یادداشت ارسالی؛شورای خوش خط و خال انحصار در توهم می غلطد/جوانان بویراحمد، کهگیلویه و گچساران به هوش!!

انقلابی دیگر لازم است برای نجات جبهه واقعی انقلاب از پنجه مخوف آن دسته از مدعیانی که با یدک کشیدن نام انقلاب،اختاپوس فساد هفت سر را پرورانده اند….

کد خبر : 84377
تاریخ انتشار : دوشنبه 12 آگوست 2019 - 15:41
یادداشت ارسالی؛شورای خوش خط و خال انحصار در توهم می غلطد/جوانان بویراحمد، کهگیلویه و گچساران به هوش!!

فصلی نو – زریر حجتی

جوانان انقلابی استان به هوش باشید! دوباره هم لیست اعضای شورای نیروهای انقلاب در پستوی سیاسی سیاست بازان بسته شد!
زخم انحصار، فراتر از حلقه بحران زای مرکز استان است و به کهگیلویه و گچساران با همه ظرفیت های انکار ناپذیرِ سرمایه های اجتماعی در گستره اقماری آن نیز سرایت کرده است!
درد را از هر طرف بخوانیم درد است! نمایندگان سابق و کاندیداهای مطرح انقلابی به محوریت شخصیت های بنام کهگیلویه و گچساران نیز سهمیه ای در این لیست ندارند!

یا للعجب! چه عجوزه ای است این حلقه شورای خودخوانده با ساختار بی ساختی که در مسیر بازنده بودن و خودکشی سیاسی،
هر روز به شکلی پوست اندازی کرده و گروهی را می بلعد!
چگونه ممکن است کهگیلویه با آن همه وسعت و جمعیت و همچنین گچساران و باشت با آن همه اهمیت برای جریان انقلابی،هر کدام فقط یک نماینده از لیست سی نفره را به خود اختصاص داده باشند!
آری!حلقه انحصار هر روز تنگ تر می شود و نیروهای دلسوز جریان ارزشی به جرم انتقاد خیرخواهانه مورد تکفیر و زندقه قرار می گیرند و متاسفانه یکی پس از دیگری با لیست های فرمایشی به نام شورای نیروهای انقلاب حذف می شوند!
سئوال این است؛ لیستی که اغیار را در بر گرفته و انصار را کنار نهاده است چگونه می خواهد حافظ نام انقلاب باشد؟!
لیستی که نه رویش بلکه ریزش را در سایه انحصار طلبیِ جزم اندیشانِ دوران سیاه دوگانه سوزی به ارمغان آورده چه وجاهتی دارد که به نام نامی انقلاب امامین به مردم دیکته می شود؟!

زهی خیال باطل!
دوران قیم مابی و تصمیم سازیِ یقه بسته های دوگانه سوزِ و بعضاً تسبیح بدستِ متظاهر گذشته است.
دوران عوامفریبی و خودمحوری گذشته است!
فهم سیاسی مردم رنج کشیده استان در سایه نعمتِ امامینِ انقلاب بسی فراتر از کیدِ توهم پندارانی شده است که تحت نام شوراهای بحران ساز ،مردم را به هیچ انگاشته اند!
بی شک بی اعتنایی مکرر شوراهای خودخوانده به جبهه گسترده انقلاب، خشم توده ها و نخبگان را در سرحدات استان برخواهد انگیخت، آنگونه که چنین شوراهایی در شعله های این خشم برای همیشه خواهند سوخت.

مردم فهیم استان !

گویا قرار نیست توهم پنداران رخصت دهند تا نبوغ سیاسی و فهم اجتماعی مردم در چهل سالگی انقلاب به نمایش در آید و دوران حاکمیت پر محنت سالهای سیاه مراکز ثروت و قدرت با گوهر اراده و اختیار جوانان انقلابی در هم ریخته شود!
انقلابی دیگر لازم است برای نجات جبهه واقعی انقلاب از پنجه مخوف آن دسته از مدعیانی که با یدک کشیدن نام انقلاب،اختاپوس فساد هفت سر را پرورانده اند….

