Take a fresh look at your lifestyle.

دونده کازرونی به یاسوج رسید

1 0

 فصلی نو ،سید محسن پالار، 34 ساله و اهل شهرستان کازرون استان فارس که 22 فروردین امسال دوی استقامت خود را از مازندران در شمال ایران شروع کرده بود امروز وارد یاسوج شد..

به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد، این دونده روز پنجشنبه گفت: به مناسبت روز ملی خلیج فارس و پاسداشت این روز دوی استقامت خود را 22 فروردین امسال از شهر محمودآباد استان مازندران آغاز کردم.

پالار اظهار داشت: مسیر بعدی من نورآباد ممسنی، قائمیه و 40 کیلومتر به سمت زادگاهم روستای جام بزرگی شهرستان کازرون استان فارس است و از آنجا مسیر را تا خلیج فارس ادامه می دهم.

وی افزود: شعار دیگر من «نجات آب و نجات زندگی» است و پایان این دوی استقامت نیز 10 اردیبهشت امسال در کنار خلیج فارس و در روز ملی خلیج فارس خواهد بود.

این دونده بیان کرد: باید یک هزار و 400 کیلومتر از شهر محمودآباد استان مازندران تا کنار خلیج فارس بدوم که تاکنون 981 کیلومتر آن طی شده و 419 کیلومتر دیگر نیز باقی مانده است.

پالار عنوان کرد: هر روز 70 کیلومتر می‌دوم که 35 کیلومتر صبح‌ها و 35 کیلومتر دیگر نیز عصرهاست.

وی ابراز داشت: یکی از اهداف این اقدام ثبت در کتاب رکوردهای جهانی (گینس) است و اکنون نیز در حال پیگیری این کار هستم اما مشکل حامی مالی برای تأمین هزینه 100 میلیون ریالی دارم.

استان کهگیلویه و بویراحمد به مرکزیت یاسوج در جنوب غرب ایران قرار دارد و با استان‌های فارس، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، اصفهان و بوشهر هم‌مرز است.

1 نظر
  1. پارسا می گوید

    کرو بنده خدا وجی یو که ۱۰روزه ایجکی بره ودین یه کاری که ایسو نخو ودین ۱۰ملیون بگردی..ای گپل من ایران او و نون نیابو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.