تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 55952
تعداد نظرات: ۹۸ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۹۷ - ۰۳:۵۹

در آینده نزدیک مردم ما می توانند ازین محور استفاده نمایند. محور دیگری که نیاز به هزینه های هنگفتی و بار مالی بسیار زیادی برای شهرداری دارد اتصال بنسنجان با ۴۵ متری که از پایین دست به پل سوم است  و بعد از حدود بیست و پنج سال به حول و قوه الهی و حمایت مردم شروع به کار نموده است .

بازدید دو عضو شورای شهر یاسوج از طرحهای در دست اقدام شهرداری

فصلی نو ، دو عضو شورای شهر یاسوج  از طرحهای در دست اجرای شهرداری یاسوج بازدید بعمل آوردند.

به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد ،  فرشید احمدی کیش  هدف از این بازدید را چگونگی پیشرفت کار و ایجاد انگیزه در پرسنل خدوم مشغول به کار در این کارگاهها عنوان کرد و اظهار داشت: با توجه به مهاجرتهای بی رویه به شهر یاسوج که افزایش جمعیت و در نهایت حاشیه نشینی و ترافیک را در بر دارد ور همین راستا یکی از مهمترین اهداف شهردار و شورای شهر یاسوج خارج نمودن شهر از این بن بست است.

احمدی کیش ادامه داد: در حال حاضر در چند محور شبانه روزی کارکنان و کارگران خدوم شهرداری مشغول به فعالیت هستند  از جمله این محور ها خروجی شرف آباد و شهرک جوشکاران به سمت کمربندی و پل مختار است  که نقش به سزایی در کم کردن بار ترافیکی می تواند داشته باشد .

وی تصریح کرد: در آینده نزدیک مردم ما می توانند ازین محور استفاده نمایند. محور دیگری که نیاز به هزینه های هنگفتی و بار مالی بسیار زیادی برای شهرداری دارد اتصال بنسنجان با ۴۵ متری که از پایین دست به پل سوم است  و بعد از حدود بیست و پنج سال به حول و قوه الهی و حمایت مردم شروع به کار نموده است .

نماینده شورای شهر یاسوج اضافه کرد: این طرح با  وجود کارشکنی ها از طرف عده ای از مسئولین پیشرفت خوبی داشته و بخش اعظمی از معارض نیز رفع گردیدهاست.

احمدی کیش در ادامه به محور اتصال بلوار عدل اشاره کرد و افزود:.محور دیگر نیز اتصال بلوار عدل به پل سوم بوده که الحمدالله رو به پایان است و در نهایت محور چهارم در دستور کار و اقدام پل چهارم بشار است  که عرشه های پل در خارج از استان در دست ساخت  است و این نوید را به مردم خوب شهر یاسوج می دهیم که در آینده نه چندان دور محورهای یاد شده به ترتیب به مرحله پایان خواهد رسید تا تردد آسان را برای همشهریان عزیز فراهم آوریم .

وی در پایان بیان کرد: در اینجا بعنوان عضو کوچکی از این مجموعه از زحمات کسانی که شهرداری یاسوج برای فراهم نمودن آسایش مردم شهرمان تلاش می کنند صمیمانه قدردانی می نمایم.

انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

98 دیدگاه

پربازدید ها
عکس