کد خبر: 106545 |
تاریخ انتشار : 17 مرداد 99 - 03:45 | ارسال توسط : faslino_sadegh
پ

فصلی نو ، بمناسبت فرا رسیدن ۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید آوینی و روز خبرنگار ، مدیران و افراد مختلف استان با ارسال پیام های جداگانه این روز را به اهالی رسانه تبریک گفتند که در زیر می خوانید . روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبها است ، برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان های […]

فصلی نو ، بمناسبت فرا رسیدن ۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید آوینی و روز خبرنگار ، مدیران و افراد مختلف استان با ارسال پیام های جداگانه این روز را به اهالی رسانه تبریک گفتند که در زیر می خوانید .

روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبها است ، برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان های فرهیخته که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه جان خود را تقدیم انقلاب کردند.خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند.

خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

بی تردید کارکرد رسانه های محلی در ارائه تصویری از مشکلات موجود منطقه و نظارت عمومی بر مسئولان و دستگاه های اجرایی بی بدیل و غیرقابل انکار است

و راستی که رسالت اصحاب خبر و رسانه بسیار خطیر و حساس است. چنانچه پیامبر خدا صلی الله علیه و آله در حدیثی فرموده است: «حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس». از همین روست که می توانیم حق گویی و مطالبه گری حق توسط خبرنگاران عزیز را مجاهدتی عظیم و فداکاری فرهنگی سترگ بنامیم و قدردان آن باشیم.

روز خبرنگار را به شما دلاوران خستگی ناپذیر تبریک می گویم

نستهن مقدم شهردار یاسوج


روز خبرنگار تقدیر از زحمات کسانی است که با مسئولیت و آزادی و تحمل سختی‌های فراوان به نگاشتن حقایقی می‌پردازند که رشد و توسعه جامعه را ثمر می‌بخشد و همواره به مثابه دیده‌بانان امین جامعه در عرصه‌های مختلف پرچم آزادی، آگاهی و امید را افراشته‌اند. هفدهم مرداد روز بزرگداشت مقام خبرنگار و اصحاب رسانه را که روز احترام به حقوق ملت در دسترسی به اطلاعات صحیح، فوری و مناسب است را تبریک عرض می‌نمایم.

حجت السلام ایرج جمال سیرت
مدیر روابط عمومی شهرداری و شورای شهر یاسوج


بسم الله الرحمن الرحیم
روز خبرنگار، روز پاسداشت حامیان و نگاهبانان حقیقت و روز تکریم بیدار انسان های صاحب کمالی است که چشم بیدار و زبان گویای جامعه به شمار می آیند، این مناسبت فرصتی است برای دوباره اندیشیدن به جهانی که در آن زیست می کنیم و رسالتی که ما اصحاب رسانه در این عصر که عصر سیطره رسانه ها است به عهده داریم .
در عصر ارتباطات هر لحظه هزاران پیام تلخ و شیرین دست به دست می شود ، که گاه هر کدام سرنوشت ملتی را دگرگون می کند و خالق این پیام¬ها کسی نیست جز «خبرنگار» که اگر اندیشه¬ اش خدایی شد و حق گویی و حق جویی را فریضه دانست قسم به قلمش و آنچه می ¬نویسد رواست و اگر غیر از این شد چه بسا تباهی و نابودی نسل¬ها ره آورد تلاش اومی شود.

روز خبرنگار در کشور ما با یاد و نام شهیدی شاهد و حماسه نگاری از جان گذشته شهید محمود صارمی نامگذاری شده است، خبرنگاری که آخرین پیام خود را با خون نوشت و امضاء کرد. همانند همه کسانی که جان عزیر بر سر عقیده و آرمان خویش گذاشته اند و رستگار شدند.
این روز مبارک به پاک اندیش انسان های آزاده ای که ردای خبرنگاری برتن کرده و به آن افتخار می کنند و خود پاسدار حرمت قلم هستند صمیمانه تبریک می گویم.

