تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 52931
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۹۷ - ۱۵:۴۶

فصلی نو ، موضوع زد و بندهای مالی ناپاک در فوتبال ایران این‌بار به عرصه‌ی داوری کشیده شد و یکی از داوران مطرح دیگر کشور را نشانه گرفت. به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد،ماجرا از اتهام بزرگی شروع شد که بهروز رهبری‌فرد به خداداد افشاریان نسبت داد و او را به گرفتن «رشوه» در […]

بازیکن اسبق پرسپولیس به داور کهگیلویه و بویراحمدی اتهام رشوه صد میلیونی زد

فصلی نو ، موضوع زد و بندهای مالی ناپاک در فوتبال ایران این‌بار به عرصه‌ی داوری کشیده شد و یکی از داوران مطرح دیگر کشور را نشانه گرفت.

به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد،ماجرا از اتهام بزرگی شروع شد که بهروز رهبری‌فرد به خداداد افشاریان نسبت داد و او را به گرفتن «رشوه» در داوری خود متهم کرد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در اظهاراتی جنجالی مدعی شده که داوری که در فوتبال ایران رشوه گرفته بود، «خداداد افشاریان» بود.

  1. او اضافه کرد: این داور در بازی پلی‌اف بین دو تیم استیل‌آذین تهران و سپاهان اصفهان، ۱۰۰ میلیون تومان از حسین هدایتی مالک سابق استیل‌آذین رشوه گرفت تا یک پنالتی به نفع استیل‌آذین بگیرد.
  2. اما در همین خصوص خداداد افشاریان در گفت‌وگو با  یک سایت محلی ،وعده داد در چند ساعت پیش رو به این اتهام بزرگ و جنجالی، پاسخ خواهد داد.

داور اهل استان کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرده که «امروز به‌صورت قاطع و شفاف جواب این اتهام را خواهم داد.»

افشاریان از داوران بین المللی و نامدار فوتبال کشور بوده که هم اکنون سرپرست هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد است.

انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

یک دیدگاه

پربازدید ها
عکس