لا اقل قهرمانی بر علیه گذشته خویش باشید نه یک ضد قهرمان!
موفق باشید

چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد خبر را به شماره 09800000000  پیامک بفرمایید.
لینک کوتاه خبر:

43 پاسخ به “واکاوی رفتارهای عجیب سیاسی “محمدرحیم دهراب پور””

 1. علی بخش تاج ملک یا رئوفی گفت:

  ریکاران اینا هستند پرادعا وریاکار

 2. شهروندان گفت:

  حاج دهرابپور انسان پاکدستی هست و اما در تعجبم چرا الان پرچمدار ش…… شده است و به یارانی که دو سال درکنارش بودند و هزینه دادند پشت کرد،.حاجی!!توقع ما بیش از این بود و حقیقتا در خصوص شناخت ما از شما،……در عجبم که الان شما و اشنا در یک گروه و حمایت از مقدم!!!!!!!!! 

 3. کام گفت:

  درود برنویسنده.دقیقا‌

 4. طبیعت گفت:

  دهرابپو با شهردار بشدت مخالف بود حالا چی شده که شهردار مورد تایید دهرپور شده ؟اقای دهبراپور بخدا این …ر سوتد کافی برا ش….. نداره.

  • میم.طاها گفت:

   آدم منفعت طلب در تنگنا خدا رو هم دور میزنه،برادر وطایفه،حزب جای خود دارد

  • میم.طاها گفت:

   آدم منفعت طلب در تنگنا خدا رو هم دور میزنه،برادر وطایفه،حزب جای خود دارد

 5. طبیعت گفت:

  دوسال دکتر خوبانی و دکتر نگین تاجی مردانه کنار دهرابپور بودن و دلیل اقیلت بودن این دو در سال اول و دوم  شورا هم همین بود حالا چرا دهراپور فراموش کرده من در عجبم..لعنت با طعم صندلی ریاست

 6. من گفت:

  یعنی از رای دادن خودم اینقدر ناراحت هستمجناب اقای حاج دهراب پور نه به اون دوسال که مقدم دشمن شما بود نه به الان که شده برادر و همراه شما به خدا دیگه اطرافیان خودت هم بهت شک دارن که دارین چکار می کنید واقعا شما همون کسی هستید که با کسانی که قران رو به دروغ یاد می کنن می نشینیت
  همیشه فکر می کردم شما اینقدر اعتقادات بالای داری که با چنین کسانی برخورد و قطع رابطه می کنی نه هم نمکش می شویو به حال شهر ما????????

 7. امیریان گفت:

  خیلی خوب اقای حاجی را نویسنده به تصویر کشانده،حاجی موقع استراحتش میباشد

 8. ناشناس گفت:

  درود بر نویسنده بسیار دقیق نوشته وتحلیل مستندیست.حاج دهراب پور بازیچه اکبری شده و به طمع قدرت   به همه اصولش پشت کرده

 9. زیلایی گفت:

  دهراب پور برای ریاست به خوبانی و نگینتاجی خیانت کرد و کنارشون گذاشت

 10. سهرابی گفت:

  حاج دهراب پور همیشه دنبال ریاست و منفعت هست و رفاقتی نداره، بخاطر رئیس شورا شدن به خوبانی و نگینتاجی پشت کرد

 11. ناشناس گفت:

  اتفاقا این نشانه بزرگی حاج دهراب پور هست که هنوز دست از خدمت نکشیده است حتی اگر در پایینترین جایگاهها باشد

 12. ناشناس گفت:

  حاج دهراب پور از ماندگارترین چهره های استان هست

 13. محمد زاده گفت:

  دقیقا دهراب پور همیشه همینطور بود و ضد قهرمانبوده

  • اریان گفت:

   خوبه،حالا که امثال حسینی وهدایت خواه قهرمانان افسانه ای شماها شده اند باید نظری جز این نداشته باشی،دهراب پور اگر متفعت طلب بود مثل شوراهای قبلی کلی برای خود ملک واملاک دست وپا میکرد،دهرابپور امده بود که دست دزدان وغارتگران وکسانی که چوب حراج به شهر زده بودند را قطع کنه،نمونه بارزش زمین ۱۲۰۰متری شهرداری بود کهدرخیابان قرنی شورای گذشته با زدوبند واگزارش کردند،شما بعضی جاهاشو دزست نوشتید دهراب پور اینجوری نبود ونمی تواند باشد،چون دهراب پور وامثال دهراب پور را دزدان نمی پذیرند

