Take a fresh look at your lifestyle.

بازدید سر زده رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از سلف سرویس دانشجویان

2 2

فصلی نو،رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آقای دکتر چمن به همراه معاون پشتیبانی دانشگاه آقای دکتر قائدی و معاون فرهنگی دانشگاه آقای دکتر قیطاسی و معاون آموزشی آقای دکتر محرابی و معاون پژوهشی آقای دکتر اوریاد و مدیر دانشجویی آقای دکتر علمداری به همراه دبیر کل شورای صنفی دانشگاه سیدمحسن اسدی به منظور صرف ناهار از سلف سرویس دانشجویان همراه آنان و بررسی بخشهای مختلف سلف به بازدید از این مکان اقدام نمودند.

در  جریان این بازدید دانشجویان به ارائه نقطه نظرات و نکات مهم در ارتباط با موارد مختلف مربوط یه تغذیه پرداختند و مقامات مسئول قول مساعدت و رفع موانع و مشکلات را دادند.
شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج این دعوت غیرمنتظره را ازاعضای محترم هیئت رئیسه دانشگاه به عمل آورده بودند.
یاداوری میشود شورای صنفی دانشگاه دارای ۱۱واحد خوابگاهی و دانشگاهی فعال می باشد که اهتمام زیادی برای حل مشکلات صنفی و رفاهی دانشجویان به کار گرفته اند.

 

2 نظرات
 1. محمد می گوید

  در طول تاسیس دانشگاه علوم پزشکی تا حالا این دوره بد ترین دوره از نظر برگزاری مناقصات بوده چون آشکارا به هر کس که بخوان کارو واگذار میکنن و کسی هم حق اعتراض ندارد.جناب دکتر چمن همین سلفی که بازدید کردید میدانید که الان چندین سال است که یا بصورت مناقصه محدود و یا امسال بصورت ترک تشریفات به یک نفر از پرسنل شما داده میشود .لطفا نظارت بفرمایید معاونت مالی بسیار بد عمل میکند و شما را هم بدنام .

 2. از شورای صنفی می گوید

  جناب محمد اولا که این پیمانکار از سال ۱۳۸۸ تا حالا بوده و مربوط به این دوره نیست
  درثانی چون بهترین پیمانکار سلف بوده کمیته برونسپاری دانشگاه این پیمان را بهش داده
  کسی توی یاسوج ازش بهتر پیدا نشده
  بیچاره مطالباتش هم که خیلی دیر به دیر پرداخت می شه.
  کیفیت کارش هم خوبه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.