امیر رئوف
مدیر کل صدا وسیمای کهگیلویه وبویر احمد


خبرنگاران طلایه‌داران جبهه آگاهی، چشم بینا و زبان گویای مردم و تجسم امانت‌داری، مسوولیت، تعهد و وظیفه‌شناسی هستند.روز خبرنگار همواره یادآور تلاش‌های خستگی‌ناپذیر کسانی است که تمام همت‌شان بالا بردن سطح آگاهی در جامعه است.خبرنگاران سربازان عرصه اطلاع‌رسانی و تنویر افکار عمومی هستند که جامعه را با حقایق و واقعیت‌های موجود آشنا می‌نمایند، از این‌رو رسالت بسیار مهمی بر عهده دارند و از جایگاه بالایی برخوردار می‌باشند.پیامبر خدا حضرت محمد (ص) در حدیثی فرموده است: «حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت‌گری نهراس». حق محوری، حق طلبی و حق گویی، از ویژگی های خبرنگاران موفق و  خداترس است.اینجانب ۱۷ مردادماه، سالروز شهادت خبرنگار شجاع و پرتلاش، شهید محمود صارمی و روز خبرنگار را به پرچمداران وادی قلم و آگاهی، علی‌الخصوص خبرنگاران حوزه منابع طبیعی وآبخیزداری تبریک و تهنیت عرض نموده و مراتب سپاس و قدردانی خود را از حمایت های این قشر عزیز و زحمت کش که نقش عمده ای در انعکاس موفقیت ها و بیان مشکلات و کمبودهای منابع طبیعی وآبخیزداری و همیشه با انتقادات سازنده خود باعث رشد و تعالی بیشتر حوزه های مختلف این اداره کل شده اند، اعلام می نمایم.

غلام حسین حکمتیان اصل

مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان کهگیلویه وبویراحمد


غلام محمد زارعی، نماینده دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی با انتشار پیامی، ۱۷ مرداد روز خبرنگار را تبریک گفت.

متن پیام غلام محمد زارعی به مناسبت روز خبرنگار در پی می آید:

هفدهم مرادماه به عنوان سالروز شهادت خبرنگار پرافتخار و مظلوم شهید “محمود صارمی” بهانه‌ای ارزشمند و گرانبها شد تا به پاس ارج نهادن به آگاهی و اطلاع رسانی و تقدیر از زحمات و کوشش خستگی ناپذیر و صادقانه سربازان عرصه قلم، به نام «روز خبرنگار» در تقویم و تاریخ  پر افتخار ایران اسلامی ثبت شود.

بی‌تردید خبرنگاران به عنوان چشم بینا و زبان صادق و گویای مردم؛ همواره با تلا ش‌های شبانه‌روزی ، پیگیری های دقیق و تحلیل مسائل و اهتمام ویژه در انعکاس اخبار ، ارائه پیشنهادات و بیان انتقادات کارآمد، رسالت همیشگی و تعهد اخلاقی خود را با همه محدودیت‌ها و بعضا تنگ‌نظری‌ها ،برای آگاهی بخشی به جامعه و رشد و شکوفایی استان به انجام رسانده‌اند که باید زحمات آنها را ارج نهاد و از خدمات شان صمیمانه قدردانی نمود.

اینجانب ضمن تبریک عید بزرگ و خجسته اعلام امامت و ولایت حضرت امیرالمؤمنین امام علی علیه السلام به مردم شریف و ولایتمدار استان کهگیلویه و بویراحمد و با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رسانه ، روز خبرنگار را به همه خبرنگاران، عکاسان، اصحاب رسانه و فعالان عرصه اطلاع رسانی در استان کهگیلویه و بویراحمد تبریک عرض نموده و نهایت سپاس و امتنان قلبی خود را از این عزیزان اعلام و از درگاه خداوند متعال برای این چشمان بیدار جامعه، سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت می نمایم.

غلام محمد زارعی

نماینده دوره نهم و دهم مردم شریف شهرستان های بویراحمد ودنا

در مجلس شورای اسلامی


سردار ً مهدی انصاری ً طی پیامی ۱۷ مرداد؛ روز خبرنگار را به همه خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری پلیس متن این پیام بدین شرح است:

خبرنگاران وجدان بیدار، چشم بینا، زبان صادق و صریح در خط مقدم جبهه آگاهی بخشی به جامعه هستند و چون دیدبان صادق برای اطلاع رسانی صحیح، دقیق و سریع رخدادها و حوادث تلاش می‌کنند و امید است در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نکنند.

اصحاب رسانه با روشنگری های خود می‌توانند در راستای هدایت افکار عمومی جامعه نقش مهمی ایفا کرده و راه پیشرفت جامعه را هموارتر کنند و تلاش صادقانه اصحاب رسانه در پوشش خبری رویداد های مختلف به منظور ارتقاء سطح آگاهی اقشار مختلف جامعه مصداق بارز خدمت ارزشمند است و همواره شایسته توجه و تقدیر است.