 14. لیلا گفت:

  دهراب پور هر روزی با یکی هست

 15. اکبر گفت:

  حاج دهراب پور ادمی درست و صادقی هست بدون دلیل هم اینکار نکردمطمئن باشید

 16. سید یاسوج گفت:

  چه قلم شیوایی داشت نگارنده محترم. با اینکه حاج دهراب پور را انسانی صالح و پاک دست می دانم اما جای پست و مقام که می اید متاسفانه فقط خود را می بیند، مگر نگین تاجی و خوبانی نبودند که قبل از شروع شورا شما را به عنوان اولین رییس انتخاب کردند؟ مگر بخاطرت دو سال در اقلیت نبودند؟ مگر بخاطر خیانت های اشنا و احمدی کیش ریاست سال اول را از دست ندادی؟ حال چرا اینقدر به فکر خودت هستی که خوبی های دیگران را فراموش می کنی

 17. احمدی گفت:

  درود بر سایت فصلی نو که به نحو احسن روشنگری میکند..از طرفداران جدی این سایتم.هداوکیلی حاح دهراب پور دنبتل چی میگرده ؟اقا بره خونه اش بشینه نوبت ماهاست

 18. تيرتاجي گفت:

  ضد قهرمان بهترین واژه ایست که به کار آمده اقای حاج دهرابپور شما باید دکتر نگین تاجی که جانانه دو سال به خاطر شما در اقلیت بود را حمایت می کردید نه اینکه او را دور بزنید دست خدا بالاتر از همه دستهاست 

 19. ناشناس گفت:

  دهراپورباپنپه سرمیبره آدم مرموزو…..

 20. الهی گفت:

  دهراب پور بخاطر قدرت و ریاست هر کاری خواهد کرد  درود بر نگارنده محترم

 21. دولت آباد/ نگین تیرتاجی گفت:

  بشکند قلمی که فقط به نرخ روز می نویسد و اف بر شخصیت های قلم به دست مزدور ، فقط در مورد شخصیت حاج دهراب این را بدانید که ایشان در طول عمر سیاسی خود هیچگاه اهل معامله گری نبود و همیشه به تکلیف خود عمل کرد ، تکلیفی که سر لوحه آن تکلیف به حق و حقوق نظام و مردم بوده ، ایشان هیچ وقت افراد را بر فکر و اندیشه اسلامی خود ترجیح نداد ولو برادر خودش باشد :اگر گاهی به نعل زد و گاهی به نیخ وجود انحراف در آن افراد و روش آنها بود در سیاق ایشان خدمت به مردم اصل هست و اشخاص فرع موضوع هستند ( از مسعود حسینی ها ، ستار هدایت خواه و غلام محمد زارعی ) و حتی این جوجه فکولی های شورا در طریقت ایشان همین بس که ایشان حتی در مقابل رئیس جمهور وقت ( محمود احمدی نژاد) هم سینه سپر کرد و در مورد انحرافات ایشان تذکر داد ، به قول ایشان : هر جا که مطالبه و حق مردم بود با هیچ کس تعارف ندارم ، دیگر قضاوت با خودتان هست ؟!!!

 22. دولت اباد گفت:

  دست دهراب پور برا هم رو شدهدهراب پور تشنه ی قدرت و ریاست هست

 23. شهروند گفت:

  بعد از قبول شدن حاج دهرابپور خیالم راحت بود که لااقل یک آدم پاکدست و کاردان وارد شورا شده و این شهر یه تکونی می خوره و وقتی دیدم در تیم خوبانی و نگین تاجی قرار گرفت بیشتر امیدوار شدم اما الان مدتیه روح و روانم به خاطر چرخش حاجی به هم ریخته فقط یه سوال چرا؟؟؟؟؟ رسیدن به صندلی ریاست باید اینقدر مهم باشه که همه چیز و زیر پا بزاریدحتی کسایی که به پای شما دو سال تمام سوختن ؟؟؟؟ پس مردم چی؟؟؟؟؟ با منفعت طلبها دست به یکی شدین ؟؟؟؟با نون به نرخ روز خورها ؟؟؟؟با قسم شکنان ؟؟؟؟با عهدشکنان ؟؟؟؟با معاملگران روی زندگی مردم ؟؟؟؟وای بر ما وای بر ما وای بر ما من به نوبه خودم به عنوان یک شهروند گله شما رو به خدا می کنم و هیچ وقت نمی بخشمتون 

  • شهروند آگاه گفت:

   آقای نگین تاجیبا نوشتن این مطلب و نوشتن چند کامنت توسط تیم به ظاهر رسانه ای زمان انتخابات  حقایق را عوض نخواهی کرد. 

