تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 40101
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۹۶ - ۱۲:۲۹

فصلی نو؛ در مسابقات کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور به میزبانی استان اصفهان که از تاریخ یکم الی سوم آذرماه برگزار شد تیم کشتی آزاد اعزامی از یاسوج به مربیگری علی خرم آزادی موفق شد با درخشش هاشم نوذری آزادکار توانمند و با آتیه خود در وزن 79 کیلوگرم بر سکوی قهرمانی این وزن بایستد. […]

درخشش کشتی گیر کهگیلویه و بویراحمدی در مسابقات قهرمانی کشور

فصلی نو؛

در مسابقات کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور به میزبانی استان اصفهان که از تاریخ یکم الی سوم آذرماه برگزار شد تیم کشتی آزاد اعزامی از یاسوج به مربیگری علی خرم آزادی موفق شد با درخشش هاشم نوذری آزادکار توانمند و با آتیه خود در وزن 79 کیلوگرم بر سکوی قهرمانی این وزن بایستد.

این ورزشکار در دور اول کشتی گیری از کرمان را ضربه فنی. دور دوم کشتی گیر خوزستان را بانتیحه عالی ده برصفر. دورسوم آزاد کار زنجان را ضربه فنی. دور چهارم ورزشکار  هرمزگان را ده برصفر و دور پنجم در فینال کشتی گیر استان اصفهان میزبان مسابقات را با نتیجه ده برصفر شکست داده و به مقام قهرمانی رسید وی بعنوان فنی ترین کشتی گیر این دوره ازمسابقات انتخاب شد و به اردوی تیم ملی نیز دعوت شد. این درصورتی بود که بزرگان ملی پوش کشتی ونام آوران کشوری درمسابقات شرکت داشتند.

قهرمانی کشتی هم استانی

قهرمانی کشتی هم استانی

یک دیدگاه

  • نخهسه جناب خرم آزادی و نوذری(افتخارات بویراحمد )واقعا دست گلتون درد نکنه خیلی خوشحالم
پربازدید ها
عکس