حلقه بحران زای شوراها چنان بی رحمانه بر پیکر جامعه بی رمق می تازد که آگاهان می دانند برخی هنوز در پوشش نام انقلاب مترصد احیاء رانت های خاص خود هستند و رگه های آن در چنین لیست هایی مشهود است.
به هوش باشید که در آستانه انتخابات، به تعبیر دکتر شریعتی؛ صداقت در مقابل سیاست عین خیانت است و از اینرو باید جبهه مردمی انقلاب در مقابل تزِ انحصار، آنتی تز خود را حمایل کند زیرا که سوای بی اعتنایی به سرمایه های انسانی در شهرستان های کهگیلویه و گچساران، همه داشته های بویراحمد نیز مورد بی اعتنایی قرار گرفته است!
سعه صدر مدعیان بسیار پایین است و با هر انتقادی راهگشا گروهی با برچسب های مختلف رانده می شوند…
دیروز قرعه تکفیر و زندقه به نام دهراب پور و روشنفکر افتاد و امروز به نام شما…!
شمای منتقد، جوان عدالتخواه، پایداری، نواصولگرایی، ارزشی و مردمی و …

از اینرو همراهی و سکوت عین خیانت است و قلم ها و قدم ها را چون شمشیرها باید از غلاف بیرون کشید تا هر توهم و انحصاری در هم بکوبید و به زباله دان تاریخ بیندازید و ان شاءالله این مهم با موج بیداری مردم شدنی است و البته پاسخی است در خور به دهن کجی های چهل ساله شوراهای خودخوانده شیخوخیت!!!
این همان انقلاب برای نجات انقلاب است ولاغیر.

زریر حجتی/عصرانتظار

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 3 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۳
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

محمدی دوشنبه , 12 آگوست 2019 - 15:46

درود جناب حجتی
و درود بر حاج محمدرحیم دهراب پور و حاج مهدی روشنفکر که چه زود مسبرشان را مشخص کردند

دنا دوشنبه , 12 آگوست 2019 - 18:30

سلام بر حاج حجتی عزیز. مطالب زیبا و واقعی و مغز دار بیان نمدید اینها واقعیات جامعه اند.مردودین و رانت خواران بی دین و رانده شده و اختاپوسهای هفت رنگ کدام منطقه شهر یاسوج زندگی میکنند اکثزا املاک دولت را بردند چه در خیابان فردوسی و باهنرها و باقرخان و ستارخان و راهنمایی و سعدی ها.آیا اینها نماینده انقلاب اسلامی و نماد شیعه علی بن ابطالب میباشند.خجالت آور است مردم آگاهند و خودشان هم خوب میدانند.خیال باطل در سر دارند و مکر خدا بالاتر از مکر آنهاست.

مرزبان دوشنبه , 12 آگوست 2019 - 22:49

عارفی بزرگ میگوید هر نظر که نه از سر عبرت است عین لهو و ذلت است ✴تجربه این چهل سال و قبل از آن بسیار مهم و راه گشا است سیاستمدارانی که راهی جز راه مردم و برای مردم خصوصا اقشار ضعیف و بی پناه را در پیش دارند و فقط سیاست بازی و دنیاطلبی را پیشه کرده اند چه چپ و چه راست وقت آن است که به خود بیایند و راه حق و خدا و صداقت و نجات مردم را در پیش گیرند اوضاع اکثریت مردم بسیار از نظر اقتصادی و اجتماعی وخیم است فقر و بیکاری و گرانی و مشقت امرار معاش و قوم گرایی و افزایش رفتارهای منفی و کاهش عادات مثبت و پدیدار شدن آثار تحریم ها و…….. امان مردم را بریده است خصوصا اقشار ضعیف و دهک های پایین اجتماع را الان فقط راستی و تلاش و مدیریت انسانی و مردمی بودن و حل معضلات مردم جواب میدهد هر گونه سیاست بازی و دو رنگی سیاسی و ثروت اندوزی فقط بر مشکلات مردم میافزاید