 24. موسوی سید گفت:

  البته خدا را شکر همه خواص و عوام حاج دهراب پور رو خوب میشناسناین آقای نگارنده یا خود فرشاد نگین تاجیست و یا اینکه اجیر شدهو کامنت گذارها هم از خانواده همین اقاستضمن اینکه ای آقایانی که اینقدر بی انصاف هستید این فرشاد نگین تاجی بوده که حاج دهراب پور رو رها کرد و اگر هم مدتی در کنار حاج دهراب پور بوده بخاطر این بوده که جایگاهی نداشته و الی یک قدم با حاج دهراب پور بر نمی داشت.چرا بیان نمیکنید که ابتدا نگین تاجی حاج دهراب پور رو رها کرده و جرقه خیانت را زده ، فرشاد نگین تاجی ابتدا دست دوستی به سوی آشنا و اکبری تبار دراز کرد مگر قریب به یک سال آقای نگین تاجی ، خوبانی ، اکبری تبار و آشنا یک دل نبودن و یار و غمخوار شهردار نشدند .اگر دین ندارید لااقل نا مرد نباشید

 25. شهروند آگاه گفت:

  آقای نگین تاجیبا مدیریت این مطلب و نوشتن چند کامنت توسط تیم به ظاهر رسانه ای حقایق و ناکارآمدی خود را نمی توانی تغییر دهی.

 26. شهروند آگاه گفت:

  آقای پشت پردهبا مدیریت این مطلب و نوشتن چند کامنت توسط تیم به ظاهر رسانه ای حقایق و ناکارآمدی خود را نمی توانی تغییر دهی.

 27. ناشناس گفت:

  دهراب پور تاریخ سیاسی و اجتماعی این منطقه است

  • ناشناس گفت:

   دیگه زیاد شورش کردید یعنی چه که دهراب پور تاریخ و جغرافی و هندسه  بویراحمد است  حاج دهراب پور  هم مسولی مثل بقیه مسولین است  احترامش هم سر جای خودش اما آنقدر مدیران و بزرگان و نخبه گان و سرداران و فرهنگ سازان و سیاسیون و آزادی خواهان آزاده و نترس در تاریخ و حال حاضر بویراحمد از هر طایفه و جناح و زمان های جدید و قدیم وجود  دارد که امثال دهراب پور دیده نمی شوند  هر کس تاریخ صد سال اخیر بویراحمد را بخواند واقعیت را بهتر می فهمد  لطفا تعادل و انصاف و جوانمردی و‌راست گویی را رعایت کنید

 28. حقوق خوان گفت:

  بسیار زیبا و مستدل.به کرات و دفعات در رسانه های مختلف اشخاصی دست به قلم می برند و نقادی می‌کنند . نویسنده متن را نمی شناسم اما در کمال تواضع، با قلمی توانا نه شخص آقای دهراب پور را که اندیشه ایشان که متاسفانه باعث ورود خسارات مادی و معنوی فراوانی شده است را با پرهیز از هرگونه توهین، نقد کرده اند . از معدود متونی بود که خواندم و لذت بردم. حال اکر خود آقای دهراب پور یک بار با کنار گذاشتن تعصب واقع بینانه نقد فوق را بخواند، و هنوز برای آبرو و وجهه خویش احترامی قائل باشد، عنقریب از عضویت در شورا استعفا و مابقی عمر خود را در گوشه ای عزلت گزیده و بر گذشته و حال خود تفکر نموده و تصمیم درست تری اتخاذ خواهد نمود

  • ناشناس گفت:

   خححخخخخخحححخآقای حقوق خوان جناب دهراب پور تاریخ و شناسنامه بویراحمد هستند و کور خواندی که بااین اراجیف بخواهید ایشان را کوچک کنیداحساس میکنم این کامنت رو خود نگارنده گذاشته چون به مذاق خودش کار شاخی کرده

 29. قاسمی گفت:

  نویسنده   این متن   فرشاد نگین تاجی بوره  حیف  از حمایت  دهراب پور از شما     لطف کنید  سوابق اخلاقی  و مالی  هردو را بررسی  کنید    

 30. ثابت قدم گفت:

  دهرابپور،گاهی اینجا،گاهی اونجا،همه جا و هیچ جا،تو اخر عمری  اکبری اکبری بد بلایی سرت اورد و اینقدر افت کردی که شدی گوش بگیراکبری و هرجا دلش میخواد میبرش !!!اخ سی منفعت!!