اینجانب با توجه به اینکه ۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید ً محمود صارمی ً به نام روز خبرنگار نامیده شده است، ضمن ادای احترام به شهیدان و جانباختگان اصحاب رسانه میهن اسلامی و تقدیر از زحمات همه فعالان رسانه ای در ارتقاء امنیت اجتماعی و توسعه نظم و امنیت استان، روز خبرنگار را به آنها تبریک عرض می نمایم و سلامتی، سرافرازی و توفیق آنها را در سایه توجهات ویژه حضرت ولی عصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری از خداوند منان مسئلت دارم.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد
سرتیپ دوم پاسدار مهدی انصاری


هفدهم مردادماه یادمان شهادت مظلومانه شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی و روز خبرنگار ، یادآور رشادت ها و مجاهدت های زنان و مردان با بصیرتی است که با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ آگاهی بخشی را بر دوش کشیده اند .
روز خبرنگار روز مجاهدانی است که قلم را سلاح و رسانه را سنگر دفاع از استقلال ، آزادی و مقابله با زرمندان و زورمندان بریده از انسانیت و قدرت‌های سلطه ‏گر جهانی قرار داد ه اند
خبرنگاران وجدان بیدار جامعه و تصویرگرحواد ث زمانه اند. بصیرت افزایی و ارتقاء سطح آگاهی جامعه مهمترین دغدغه‌ این اندیشمندان صاحب قلم است.
وظیفه خطیر و حساس خبرنگاری و اطلاع رسانی، در توسعه فرهنگی جامعه و بسترسازی پیشرفت همه جانبه نقشی ارزشمند و بی بدیل دارد.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام حوزه خبر و اطلاع رسانی بویژه شهید صارمی ،فرارسیدن این مناسبت مبارک را به همه صاحبان قلم و اندیشه، اصحاب رسانه و مطبوعات ، خبرنگاران خبرگزاریها و فعالان فضاهای مجازی تبریک و شادباش می گویم و توفیقات روز افزون تمامی این عزیزان را در راه ایفای رسالت مهم آگاهی‌ بخشی و اطلاع‌رسانی از درگاه خداوند متعال مسألت می نمایم.

حسین کلانتری استاندار


۱۷ مرداد ماه «روز خبرنگار » یاد روز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به حضور خبرنگاران عزیز استان و کشور تبریک عرض نموده وضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه،جد و جهد شما عزیزان را در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی مستقل و مسئولانه ارج می‌نهم. بی شک،دستیابی به قله‌های پیشرفت،سربلندی و سعادت کشور ، مراقبت از منافع ملی و مصالح مردم و آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی جز با حق‌جویی، صدق و مجاهدت در عرصه آگاهی ممکن نمی‌شود. از ایزد منان تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما را در روایت عشق، آزادی و حق گویی در عرصه آگاهی آرزومندم.

قدرت الله ویسی

مدیرکل تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد


بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ
هفدهم مردادماه یادآور مقام تمام انسانهای فرهیخته و اهل قلم بویژه یادوخاطره شهید والا مقام شهید محمود صارمی است.
معلمان و خبرنگاران از ارکان اساسی جامعه هستند.خبرنگاران و اهل قلم نقش ارزنده ای درمراقبت از منافع ملی، مصالح مردم و باورهای ایمانی در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی دارند.
خبرنگاران حلقه واسط مردم و مسئولین هستند که سیاست های مسئولین را به مردم و از سوی دیگر مشکلات و انتقادات مردم را به مسئولین می رسانند.

یکی از اساسی ترین هدف ها، پیوند جامعه است. لذا شایسته است خبرنگاران،جامعه را نسبت به آموزش‌ و پرورش حساس کنند و مشارکت آنان را افزایش دهند.اگر بخواهیم مدارس باکیفیت داشته باشیم و مدرسه به جامعه و جامعه به مدرسه تبدیل شود، خبرنگاران در این میان نقش مهمی دارند.

در این روز باشکوه جد و جهد تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را در برافروختن چراغ اطلاع مسئولانه ارج می نهم و از ایزد منان تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما در روایت عشق، آزادی و حق گویی و خبرنگاری را آرزومندم.

سیده فریبا حسینی
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان


روز خبرنگار فرصتی ارزشمند وگرانبها است،برای پاسداشت مقام شامخ انسانهای فرهیخته ای که در راه روشنگری وآگاهی بخشی از هیچ کوششی فروگذاری نمی نمایند.

