Take a fresh look at your lifestyle.

پاسخی به مشاور رسانه ای نماینده کهگیلویه بزرگ- ماحصل آن دوره نمایندگی برادر بزرگوارمان جز ذلت ومصیبت چه نتیجه ای داشت

0

فصلی نو – افضل هوشیاری

مرقومه پر ابهام شما درخصوص توجیه سفر وزیر جهاد کشاورزی به استان را مطالعه کرده ام که چندین ایراد مرا وادار به پاسخگویی بصورت کوتاه کرده است.
نوشته اید وزیر درمسیر اصلی خود به استان فارس، کمی مسیر خود را کج کرده است که این بدور از انتظار است مگر میشود وزیری بدون برنامه ریزی قبلی و هماهنگی به استان دیگری جهت افتتاح پروژه ای سفر کند آیا فکرمیکنید یک وزیر اینهمه وقت مازاد دارد که هروقت دلش خواست سر از جای دیگری در آورد؟
در مرقومه خود اقای هاشمی را با جناب بزرگواری هم عقیده دانستید که هر دو براین باورند نماینده جهت کارایی باید دو دوره ای باشد اما عده زیادی از مردم به این نتیجه رسیده اند که دوران نمایندگی حتی دو روز هم برای کسانی که هیچ گونه توانایی در خود ندارندجفا وظلم به مردم است براستی ماحصل آن دو دوره نمایندگی برادر بزرگوارمان جز ذلت ومصیبت نه تنها برای شهرستان بلکه برای جامعه لرنشین چه دستاوردی به همراه داشت؟
مضافا نوشته اید اگر قبلا پروژه ای کلنگ زنی میشد اکنون شاهد بهره برداری آنها بودیم که در این خصوص انتظار می رفت جاده دهدشت به پاتاوه ، پتروشیمی دهدشت ، دانشگاه چرام ودیگر پروژه هایی که در زمان حاج محمد موحد تصویب ویا کلنگ زنی شده اند در دوره های پس از او به بهره برداری برسند اما متاسفانه نه تنها شاهد قیچی پاپیونهای بهره برداری نیستیم بلکه در حرکتی عوام فریبانه بعضی از پروژه ها دوباره کلنگ زنی میشوند. امید است باتوجه به وظیفه خطیر حضرتعالی در امور رسانه و مشاوره، قلمتان از روی انصاف و به دور از طمع وچشم داشتی به حرکت در آید تا در دادگاهی که مردم بهترین قاضی آن هستند روسفید بیرون بیایید
در پایان برای شما آرزوی سلامتی دارم

افضل هوشیاری۹۸/۰۸/۱۲

1 نظر
  1. ناشناس می گوید

    آخ سی ملا افضل و موحد. میخوای همه چیز را به نام موحد کنی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.