کد خبر: 92564 |
تاریخ انتشار : 28 دسامبر 19 - 21:25 | ارسال توسط : faslino_sadegh
پ

فصلی نو – رضا صالحی غلام محمد زارعی سال ۸۲ رسما بعنوان کاندیدا وارد فضای سیاسی ، انتخاباتی شد ، ایشان در آن دور اول از راه بهارستان بازماند ، هر چند برای دور اول در ساحت سیاست چنین شکستی افتخار بود ، ۴ سال می گذرد و دوباره وارد فضای سیاسی می شود و […]

فصلی نو – رضا صالحی

غلام محمد زارعی سال ۸۲ رسما بعنوان کاندیدا وارد فضای سیاسی ، انتخاباتی شد ، ایشان در آن دور اول از راه بهارستان بازماند ، هر چند برای دور اول در ساحت سیاست چنین شکستی افتخار بود ، ۴ سال می گذرد و دوباره وارد فضای سیاسی می شود و بعنوان کاندیدا وارد صحنه می شود تا در سال ۸۶ با تمام امید به قبولی و خیز مردم به سوی او باز هم در یک فضای غیر قابل باور هدایت خواه پیروز انتخابات می شود ، زارعی و حامیانش هر چند که خودشان را پیروز قطعی انتخابات می دانستند ولی با هر ترفند و حیله ای راه مجلس هشتم را از آنها سد کردند ، زارعی در آن سال بدون تاخت و تاز ، حمله و اعتراض یارانش را به متانت صبوری فراخواند و خود هم به رای مسولان تمکین کرد تا در دور دوم حضور خود در صحنه انتخابات از حریف عقب بماند .

مجلس هشتم به روزهای پایانی خود می رسد و باز هم زارعی مصمم تر از ۸۶،۸۲ پا به عرصه انتخابات می گذارد و با عزم و اراده جدی خود را برای پیروزی آماده می کند ، این بار مردم برای خدمت زارعی را بر می گزینند و با یک پیروزی مقتدرانه وارد مجلس نهم می شود .

زارعی نماینده شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس نهم در طول ۴ سال تمام وقت خود را برای توسعه بویراحمد و دنا در وزارت خانه ها و سازمان ها و مجلس نهم می گذارد و با تمام فشارهای سیاسی در استان و پایتخت هیچگاه از خدمت به مردم لحظه ای درنگ نمی کند ، ولی مشکلات به حدی گسترده بود که ۴ سال شبانه روزی هم کفاف این حجم از محرومیت را نمی داد .

مجلس نهم به پایان ۴ ساله خود می رسد ، تا باز هم انتخابات شکل بوی نو به خود بگیرد ، ولی این بار فضای سیاسی با پیچش های مهندسی از سوی رقیبان کار را برای زارعی دشوار کرده است تا که با هر قاعده و طریقی زارعی را از راه مجلس دهم باز دارند ، ولی آنچنان که در تصورات رقیب می گنجید زارعی قرار نداشت .
منوار همچون سابق نبود و زارعی با قدرت به صحنه آمده بود ، زارعی سیاستمداری زیرک و پرتوان است و به آسانی شکست نمی خورد ،۷اسفند ۹۴ زارعی با موج عظیم مردمی پیروز انتخابات می شود و باز هم با اراده مردم نماینده مجلس دهم می شود .

زارعی در مجلس دهم تمام توان و وقت خود را برای توسعه منطقه و مطالبه موکلینش از پاشنه در وزرا و مسولین تا عمق محرومیت در زیلایی می گذارد ، زارعی نام زیلایی را در صحن آنقدر تکرار می کند که نمایندگان مجلس هم زیلایی را می شناسند ، زارعی یک تنه برای توسعه می جنگد تا بویراحمد و دنا را از محرومیت نجات دهد ، یک پا در مجلس و یک پا در نقطه به نقطه بویراحمد و دنا یک پا در خدمت به مردم در پایتخت و یک پا شرکت در آلام مردم .

اگر بخواهیم زارعی را در طول این سالها با یک شناسه معرفی کنیم آن چیزی نیست جز نماد اخلاق سیاسی در استان ، زارعی در تمام سالهای که در بطن سیاست قرار داشت ، مهمترین مسئله ای که به آن توجه و دقت داشت اخلاق در برخورد با مردمش بود ، ایشان هیچگاه پشت هیچ تریبونی برای تقویت خود بدنبال تضعیف دیگران نبود ، ایشان هیچگاه در هیچ محفلی از تخریب دیگران برای بزرگتر کردن خود استفاده نکرد ، ایشان هرگاه در هر نقطه ای اگر ناملایمتی هم می دید با آرامش و خوش رویی پاسخ می داد .

زارعی اخلاق را در ساحت سیاست استان نهادینه کرد ، تا سیاسیون استان برای رقابت با تکریم به انسانیت و اخلاق مداری بدنبال تخریب و تضعیف دیگران نباشند ، زارعی هرگاه در مخالفت جریان های سیاسی قرار می گرفت ، بدون کینه و دشمنی از دوستی ها و برادری ها می گفت ، زارعی هرگز برای برتری پای بر انسانیت خود نگذاشت تا تمام مردم حوزه انتخابیه اش از محروم ترین نقطه تا هر مکانی او را به خوش رویی و اخلاق مداری و خدمتگزاری بشناسند .

امروز در رقابت ها بنای اخلاق مداری در نگاه جامعه یک ارزش محسوب می شود ، امروز جامعه به بلوغ فکری رسیده است و هر شخصی را در هر شرایطی می سنجد ، امروز جامعه برای ارزیابی هر شخص به میزان برخورد او با رقبا می بیند ، امروز جامعه برای انتخاب دگر هیاهو و جنجال را نمی پذیرد و برای گزینش به دنبال خدمت و مردم داری را می گردد و فارغ از شعار ، عمل و رفتار را می خواهند .

