حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۸ 26 جماد ثاني 1441 Thursday, 20 February , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 10603 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 10 تعداد دیدگاهها : 30873×

پیام تبریک بازرس قضایی به مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد

شناسه : 84718 29 مرداد 1398 - 5:28

فرصت را مغتنم دانستیم؛موفقیت چشمگیر و افتخار آفرین صدا و سیمای استان کهگیلویه و بویراحمد را در بیست و دومین جشنواره تولیدات صدا و سیمای استان ها که نشان از تلاش و لیاقت شما دارد ،را صمیمانه تبریک

پیام تبریک بازرس قضایی به مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد
پ
پ

فصلی نو ، بدنبال موفقیت چشمگیر صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد در بیست و دومین جشنواره صدا و سیمای مراکز استان ها در خراسان شمالی ،که با کسب لوح تندیس ،۱۴ دیپلم افتخار ،۳ لوح سپاس و تقدیر شبکه دنا برای صدا و سیمای مرکز استان همراه بود بازرس قضایی سازمان بازرسی استان با ارسال پیامی این موفقیت را تبریک گفت .

به گزارش فصلی نو ، ابراهیم شفیعی نوشت:

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

جناب آقای دکتر امیر رئوف

مدیرکل محترم صدا و سیمای مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با سلام و احترام

پیروزی، پرشی دارد به اندازه بلندای آسمان که همواره دل را شاد و لحظه‌ها را ماندگار می‌سازد. فرصت را مغتنم دانستیم؛موفقیت چشمگیر و افتخار آفرین صدا و سیمای استان کهگیلویه و بویراحمد را در بیست و دومین جشنواره تولیدات صدا و سیمای استان ها که نشان از تلاش و لیاقت شما دارد ،را صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند هستی‌بخش جهان برایتان سلامتی و سعادت همراه با موفقیت‌های‌ی بی‌شمار را خواستاریم.

ابراهیم شفیعی بازرس قًضایی سازمان بازرسی استان

ثبت دیدگاه

یک دیدگاه

    رفتن به نوار ابزار