حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۸ 24 جماد ثاني 1441 Tuesday, 18 February , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 10586 تعداد نوشته های امروز : 1 تعداد اعضا : 10 تعداد دیدگاهها : 30812×

۱۶۰ هزار دانش آموز در استان کهگیلویه و بویر احمد سال تحصیلی جدید را آغاز می کنند

شناسه : 86918 28 شهریور 1398 - 16:32

فصلی نو ،مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۶۰ هزار دانش آموز پسر و دختر مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم سال تحصیلی ۱۳۹۹ – ۱۳۹۸ را در این استان آغاز می‌کنند. هادی زارع پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: زنگ شکوفه ها برای نوآموزان بدو […]

۱۶۰ هزار دانش آموز در استان کهگیلویه و بویر احمد سال تحصیلی جدید را آغاز می کنند
پ
پ

فصلی نو ،مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۶۰ هزار دانش آموز پسر و دختر مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم سال تحصیلی ۱۳۹۹ – ۱۳۹۸ را در این استان آغاز می‌کنند.

هادی زارع پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: زنگ شکوفه ها برای نوآموزان بدو ورود به دبستان و زنگ جوانه ها برای دانش آموزان پایه اول مقطع متوسطه اول روز ۳۱ شهریورماه و همزمان با سراسر کشور در کهگیلویه و بویراحمد نواخته می شود.

وی افزود: زنگ مهر و مقاومت نیز روز اول مهرماه و همزمان با سراسر کشور در کهگیلویه و بویراحمد به صدا درمی آید.   

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: شعار سال تحصیلی جدید شامل «برنامه محوری، مدرسه محوری و کارآفرینی» است.

زارع پور عنوان کرد: تشویق دانش آموزان پایه اول مقطع متوسطه دوم کهگیلویه و بویراحمد برای تحصیل در رشته های فنی و حرفه ای و ریاضی جزو اولویت های مهم مدیران مدارس و معلمان این استان در سال تحصیلی جدید خواهد بود.

وی ابراز داشت: ۲ موضوع لباس دانش آموزان و خودروهای سرویس مدارس در کشور و کهگیلویه و بویراحمد به سازمان دانش آموزی واگذار شده و با مشارکت انجمن اولیا و مربیان انجام می شود.

ثبت دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

      رفتن به نوار ابزار