تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 71304
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۹۷ - ۱۴:۵۰

فصلی نو ، رئیس مرکز فوریت های پزشکی کهگیلویه وبویراحمد از کشف جسد سه جوان در منزلی واقع در گلستان سه یاسوج مرکز کهگیلویه وبویراحمد خبر داد. به گزارش فصلی نو ، جلال پورانفرد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران  اظهار داشت: ظهر امروز طی تماس تلفنی با مرکز فوریت های پزشکی مبنی […]

کشف 3 جسد در خیابان گلستان 3 یاسوج + جزییات

فصلی نو ، رئیس مرکز فوریت های پزشکی کهگیلویه وبویراحمد از کشف جسد سه جوان در منزلی واقع در گلستان سه یاسوج مرکز کهگیلویه وبویراحمد خبر داد.

به گزارش فصلی نو ، جلال پورانفرد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران  اظهار داشت: ظهر امروز طی تماس تلفنی با مرکز فوریت های پزشکی مبنی بر مرگ سه جوان در منزل مسکونی واقع درگلستان سه یاسوج تکنسین های این مرکز به محل حادثه اعزام شدند که مشخص شد این سه شخص ‘جمود نعشی’ شده اند و مدت زیادی از مرگ آنان گذشته بود.

وی با اشاره به علت مرگ این سه جوان نیز گفت: هنوز علت مرگ دقیق آنها مشخص نیست ولی احتمال مسمومیت با گاز منواکسید کربن تا حدد زیادی علت مرگ آنان بوده است.

پورانفرد تصریح کرد: جنازه این سه جوان تحویل پزشکی قانونی داده شد.

کامروز امینی رئیس پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این زمینه  گفت : جنازه ها تحویل پزشکی قانونی شده و علت مرگ در دست بررسی است.

به گفته برخی اهالی محل و همسایگان این سه نفر از کارمندان آزمایشگاه بیمارستان شهید بهشتی یاسوج بودند.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس