تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 83509
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۹۸ - ۱۵:۱۱

مجموعه پارک آبی یاسوج تا پایان امسال به احتمال 90 درصد افتتاح و به بهره برداری می رسد.

ورود ۷ میلیون و ۸۰۰ هزار گردشگر به کهگیلویه و بویراحمد در سال گذشته

به گزارش فصلی نو _معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: در سال گذشته هفت میلیون و 800 هزار گردشگر وارد استان کهگیلویه و بویراحمد شده است.

«سلمان خوش قدم پور» در گفت و گو با فصلی نو منطقه کهگیلویه و بویراحمد، افزود: در تعطیلات عید فطر امسال رکورد 100 درصد اشغال ظرفیت اماکن گردشگری، اقامتی و اماکن اقامت موقت را داشته ایم هر چند که در ایام نوروز امسال با توجه به بارندگی های بهاری و وقوع سیل در استان از حضور گردشگران بی بهره مانده ایم.

وی اظهارکرد: البته در تعطیلات عید فطر و زمان برگزاری جشنواره فرهنگ عشایر ایران زمین حضور غیر قابل پیش بینی گردشگران را در استان داشته ایم و همچنین در فصل تابستان نیز میزبان گردشگران هستیم.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد، تاکید کرد: 70 مرکز، مجموعه و تاسیسات گردشگری ازجمله یک هتل چهار ستاره، دو هتل آپارتمان، یک مهانپذیر، 29 مجموعه گردشگری، اقامتی و پذیرایی، 10 اقامتگاه بوم گردی و 24 اردوگاه گردشگری با پیشرفت فیزیکی 20 تا 60 درصد در سطح استان در حال ساخت هستند.

خوش قدم پور اضافه کرد: مجموعه پارک آبی یاسوج تا پایان امسال به احتمال 90 درصد افتتاح و به بهره برداری می رسد. همچنین فاز اول تله کابین یاسوج با پرداخت تسهیلات تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

همراه اول
تلگرام
تلگرام

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس