“الیاس تاج الدینی” ادامه دهنده بدعت های نادرست در سازمان جهاد کشاورزی استان

فصلی نو – مطلبی را که در زیر می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین سایت است که انتشار آن الزاما بمعنای تایید یا رد مطلب نیست.

کد خبر : 63143
تاریخ انتشار : شنبه 22 سپتامبر 2018 - 21:10
“الیاس تاج الدینی”  ادامه دهنده بدعت های نادرست در سازمان جهاد کشاورزی استان

فصلی نو – امیر اتابکی

علی رغم گذشت مدت کوتاهی از انتصاب هزینه ساز و پرحاشیه رئیس سازمان کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد ، رنگ و بوی انتصابات قبیله ای و منطقه ای،جناحی و محفلی بیش از هر زمان دیگری در این سازمان به مشام میرسد.
رویه متعارف حاکم بر سازمان ها و ادارات بدین منوال است که مجموعه مدیران ارشد یک سازمان خصوصا رئیس و معاون پشتیبانی از یک قوم و اقلیم و دسته و گروه نباشند و این عرف به منظور شفاف سازی عملکردها، استفاده همه جانبه از پتانسیل ها و توانائی ها، به کرسی نشاندن معیارهای مردم سالاری دینی، جلب اعتماد عمومی و تحقق و تامین منافع سازمانی می باشد.
چنانکه تاکید استاندار محترم بر انتصاب تاج الدینی بر راس هرم ابرسازمان جهاد کشاورزی به رغم وجود عناصر شایسته تر و قوی تر، در همین راستا و با هدف اجرای سیاست های خردمندانه دولت و نظام اسلامی در استان بوده.
حال این سوال پیش می آید که پشت پرده انتصاب معاون اداری و مالی، مدیر امور اراضی،مسئول حوزه ریاست و ….. از یک اقلیم و جغرافیا و قوم و قبیله چیست؟
اصرار بر عدم تغیر و ابقاء دیگر مدیران هم شهری و هم ولایتی و که عنداللزوم به آنها اشاره خواهد شد از کدام تفکر و هدف سرچشمه می گیرد؟
آیا شیوه تکراری و پوسیده وقت کشی و خریدن زمان جهت معطل کردن تحولات مورد انتظار مردم برای تامین منافع شخصی و ارضای حس درونی، مشروع و عقلانی است؟
مگر هدف از تغیر در مدیریت ارشد یک سازمان چیزی جز تغیر در عناصر امتحان پس داده آن سازمان است؟
دامنه نگرانی ها آنجایی فزونی می یابد که اخبار ناخوشایندی از ابقاء و انتصاب مبهم عده ای دیگر به گوش میرسد که هیچ قرابت فکری با سیاست های دولت، استاندار، نمایندگان و جریان اصلاح طلبی ندارند! (گروهی از نیروها و مدیران وفادار به احمدی نژاد و جریان پایداری)
قطعا چنین افکار و مقاصدی اگر به فعلیت برسند تنها سازمان عریض و طویل جهاد کشاورزی و ابوابجمعی آن را متضرر نمی کند بلکه با سرایت به دیگر سازمان ها و تحت الشعاع قرار دادن افکار عمومی ضرر و شکست نهایی را متوجه استاندار فهیم و تیم مدیریتی وی می کند که از قضا اسباب ترقی فرد یاد شده را فراهم کرده اند!
اگر چه یکی از سیاست ها و اقدامات ستودنی و در خور توجه استاندار وقت اجتناب از نگاه مذموم منطقه گرایی و قومی گرایی و گسترش کلان نگری در میان مسئولان و نهادینه کردن آن است اما متاسفانه در جایی که باید تفکرات استاندار نواندیش تجلی و نمود پیدا کند باز هم بدعت هها و رفتارههای ناهنجاری از بعضی مسئولان و منتصبین ایشان مشاهده می گردد که حکایت (آب در هاون کوبیدن) یا (گاو نه من شیر) را در اذهان عمومی جلوه گر می کند.

ادامه دارد……

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 42 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۴۲
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

بویراحمدی شنبه , 22 سپتامبر 2018 - 21:20

لطفا عکس حاج زارع را از این خبر بردارید.
حیف است که چهره حاج زارع که اسوه اخلاق است در چنین فضایی نمایش داده شود.