 31. امیراحمد گفت:

  اگر تعریف متن و تحلیل اقای موسوی بدم فکر میشود مطلب نخونده ام اما جدا ززبا تحلیل کرده.ضمن حفظ حرمت اقای دهراب پور واقعیت را نوشته

 32. حسینیان گفت:

  دهراب پور اگه سواد نگینتاجی رو داشت الان خدا رو بنده نبود.   

 33. تلزالی گفت:

  دهراب پور اگر که‌ به اندازه نگینتاجی رای اورده بود الان ادعای رئیس جمهوری داشت

  • ناشناس گفت:

   اگه سری بگذشته بزنی جناب آقای حاج دهراب پور در دور دوم شورا بیش از ۱۲هزار رای آوردند و با اختلاف ۵هزار رای با نفر دوم اون حماسه تاریخی رو خلق کردند.اینکه میگم حماسه واقعا حماسه بود چون کله گنده های شهر بویژه جریان منتسب به مسعود حسینی و اصولگرایان که اون موقع واقعا قدرت داشتند بیشترین کارشکنی رو کردند که جناب حاج دهراب پور رو از میدان خارج کنند .حال اون موقع که ایشان جوانتر و با انگیزه تر بودن ادعای رییس جمهوری نکردند که حال بخواهند ادعایی داشته باشند ضمن این‌که آرای آقای دهراب پور در همین دور با همه ی کارشکنی ها  از جمله نزدیکان نماینده ، محمد نگین تاجی ، عظیم شفیع نژاد ، نگین تاجی ها ، زاده باقری ها ، اقلیتی از محمد صادقی ها بویژه از طرف گروهی از ایل که تمام توانشان را برای اقا فرشاد بکار گرفتن و همین طور از طرف گروهی از اصولگرایان از جمله شخص مسعود حسینی ، پیشوا ، شیخ پناهی ، خلقی پور ،چراغ زاده کمتر از آقا فرشاد نبود و کلی از آرا جناب حاجی رو به نوعی حذف و آرا حقیقی رو فقط ایشان کسب کردند . تمامی صاحب‌نظران ، دلسوزان سایر طوایف بویژه بویراحمد سفلی و نخبگان سیاسی ، اجتماعی و دانشگاهی بیشترین نقش را در پیروزی آقای دهراب پور داشتنداما آرا آقای نگین ناجی فقط خلاصه شد در رای ایل و دانشجویانی که چندین سال قبل با نمره دادن و این جور کارا توانست اونا را همراه کند ضمن این‌که ایشون بجای ۱۷هزار رای ۱۷۰هراز رای هم داشته باشد همون فرشاد نگین تاجی است که هیچ هنری ندارد

   • شاهد گفت:

    این یک اعتراف آشکار است …….. و افرادی که استاد تقلب و تخلف در رای گیری هستند وای به حال شهرستان بویراحمد

 34. آشنای آشنا گفت:

  جناب آقای پیشوا ، با این ادبیات ساده و عامیانه که نشان از بی سودای و امی بودن شماست بدجوری خودتون رو ضایع کردی خیلی ناشیانه زدی به کاهدونادبیات شما برای هر کسی که یک بار نوشته های شما رو دیده و خوانده گویای همه چیز میباشد.فکر کنم دامادتون این همه ارزش نداشته باشه که بخاطرش ارزشمندترین و شایسته ترین و پاکدست ترین و محبوبیت تربن و دلسوزترین و صدیق ترین یار انقلاب و نظام رو با اون ادبیات سخیفتون نشانه گرفته ای .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
اجتماعی
اخبار استان
اخبار ایران و جهان
اسلایدر صفحه اصلی سایت
اقتصادی
باقلوا
بین الملل
تبلیغاتa
حوادث
خانه
دسته بندی نشده
روزنامه
سلامت
سلامت و بهداشت
سیاسی
صوت
عکس
علم و فناوری
فرهنگی
گرافیک
گزارش
گزارش تصویری
مطالب ویژه
مهمترین عناوین
هنر
ورزشی
ویدئو
ویژه شهرداری یاسوج
یادداشت ها

یادداشت ها