خبرنگاران همواره در عمق جامعه زندگی می کنند وسلامت فرهنگی وفکری هر جامعه ای،مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

سفیران اطلاع رسانی وآگاهی بخشی شایسته تقدیر وسپاسند. تحقق اهداف عالی در آموزش وپرورش مستلزم مشارکت عمومی است ودر این جهت خبرنگاران نقش بسیار بارز وبرجسته ای دارند.

فلاسفه می گویند:مطبوعات ورسانه ها مربی جامعه هستند.

بی شک بخش مهم اطلاع رسانی وآگاهی بخش در عرصه گسترده آموزش وپرورش مرهون ومدیون تلاش خبرنگاران است.

۱۷مرداد ((روز خبرنگار)) را به همه تلاشگران عرصه اندیشه وقلم و خبرنگاران عزیز استان تبریک عرض نموده وضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه بخصوص شهید جبهه قلم واندیشه شهید محمود صارمی،جد وجهد شما عزیزان را در برافروختن چراغ اطلاع رسانی مستقل ومسئولانه ارج می نهیم واز خداوند متعال تداوم عزت واهتمام مسئولانه شما را در روایت عشق،آزادی وحق گویی در عرصه آگاهی آرزومندم.

هادی زارع پور

مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد


بسم الله الرحمن الرحیم
هفدهم مردادماه که روز خبرنگار نامگذاری شده است، مجال مغتنمی برای ستایش و قدردانی از تلاش های بی وفقه ی جامعه ی فرزانه و فرهیخته ی خبرنگاران و اصحاب رسانه است که ایجاد شفافیت و صیانت از حقوق مردم را در سایه آگاهی بخشی به جامعه دنبال می کنند.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ بهزیستی و شرکای اجتماعی این سازمان، ضمن تبریک روز خبرنگار به همه فعالان عرصه خبر و اطلاع‌رسانی، لازم می دانم از شما جهت انعکاس سریع روادیدهای بهزیستی که موجب شفافیت عملکرد این سازمان، آگاهی بخشی به جامعه و آشنایی مردم با حقوق مددجویان و مواجهه صحیح با آنان همراه با حفظ کرامت انسانی می شود، سپاسگزاری کنم.
توفیقات روزافزون شما را از درگاه خدای متعال خواستارم و دعا می کنم همواره قلمتان مانا و قدمتان استوار باشد.

دکتر مرادی مدیر کل بهزیستی استان


به نام خدا 
 نون والقلم و مایسطرون 

 با درود فراوان به روح پرفتوح شهدای خبرنگار خصوصاً شهید صارمی و همه خبرنگاران آزاده ، هفدهم مرداد روز خبرنگار را به همه خبرنگاران فرهیخته ، اصحاب قلم و رسانه استان  تبریک و تهنیت عرض  مینمایم،  .امیدوارم در رسالت خطیر خود همواره موفق و موید باشید .
  از همه خبرنگاران استان تشکر می کنیم و امیدواریم همه خبرنگاران ضمن رعایت اخلاق رسانه ای  تلاش کنند یک خبرنگار حرفه ای  بشوند و در این شرایط بحرانی حضور ویروس کرونا،  با اخبار خود به مردم امید و نوید دهند و به شایعات دامن نزنند و آگاهی بخشی همراه با نشر حقایق  را رسالت ، هدف  و رمز موفقیت خود قرار بدانند.

 
       رضا خردمند
 معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد


تبریک روز خبر نگار از سوی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی
به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی؛ محسن جلیل در پیامی ۱۷ مرداد را که مقارن با عید مبارک غدیر خم و به نام روز خبرنگار نامگذاری شده است را تبریگ گفت.
در این پیام آمده است: 
“قلم” بهانه ای شد تا ذهنمان را از قید کلمات بی شمار رها کرده و جسورانه در بیکران دنیای “خبر” خلاصه شویم.
روز خبرنگار، تقدیر از فداکاری های کسانی است که با مسئولیت و آزادی و تحمل سختی‌های فراوان به نگاشتن حقایقی می‌پردازند که رشد و توسعه جامعه را ثمر می‌بخشد و همواره به مثابه دیده‌بانان امین جامعه در زمینه های گوناگون، نشان آزادی، آگاهی و امید را افراشته‌اند. هفدهم مرداد روز گرامیداشت مقام خبرنگار و اصحاب رسانه را که روز احترام به حقوق ملت در دسترسی به اطلاعات صحیح، فوری و مناسب است را تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان تعالی و توفیق روز افزون شما طلایه داران عرصه قلم را خواستارم.

