Take a fresh look at your lifestyle.

انتقاد شدید الحن مدیر کل فنی استانداری از آب منطقه ای ،جهادکشاورزی و علوم پزشکی – تقدیر از مدیرکل بنیاد مسکن

1

فصلی نو ، مدیرکل فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل تعاونی های مسکن سازمان جهاد کشاورزی و تغییر کاربری های اراضی کشاورزی توسط این سازمان بشدت انتقاد کرد.

به گزارش فصلی نو استان  کهگیلویه و بویراحمد سید حسین کاظمی ظهر امروز در جلسه کارگروه زمین خواران استان کهگیلویه و بویراحمد که به ریاست عزیز فیلی معاون عمرانی استاندار برگزار شد بیان کرد: در وسط جنگل را بدون مجوز و غیر قانونی ساخت و ساز شده است اما دستگاههای خدمات رسان بجای برخورد با این غیر قانونی به آنان خدمات ارائه می دهند .

کاظمی ادامه داد : ساخت و سازهایی که دستگاههای خدمات رسان خدمات ارائه می دهند قابل جمع آوری نیست دستگاههای خدمات رسان ما سواستفاده می کنند ما مصوب کردیم که انشعاب ندهند اما گوش شنوایی در دستگاههای خدمات رسان وجود ندارد .

وی اضافه کرد: شرکت های تعاونی مثل جهاد و کشاورزی که از قضا خودشان متولی صیانت از اراضی کشاورزی است ،علوم پزشکی فرمانداری بویراحمد و اسنانداری جدیدا در ناحیه شهرستان بویراحمد زمین های کشاورزی را تفکیک و در قالب زمینهای مسکونی تقسیم می کنند.

وی ادامه داد : بیشترین سهم در این عمل غیر قانونی توسط دستگاههای جهادکشاورزی و علوم پزشکی صورت گرفته است جالب اینجاست که در طرح تفکیک سرانه رعایت نشده است و دستگاههای خدمات رسان را مجبور کرده اند که خدمات رسانی کنند.

مدیرکل فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در ادامه ضمن تقدیر از مدیر کل بنیاد مسکن عنوان کرد : من تشکر می کنم از آقای فرزانه که مقاومت کردند ،اما دستگاههای جهاد کشاورزی و علوم پزشکی این حق را ندارند که تغییر کاربری دهند .

سید حسین کاظمی ادامه داد : دولت و قانون برای زمینهای کشاورزی احترام فراوانی قائل است اما منابع طبیعی روند کار خود را پیگیری می کند .

کاظمی عنوان ضمن تشکر از بنیاد مسکن ،حمل و نقل و پایانه  ها و شهرداری یاسوج عنوان کرد: در جلسه ای پیش از این داشتیم نزدیک به 13 دستگاه لودر آماده کردیم که نسبت به آزادسازی بشار اقدام خواهند کرد.

وی ادامه داد: متاسفانه آب منطقه ای در این زمینه کوتاهی می کند شما در روبروی پلیس راه اصفهان ببینید که بستر رودخانه چه بلایی سر آن امده است بستر رودخانه بشار الان کامل برنج کاری است .

1 نظر
  1. علیali می گوید

    سلام
    چقدر تبلیغ شیرینی می فرستی
    یه بار دو بار سه بار

    بسه دیگه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.