زارعی را امروز همگان نه تنها می شناسند بلکه با اخلاق و مردم داری او هم آشنایند ، زارعی را امروز نه تنها در رسانه ها بلکه در هر منطقه ای می بیینند ، زارعی مردم را با مطالبه گری آشنا ساخت تا مردم با حق و حقوق خود نه تنها بعنوان یک رای دهنده بلکه با نگاه یک شهروند آشنا باشند .

چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد خبر را به شماره 09800000000  پیامک بفرمایید.
لینک کوتاه خبر:

22 پاسخ به “یادداشت ارسالی- زارعی نماد اخلاق سیاسی استان”

 1. علی گفت:

  بابا خدایی جمع کنید.مردم به عقب برنمیگردد.هشت سال فقط و فقط تو فاتحه خوانی اول بودی

 2. اصلاح طلب گفت:

  درود بر حاج زارع قهرمان

 3. چنارستان گفت:

  مردم دیگه فریبشو نمیخورن زارع دیگه روزای اخر نمایندگیشو سپری میکنه

 4. چنارستان گفت:

  مجلس بای بای

 5. زرین گفت:

  این ادم اگر ذره ای اخلاق داشت سر کشته شدگان حادثه فرودگاه معامله نمی کرد

 6. گلواژه گفت:

  الحق و الانصاف حاج زارعی مرد اخلاق هست هیچ کسری ندارد من ۲دور بهش رای دادم اما دو دور آخر که حالا هم شامش میشه فقط به خاطر ایرج منصوری بهش رای نمیدم و خیییلی ها هم مث دور قبل فقط به خاطر ایشون رایشون را عوض کردن .چون ایشون کسی نیست که دوور وبر حاجی بپلکه .

 7. مجیدی گفت:

  اینقد افتخار نکنید به رای آوردنشون در مجلس نهم …رای را من و انشالا من دادیم ..ولی منفعتش به کام محدود آدم های اطرافشون محدود شد ….چرا برای جذب مردم از زیلایی مایه میگذارید. .مگر نه این است که همیشه تنها در سال های آخر نمایندگیتان به فکر ما مردم محروم میافتید و برای بدست اوردن رای بیشتر اسم ما را یدک میکشید …..متاسفم اقای زارعی شما تاریخچه ی خوبی ندارید و امتحان این ۸ سال تان در میان جمع مردمی جالب نیست …مردم از شما دلگیر اند..و امسال حمایت مردم را نخواهید داشت …این مجلس به آدم متخصص نیاز دارد نه شما ک کل صحبت کردنتان در مجلس در این ۸ سال نمایندگیتان به یک ساعت خلاصه میشود ..شما مطالبه گر خوبی برای حق مردم محروم استان نیستید …۱

 8. ناشناس گفت:

  شهروند یاسوج
  منطقه بلکو از زیلایی قبل از زارع محرومترست .

 9. علی.م گفت:

  ممنون از متن خوبتون، انصافا درستترین متنی بود که تا حالا در مورد آقای زارعی دیدم. آقای زارعی واقعا لیاقت نام نماد اخلاق سیاسی استان رو دارن.

 10. آشنا گفت:

  دریک کلمه یعنی معامله . اخلاقش کجابودغیر از حق کشی و قومیت گرایی و استخدام های فعله ای. اون رئیس دفترش فقط کارش معامله وگرفتن رشوه است . زارع دیگه عمرسیاسیش واسه ابد تموم شدوخلاص. حیف کلمه اخلاق نیست به ایشون نسبت داده میشود.

 11. لطیف گفت:

  کر چنارسونی بازم بهارسونی

 12. مارگون گفت:

  درود بدحاج زارع

 13. ناشناس گفت:

  خخخخخخخخخخ
  که اوسو که زارع اومه ۱/۵ کیلومتر و جاده ی زیلایی خاکی بی، حلا هم خاکی یه….
  ایخوم بینم چه کرد سی زیلایی؟
  که ار سی گپ بو مو هم زیلایی را گلستان کردمه….
  گپ ول

 14. ناشناس گفت:

  یه صدتا رای من زیلای داره
  که همه دونن کیان

 15. بی طرف گفت:

  درود برحاجی

 16. ايل جليل طيفه دار گفت:

  زارع بیشتر نماد آسفالت هستند

 17. احسان گفت:

  زارع برای هیچی خوب نیست چکارکردبرای استان عملکرد داره بخواد ازاون دفاع کنه عملکردش چی هست

 18. بویراحمد مظلوم گفت:

  تنها نکته مثبتی که تو این هشت سال از حاج زارعی دیدم همون شرکت در آلام مردم بوده وبس .

 19. بویراحمد مظلوم گفت:

  تنها نکته مثبتی که دیدم همون شرکت در آلام مردم بوده وبس .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
اجتماعی
اخبار استان
اخبار ایران و جهان
اسلایدر صفحه اصلی سایت
اقتصادی
باقلوا
بین الملل
تبلیغاتa
حوادث
خانه
دسته بندی نشده
روزنامه
سلامت
سلامت و بهداشت
سیاسی
صوت
عکس
علم و فناوری
فرهنگی
گرافیک
گزارش
گزارش تصویری
مطالب ویژه
مهمترین عناوین
هنر
ورزشی
ویدئو
ویژه شهرداری یاسوج
یادداشت ها

یادداشت ها