Take a fresh look at your lifestyle.

۵۱۹ هزار بیمه شده در صندوق های حمایتی بیمه سلامت استان

0 0

مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵۱۹ هزار نفر بیمه شده در صندوق های حمایتی بیمه سلامت قرار دارند.

به گزارش فصلی نو ؛  دکتر غلامرضا کاظمی  در نشست شورای اطلاع رسانی بیمه سلامت استان که با حضور اعضاء و اصحاب رسانه برگزار شد، در خصوص فعالیت صندوق های حمایتی تحت پوشش بیمه سلامت استان گفت:

مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵۱۹ هزار نفر بیمه شده در صندوق های حمایتی بیمه سلامت قرار دارند.


به گزارش فصلی نو ؛  دکتر غلامرضا کاظمی  در نشست شورای اطلاع رسانی بیمه سلامت استان که با حضور اعضاء و اصحاب رسانه برگزار شد، در خصوص فعالیت صندوق های حمایتی تحت پوشش بیمه سلامت استان گفت: ۳۴۲ هزار نفر تحت پوشش صندوق حمایتی روستایی است که بیشترین بیمه شده را در این بخش داریم.

کاظمی افزود: در بخش کارمندی نیز ۹۸ هزار نفر بیمه شده عضویت دارند.

وی ادمه داد: در بخش سایر اقشار که شامل جانبازان،خانواده های شهداء، بهزیستی،طلاب و دانشجویان است ۳۳ هزار نفر تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

مدیرکل بیمه سلامت گفت: ۴۸ هزار نفر عضو صندوق های همگانی هستند و تعداد ۹۰۰ نفر از بیماران خاص نیز عضو این صندوق حمایتی می باشند.

دکتر کاظمی در ادامه افزود: ۱۰ هزار و ۲۰ نفر در صندوق ارجاعی ۱ عضو شده و برای آنها دفترچه صادر شده است.

مدیرکل بیمه سلامت استان در خصوص پرداختی های انجام گرفته اظهار داشت: در بخش های دولتی دانشگاهی، دولتی غیر دانشگاهی، خصوصی و خیریه در سال ۹۸ فروردین ماه کامل پرداخت شده و اردیبهشت ماه ۷۰ درصد پرداخت شده است.

کاظمی ادامه داد: در بخش داروخانه ها خرداد۹۸ بطور کامل پرداخت شده و در بخش پزشکان و پاراکلینیک تا فروردین ۹۸  پرداخت شده است.

وی افزود:سامانه ۱۶۶۶ بصورت شبانه روزی و آنلاین جهت هرگونه پاسخگویی،انتقادات،پیشنهادات و شکایات از طریق بیمه شده یا موسسات اماده پاسخگویی به شهروندان می باشد.

دکتر کاظمی در پایان گفت: در سال ۹۸، دو پروژه مهم نسخه نویسی الکترونیکی در بخش پزشکان متخصص شروع و پروژه نسخه نویسی الکترونیکی در شهر دهدشت برنامه ریزی شده و در هفته آتی اجرا خواهد شد که با این کار هزینه ها ساماندهی میشود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.