تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 39705
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۹۶ - ۱۳:۴۲

فصلی نو؛ رئیس هیئت قایقرانی استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :رقابت های قایقرانی آب های آرام کشور در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان به میزبانی تهران در محل دریاچه آزادی برگزار شد . به گزارش فصلی نو، احمدگنجی تصریح کرد :تیم های قایقرانی جوانان و بزرگسالان استان با […]

کسب مقام سومی مسابقات قایقرانی کشور توسط قایقران کهگیلویه وبویراحمدی

فصلی نو؛

رئیس هیئت قایقرانی استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :رقابت های قایقرانی آب های آرام کشور در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان به میزبانی تهران در محل دریاچه آزادی برگزار شد .

به گزارش فصلی نو، احمدگنجی تصریح کرد :تیم های قایقرانی جوانان و بزرگسالان استان با ده قایقران در این مسابقات حضور یافت و در رده سنی جوانان موفق به کسب یک مقام سومی شد .
رئیس هیئت قایقرانی استان ضمن تشکر از حمایت های مدیر کل ورزش و استان در اعزام این قایقرانان ادامه داد:در مسابقات کایاک یک نفره و در ماده 1000 متر رده سنی جوانان علی پیرایی موفق شد بعد از قایقرانی از استانهای آذربایجان شرقی و همدان به مقام سوم و مدال برنز دست یافت.
احمد گنجی افزود:رقابت های قایقرانی آب های آرام کشور در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان روزهای 22 تا 25در محل دریاچه ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد .

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس