Take a fresh look at your lifestyle.

گزارش تصویری از برگزاری جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی توسط دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

0

فصلی نو ُ به همت  نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه و با حضور رپیس دانشگاه علوم  پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد ِ معاون درمان ُمدیرگروه معارف ُُمعاون فرهنگی ُنماینده ولی فقیه در دانشگاه و جمع کثیری از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان جشن چهل سالگی انقاب اسلامی برگزار شد .

در قسمتی از این برنامه اورنگ ایلامی رپیس دانشگاه علوج پزشکی استان خلاصه ای از عملکرد دانشگاه علوم پزشکی بعد از انقلاب را برای حاضرین تشریح کرد .

به گزارش فصلی نوُ این مراسم که در سالن جرجانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد ضمن برگزاری برنامه های شاد و مفرح از جمله موسیقی و اجرای نمایش زنده مناظره چهارنفری بین نمایندگان دو طیف سیاسی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد که مشروح این مناظره امشب در همین رسانه منتشر خواهد شد .

 

6 نظرات
 1. از ایوم می گوید

  با سلام
  من از خداوند متعال فقط خاستر اینم که نسل جدیدی که دراینده چه به عنوان نیروی اداری و چه نیروی که ب عنوان کادر پزشکی و زیر مجموعه های ان مثل پرستاری راننده امبلانس….میپیوندن.بخصوص نیروهای اداری علوم پزشکی متفات باشند
  به امید تغیرات

  1. تهلخوار وخوم می گوید

   کرو تو خ وته سواد هم نیاری

 2. نجاتی می گوید

  نظر من اینه ایلامی به همه چیز گند زده وارزش رسانه بالاتر از کارت هدیه است دیگه نوشدارو کاری نخواهد کرد

  1. از ایوم می گوید

   جناب نجاتی باعرض سلام
   کل مسولای علوم پزشکی باید برن نیرو زیر دست هست که بیشتر از خود ایلامی ناحقی ومشکلات به وجود اورده با یه ایلامی تنها مشکل حل نمیشه

 3. پرپرواز می گوید

  خداوندابه متعصبین مافهم وبه بافهمان ماتعصب وبه خفتگان ما بیداری عنایت فرما جشن ?????

 4. پزشک می گوید

  هلله بعد از بویگ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.