حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۸ 25 جماد ثاني 1441 Wednesday, 19 February , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 10597 تعداد نوشته های امروز : 5 تعداد اعضا : 10 تعداد دیدگاهها : 30845×

۱۰۷ هزار نفر از خدمات درمانی پاراکلینیک تامین اجتماعی بهره مند شدند

شناسه : 94748 07 بهمن 1398 - 22:03

اکبری گفت: انجام خدماتی چون فیزیوتراپی،بینایی سنجی،شنوایی سنجی و شبانه روزی شدن خدمات درمانی تامین اجتماعی از برنامه های درمانی در گچساران است.

۱۰۷ هزار نفر از خدمات درمانی پاراکلینیک تامین اجتماعی بهره مند شدند
پ
پ

فصلی نو، مدیر درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال ۱۳۹۷ تاکنون ۱۰۷ هزار نفر از خدمات درمانی پاراکلینیک تامین اجتماعی شهرستان گچساران بهره مند شده اند.

به گزارش فصلی نو- پیام اکبری اظهار داشت: ۵۹ هزار و ۳۰۰ بیمار در سال ۱۳۹۷ و ۴۷ هزار و ۷۰۰ نفر  تا پایان آذر ماه امسال از خدمات ویزیت این مرکز درمانی بهره مند شده اند.

وی تصریح کرد:پاراکلینیک تامین اجتماعی شهرستان گچساران از سال ۱۳۷۲  آغاز بکار کرده است.

وی با بیان اینکه خدمات این مرکز به صورت رایگان ارائه می شود افزود: پاراکلینیک تامین اجتماعی گچساران دارای ۷۵ پرسنل است که به صورت رسمی،پیمانی و قراردادی با این مرکز همکاری می کنند.

مدیر درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: در این مرکز درمانی با زیربنای یکهزار و ۸۰۰ متر مربع خدماتی چون ویزیت بیماران عمومی، زنان،اطفال،داخلی،قلب،روان پزشکی ارائه می شود.

اکبری عنوان کرد: در سال ۱۳۹۶ توسعه خدمات درمانی تامین اجتماعی گچساران در زمینی به مساحت پنج هزار و ۷۰۰ متر مربع با زیربنای سه هزار و ۷۰۰ هکتار در دستور کار قرار گرفت.

وی تاکیدکرد: این طرح با ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار در حال اجراست.

اکبری اظهار داشت: پیشرفت فیزیکی کلینیک درمانی تامین اجتماعی شهرستان گچساران هم اکنون ۶۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی ابراز داشت: طرح احداث کلینیک تامین اجتماعی این شهرستان  سال ۱۳۹۹ به بهره برداری می رسد.

اکبری گفت: انجام خدماتی چون فیزیوتراپی،بینایی سنجی،شنوایی سنجی و شبانه روزی شدن خدمات درمانی تامین اجتماعی از برنامه های درمانی در گچساران است. 

۹۰ هزار نفر در این شهرستان دارای دفترچه درمانی هستند و از خدمات آن استفاده می‌کنند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

      رفتن به نوار ابزار