محسن جلیل: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان


سلام و درود خدا بر تمامی وقایع‌ نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می‏دارند و خامه خویش را جز در مسیر حق و عدالت به کار نمی‏گیرند.
سلام و درود خدا بر تمامی خبرنگاران شهید که قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و آزادی ومقابله با زرمندان و زورمندان بریده از انسانیت و قدرت‌های سلطه‏‌گر جهلی قرار دادند و در این راه پرافتخار به لقاء محبوب رسیدند.
خبرنگار باید بداند و می‏‌داند که آن کس که آگاه‏تر است مسؤول‏تر است. مسئول در قبال ملت و کشور،مسئول در قبال باورها و اعتقادات مردم،مسئول در قبال منافع ملی،مسئول در قبال اخلاق جامعه،این مسئولیت و مسئولیت‌ها نه تنها محدودیت نمی ‏آفریند، بلکه راه رسیدن به کمال را در این حرفه مقدس برای او هموار و هموارتر می‏ سازد و خبرنگار به جایگاهی می ‏رسد که جز رضایت حضرت دوست نمی ‏بیند.

روزتان مبارک خبرنگاران فرهیخته

کبری اخلاقی نیا
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان


خبرنگاران قاصدان امین و راویان صدیق اطلاعات واخبارند آنان بانثار جان و روحشان و با صداقت و امانت شریان‌های اطلاعات را کاویده سپس با انتشار حقیقت جامعه را سیراب میکنند خبرنگاری حرفه هنر و عشق است خبرنگار باید عاشق باشد تا جان مخاطبان را باشهد شیرین واژها بسوزاند و و سخنش در جان عاشقان رسوخ نماید خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند مدیریت درمان تامین استان این روز بزرگ را به همه خبرنگاران عزیز و ارجمند استان تبریک عرض نموده و از تلاشهایی صادقانه عزیزان خبرنگار درگردش آزاد اطلاعات و تنویر افکار عمومی تشکر و قدر دانی مینماید
خبرنگاران عزیز روزتان مبارک


دکتر پیام اکبری مدیر درمان تامین اجتماعی استان


«ن والقلم و ما یسطرون»
 هفده مرداد ماه «روز خبرنگار » و روز تجلیل از تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به حضور خبرنگاران عزیز تبریک عرض نموده و ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه، همت شما عزیزان را در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی ارج می‌نهم.

یقینا،دستیابی به قله‌های پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور، مراقبت از منافع ملی و مصالح مردم و  آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی جز با حق‌جویی، صدق و مجاهدت در عرصه آگاهی میسر نمی‌شود. 

بدیهی است انعکاس اخبار و رویدادها، توام با صحت، دقت و سرعت که لازمه کار حرفه ای می‌باشد تاثیر به سزایی در رشد و بالندگی در عرصه توسعه و اعتلای جامعه دارد .

رسانه ها نقش غیرقابل انکاری در پیشبرد و تعالی اهداف مدنظر هر جامعه ای دارد و به همین خاطر از منزلت و جایگاه ویژه ای برخوردار است. بنده بر این باورم رسانه می‌تواند بازتاب واقعیت های جامعه خود باشد و در این راه اعتماد افکار عمومی به رسانه تنها در گرو بازتاب حقایق کسب خواهد شد.

اینجانب ضمن گرامیداشت این روز از خداوند متعال سلامتی، تندرستی و سخت کوشی این عزیزان برای ایجاد همدلی و هم گرایی جهت تحقق فرامین مقام عظمای ولایت در بیانیه گام دوم انقلاب و خدمت مضاعف به مردم در سایه عنایات خاصه بقیه الله الاعظم امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف را مسئلت دارم.

سید امان الله جهانبین

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد

—————————————-

چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد خبر را به شماره 09800000000  پیامک بفرمایید.
لینک کوتاه خبر:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
اجتماعی
اخبار استان
اخبار ایران و جهان
اسلایدر صفحه اصلی سایت
اقتصادی
باقلوا
بین الملل
تبلیغاتa
حوادث
خانه
دسته بندی نشده
روزنامه
سلامت
سلامت و بهداشت
سیاسی
صوت
عکس
علم و فناوری
فرهنگی
گرافیک
گزارش
گزارش تصویری
مطالب ویژه
مهمترین عناوین
هنر
ورزشی
ویدئو
ویژه شهرداری یاسوج
یادداشت ها

یادداشت ها