تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 80437
تعداد نظرات: ۴ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۹۸ - ۲۱:۰۰

فصلی نو، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور حکمی، سرپرست جدید معاونت نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات را منصوب کرد. ​ به گزارش فصلی نو به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در پی استعفای ده روز قبل نصرالله جهانگرد از معاونت نوآوری و فناوری، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر […]

یک کهگیلویه وبویراحمدی سرپرست معاونت نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات شد

فصلی نو، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور حکمی، سرپرست جدید معاونت نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات را منصوب کرد. ​

به گزارش فصلی نو به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در پی استعفای ده روز قبل نصرالله جهانگرد از معاونت نوآوری و فناوری، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات با صدور حکمی، سید ستار هاشمی را به‌عنوان سرپرست معاونت نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات منصوب کرد.

هاشمی متولد ۱۳۵۵ در شهر یاسوج، دارای مدرک دکترای کامپیوتر و فناوری اطلاعات با گرایش هوش مصنوعی، استادیار دانشگاه شیراز است. او بیش از 100 مقاله تالیف و در مجلات و کنفرانس های شناخته شده بین المللی در حوزه فناوری اطلاعات به چاپ رسانده است. هاشمی از سال ۹۳ به‌عنوان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات فارس و از سال ۹۵ به‌عنوان معاون فناوری شرکت ارتباطات زیرساخت مشغول به فعالیت بوده است.

انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

4 دیدگاه

  • دایی عزیزم جناب آقای دکتر هاشمی، انتصاب به جا و شایسته جنابعالی بعنوان معاون نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات که بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و شایستگی‌ هاي‌ بر جسته حضرتعالی در صحنه‌هاي‌ خدمت صادقانه به نظام و وطن اسلامی است تبریک عرض نموده ؛ موفقیت و سربلندی شما را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.
  • دولت روحانی فقط برای خانواده ضیا هاشمی خوب شده ده ها پست و مسئولیت از پارک فناوری استان تا وزارت ارتباطات تا خبرگزرای ایرنا در یاسوج و تا صندوق رفاه وزارت علوم و تا محیط زیست ایلام و تا علوم پزشکی شیراز خوب شده  اللا برکت 
  • ای بنده خدا هم فقط منتظر اینه که یکی پست بگیره تا بگه حالومه یا خرزومه و سیش پیام تبریک بنه.
پربازدید ها
عکس