حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۷ اسفند , ۱۳۹۸ 3 رجب 1441 Wednesday, 26 February , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 10644 تعداد نوشته های امروز : 5 تعداد اعضا : 10 تعداد دیدگاهها : 31138×

۴۳۰۰ مورد تغییر نام و نام خانوادگی در ۹ ماهه اول امسال

شناسه : 93774 24 دی 1398 - 21:53

فصلی نو،مدیرکل ثبت احوال استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی ۹ ماهه امسال ۴۳۰۱ مورد تغییر نام و نام خانوادگی در این استان انجام شده است. به گزارش فصلی نو، “محمد علی تقوی” در جمع خبرنگاران در خصوص تغییر نام و نام خانوادگی افزود: تغییر نام و فامیلی به شکل‌های مختلف انجام می شود، برخی […]

۴۳۰۰ مورد تغییر نام و نام خانوادگی در ۹ ماهه اول امسال
پ
پ

فصلی نو،مدیرکل ثبت احوال استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی ۹ ماهه امسال ۴۳۰۱ مورد تغییر نام و نام خانوادگی در این استان انجام شده است.

به گزارش فصلی نو، “محمد علی تقوی” در جمع خبرنگاران در خصوص تغییر نام و نام خانوادگی افزود: تغییر نام و فامیلی به شکل‌های مختلف انجام می شود، برخی از طریق احکام قضایی، برخی نیز در هیئت سه نفره در ثبت احوال و برخی نیز دارای مجوز های سازمانی هستند.

وی اظهارکرد: تغییر نام های مذهبی و ائمه معصومین (ع) به هیچ عنوان انجام نمی شود.

مدیرکل ثبت احوال استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: طی ۹ ماهه سال جاری ۲۲۳۲ مورد تغییر نام در این استان انجام شده است که اکثرا نامناسب بوده اند. همچنین طی این مدت ۲۰۶۹ مورد تغییر فامیلی داشته ایم که اکثرا نامناسب بوده اند.

تقوی بیان کرد: ر خصوص فراوانی نام در استان کهگیلویه و بویراحمد طی ۹ ماهه امسال بیان کرد: فراوانی نام در بین نوزادان پسران به ترتیب آراد، حسین و رضا بوده و در بین نوزادان دختر آواف زهرا و حلما بوده است.

ثبت دیدگاه

یک دیدگاه

    رفتن به نوار ابزار