تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 48484
تعداد نظرات: ۴ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۹۶ - ۱۷:۲۵

با تمام احترام و دوستي نسبت به جناب دكتر آخوندي به عرض برسانم منافع مردم با هيچ چيز قابل معامله نيست و به نظر اينجانب جناب دكتر آخوندي كه انسان انديشمندي هستند انگيزه لازم براي ادامه خدمت را ندارند و اي كاش خودشان استعفاء ميدادند تا اينگونه نشود.

وزیری که انگیزه خدمت ندارد، باید کنار برود

اگر تذکرات یکساله زارعی جدی گرفته می شد!

اما یکی از مشکلات موجود در محل حادثه موضوع عدم آنتن دهی خطوط تلفن همراه بود که تا همین امروز هم با وجود تلاش های مخابرات در ارسال تجهیزات سیار آنتن دهی ، بازهم وضعیت آنتن دهی چندان تغییری نکرده است.(بنابر گفته گزارشگر صدا و سیما در محل حادثه) .

این موضوع عدم آنتن دهی را یک سالی است که زارعی به شدت تذکر می دهد هر چند بنابر گفته مسئولان مخابرات استان این موضوع عدم آنتن دهی در روستاها و مناطق صعب العور استان مربوط به شرکت زیرساخت است نه مخابرات استان ، اما همان فریادهای زارعی نشان می دهد که چنین بحران هایی است که مشخص می کند ما در بخش زیرساخت ها چه مشکلاتی داریم.

عدل هاشمی : با وجود چنین اتفاقی چگونه وزیر راه خوابش میبرد

عدل هاشمی پور هم در نشست علنی روز چهارشنبه، 2 اسفند ماه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی در خصوص حادثه ی سقوط هواپیمای تهران- یاسوج گفت: این حادثه نیز مانند حوادث پیش آمده گذشته به جعبه سیاه وعده داده شد و مشمول مرور زمان می شود و در نهایت هیچ برخوردی با عوامل حادثه نمی شود.

هاشمی پور با بیان اینکه در تعجبم که وزیر راه و شهرسازی با وجود این حادثه چگونه می خوابد، گفت: وزیر سفری دو ساعته به یاسوج داشته، اما در حال حاضر عده ای در آن مکان گرفتار و 65 نفر دیگر در آن محل جان باخته اند، آیا ارزش ندارد وزیر راه و شهرسازی در منطقه حضور داشته باشد؟!

رئیس کمیته گاز و پتروشیمی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از از اجساد پیدا شده تنها توانسته اند پیکر 7 نفر را از آن مکان به پایین انتقال دهند، ادامه داد: در حال حاضر امدادگرانی که در آن محل حضور دارند نیز در معرض خطر جدی قرار دارند که باید به حال آنها نیز فکری شود.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: از رئیس مجلس و همه نیروهای 4 استان همجواری که در محل حادثه در حال تلاش هستند، تشکر می کنم.

بی تعارف تاجگردون به وزیر راه: انگیزه خدمت نداری خودت کنار برو

اما غلام رضا تاجگردون که به نوعی یکی از قدرتمندترین نمایندگان مجلس شورای اسلامی است با انتشار فیلمی از زمان دفاع از آخوندی و تصویری از تقاضای استیضاح وی نوشته است : برخي دوستان با انتشار اين فيلم ميگويند كه چرا در استيضاح قبلي از جناب دكتر آخوندي دفاع كردم و امروز استيضاح را راه انداخته ايم.

با تمام احترام و دوستي نسبت به جناب دكتر آخوندي به عرض برسانم منافع مردم با هيچ چيز قابل معامله نيست و به نظر اينجانب جناب دكتر آخوندي كه انسان انديشمندي هستند انگيزه لازم براي ادامه خدمت را ندارند و اي كاش خودشان استعفاء ميدادند تا اينگونه نشود.

 

روز پنجم حادثه ، توقف کامل عملیات / لزوم تحرکی جدی خارج از صحنه سقوط/ آنچه که تاجگردون و هاشمی گفتند و اگر تذکرات یکساله زارعی جدی گرفته می شد!/ در حال بروز رسانی...

4 دیدگاه

  • با سلام و احترام. ناوگان حمل و نقل ایران چه زمینی چه دریایی و به خصوص هوایی فرسوده و ریجکت می باشند آیا کارشناسان و حوضه های مربوطه با ید دهن ببندند و مردم با همچو هواپیمایی که هیچ تدبیر ایمنی و ضمانت رسیدنی ندارد مسافرت کنند.ایا در مقابل این کشت و کشتار مسئولین جواب منطقی و قانع کننده ای دارند.ایا دکتر آخوند به عنوان مقام ارشد این وزارتخانه نباید پیگیر ریجکت هواپیمای فرسوده از طریق مراحل قانونی میشد.ایا اگر وزیری در هر وزارتخانه ای فقط برا کرسی و حقوق کلان انتخاب شده. آیا تا الان شده یکی از وزیران برای دفاع از حقوق مردم از کارشون برکنار شده باشد. تو را خدا بزارین مردم با کالسکه مسافرت کنند اما رو لاشه های فرسوده هوایی اسم هواپیما و پرواز نزارین. آیا آخوندی و نماینده یاسوج آقای زارع با هواپیمای بدون ارتباط راهدار و نداشتن ضمانت ایمنی مسافرت میروند. آیا قتل این همه نخبه و بی گناه بس نیست. جناب دکتر تاج گردون خواهشمندیم برای نجات ناوگان اولا آخوندی استیضاح و تدبیری برای حل مشکل از طریق نماینده گان محترم مجلس شورای اسلامی بیاندیشید. کاش نماینده گچساران نماینده کل استان می شد
  • سلام اگه شما سه نفر تونستید شهردار ضعیف یاسوج رو بردارید بعد برید وزیر عوض کنید ؟؟؟؟بابا شهرداری یاسوج داره نابود میشه
  • به نام خدا آقای استاندار شما که میگفتید مدیران ضعیف باید کنار برن چرا فکری به حال این شهر نمیکنید که آقای مقدم داره نابودش میکنه ضعف مدیریتی ایشون غیر قابل چشم پوشیه
پربازدید ها
عکس