تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 84393
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۹۸ - ۱۷:۰۱
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد

کار انفرادی ما را به جایی نمی رساند

فصلی نو ، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کار انفرادی ما را به جایی نمی رساند و برای موفقیت نیاز به کار تیمی است . به گزارش فصلی نو ، حسن نوروزی در نشست خبری با اهالی رسانه عنوان کرد: باید دستگاه اجرایی نیز بتواند از عهده اجرای آن بر […]

کار انفرادی ما را به جایی نمی رساند

فصلی نو ، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کار انفرادی ما را به جایی نمی رساند و برای موفقیت نیاز به کار تیمی است .

به گزارش فصلی نو ، حسن نوروزی در نشست خبری با اهالی رسانه عنوان کرد: باید دستگاه اجرایی نیز بتواند از عهده اجرای آن بر بیاید و دستگاه نظارتی باید وظایف خود را به خوبی انجام دهد و راه گذر از توسعه نیافتگی تاریخی، کار گروهی است.

نوروزی تصریح کرد: مدیر دولتی باید  دارایی و فرصت ها و ظرفیت های  وزارتخانه اش را بشناسد  و مطالبه گری کند زیرا اگر مدیر نداند در وزارتخانه به دنبال چیست ، چیزی هم به دست نمی آورد.

حسن نوروزی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این سازمان تمامی ظرفیت های بودجه ۹۸ را شناسایی کرده و در اختیار دستگاه ها قرار داده اما توانمندی مدیر کل در استفاده از این ظرفیتها به عنوان یکی از شاخص های مهم در ارزیابی عملکرد مدیران در جشنواره شهید رجایی محسوب می شود.

وی تاکید کرد: مدیران و شورای برنامه ریزی باید بر اساس برنامه حرکت کنند و از تمامی از ظرفیتهای توسعه ای کشور استفاده کنند.

وی با اشاره به شکایت دستگاه ها از میزان اعتبارات هزینه ای گفت: این اعتبارات به اندازه ای است که چرخ دستگاه های دولتی بچرخد و سازمان مدیریت اولویت خود را روی پرداخت مطالبات بازنشستگان گذاشته که به رغم مقاومت دستگاه ها اما سال گذشته مطالبات مانده مرخصی بازنشستگان تا پایان سال ۹۶ ، پرداخت شد در حالی که سازمان مدیریت می توانست این کار را انجام ندهد و اعتبارات هزینه ای را برای دستگاه ها بگذارد.

نوروزی ادامه داد: مطالبات مرخصی بازنشستگان سال ۹۷ به صورت صد درصد تخصیص و نقدینگی ۳۵ درصد آن نیز تامین شده است.

وی تاکید کرد:در حال حاضر ۱۹ میلیارد تومان بدهی پاداش بازنشستگان داریم که تامین اعتبار آن به عهده کشور است اما تبصره ۱۲ قانون بودجه می گوید هر دستگاهی با فروش  اموال مازاد بخشی از این بدهی را بپردازد.

به گفته نوروزی مدیر کل باید بتواند این اموال را شناسایی کرده و به گونه ای کار را انجام بدهد که دستگاه نظارتی آن را تایید کند  در حالی که برخی مدیران هم از انجام این کار شانه خالی می کنند و بازنشسته را بین دستگاه ها سرگردان می کنند.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس