Take a fresh look at your lifestyle.

گزارش تصویری بسیار جالب از مراسم افتتاحیه فروشگاه بزرگ “شهر فرش پازیریک”

0 4

فصلی نو ، با حضور برخی از مدیران استانی و شهرستانی و همجنین تنی چند از مدیران تعاونی های فروش دستگاههای دیگر استان ها . و همچنین جمعیت انبوهی از شهروندان علاقمند فروشگاه بزرگ” شهر فرش پازیریک ” بعنوان پنهاه و پنجمین فروشگاه شهر فرش  پازیریک در کشور طی مراسم خاصی افتتاح شد .

به گزارش فصلی نو در این مراسم که با اجرای موسیقی های سنتی و شاد بهمراه نمایش های زنده اجرا شد بصورت قرعه کشی به برخی از شرکت کنندگان جوایزی از قبیل تابلو فرش ، رفاه کارت، پادری و ….. اهدا شد .

مدیر فروش شرکت فرش پازیریک کاشان در ایم مراسم با بیان این مطلب اظهار کرد: فروشگاه شهر فرش محصولات فرش پازیریک کاشان را در این فروشگاه به شهروندان و هم استانی به قیمت درب کارخانه عرضه می کند .

 امیر فرقانی اضافه کرد: در  این فروشگاه ، انواع فرش ،گلیم فرش و تابلو فرش بصورت اقساط به قیمت درب کارخانه ، بدون سود ،ضامن و پیش پرداخت به متقاضیان با اقساط ۲۰ ماهه عرضه می شود.

وی از برگزاری جشنواره فروش زمستانی فرش در شعبه یاسوج خبر داد و افزود : در جشنواره زمستانه فروش فرش عرضه فرش با تخیفیف های ۱۸ و ۱۰ درصد خواهد بود که خریداران در قرعه کشی یک دستگاه خودروی پراید شرکت داده خواهند شد.

مدیر فروش شرکت فرش پازیریک کاشان برای عقد قرارداد با دستگاههای دولتی جهت خرید اقساطی اعلام آمادگی کرد و گفت : دیگر شهروندان نیز از تسهیلات این فروشگاه می توانند استفاده کنند .

آدرس – یاسوج – خیابان کشاورز – بالاتر از ترنینال قرنی روبروی راهنمایی و رانندگی – شهر فرش پازیریک

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.