کارشناس شنبه , 22 سپتامبر 2018 - 21:24

متاسفانه آنچه که در اداره کل جهادکشاورزی دارد رخ میدهد نشانه های خطرناکی هست.ظهور مجددقوم وقبیله در انتصابات تشکیل حلقه های اعتماد برای بخور وبچاپ وکاشتن نیرو بویژه از طرف آقای تاجدینی وتفکر لنده گیری به حیثیت جهاد لممه میزند

کارمند حهاد شنبه , 22 سپتامبر 2018 - 21:50

این آقای تاج الدینی با انتخاب مدیران و مسئولین حوزه سازمان جهاد فقط و فقط از کهگیلویه و قلع و قمع نیروهای بویراحمد اولا سازمان را پر از تنش و حاشیه کرده دوما نشان داد اصلا ظرفیت این جایگاه را ندارد و این قبا برای ایشان خیلی بزرگ است سوما ایشان هیچ اراده و اختیاری از خودش ندارد. چهارپا به قول هایی که داد برای رعایت عدالت در چینش نیروها و تقسیم اعتبارات اصلا پایبند نیست.
آقای تاج الدینی تخم نفاق – کینه و نفرت را در سازمان جهاد کاشته و بزودی شاهد نتیجه تاسف انگیز آن خواهیم بود.

،? شنبه , 22 سپتامبر 2018 - 22:04

زارع بیش از همه از آقای تاج دینی حمایت کرد
زارع بویراحمد و استان را نابود کرد

هم استانی شنبه , 22 سپتامبر 2018 - 22:07

این افراد عقده حقارت دارند و این عقده حقارت را از موحد به ارث برده اند.
اینها تئوریسین تفکرات سردسیری گرمیسیری در این استان هستند.

مهندس شنبه , 22 سپتامبر 2018 - 22:19

اقای استاندار به خاطر خنثی کردن تبلیغات منفی حوزه کهگیلویه جهاد کشاورزی را به یغما داد و اعتبار و آبروی خودشم نابود کرد.

حقیقیت شنبه , 22 سپتامبر 2018 - 22:24

نویسنده این مقاله و بعضی سایتها دوست ندارند نیروهای سالم و اخلاق مدار و متخصص و شایسته رو که هم ولایتی اونا نیستن در راس هرم مدیریتی یک نهاد یا سازمان ببینند ، و بهدهمین دلیل در جهت تخطئه و تخریب بعضی از نیروهای خدوم با بهانه های مختلف فعالیت می کنند مهندس تاج الدینی فرد مورد نظر وزارت بوده و هس و در سطح استان کارشکنیهای زیادی شده که ایشان در این جایگاه قرار نگیرند ولی با درایت وزارت و با شناختی که از تجربه و تخصص وی داشتند انتخاب شدند امروزه مخالفین ایشان بی شک کسانی هستند که در چارت نیروهای مورد نظر او جایی ندارند و از طریق این مقالات تخریبی سعی در خالی کردن عقده های خود دارند.

حقیقیت شنبه , 22 سپتامبر 2018 - 22:26

نویسنده این مقاله و بعضی سایتها دوست ندارند نیروهای سالم و اخلاق مدار و متخصص و شایسته رو که هم ولایتی اونا نیستن در راس هرم مدیریتی یک نهاد یا سازمان ببینند ، و بهدهمین دلیل در جهت تخطئه و تخریب بعضی از نیروهای خدوم با بهانه های مختلف فعالیت می کنند مهندس تاج الدینی فرد مورد نظر وزارت بوده و هس و در سطح استان کارشکنیهای زیادی شده که ایشان در این جایگاه قرار نگیرند ولی با درایت وزارت و با شناختی که از تجربه و تخصص وی داشتند انتخاب شدند امروزه مخالفین ایشان بی شک کسانی هستند که در چارت نیروهای مورد نظر او جایی ندارند و از طریق این مقالات تخریبی سعی در خالی کردن عقده های خود دارند.

بویراحمدی شنبه , 22 سپتامبر 2018 - 22:29

بعنوان یه بویراحندی با سابقه در جهاد کشاورزی میگم ایت مطلب کذب مخض هست مدیران مالی و اداری . مشتیبانی . تعاون روستایی . شیلات . منابع طبیعی . دامپزشکی . طرح و برنامه . باغبانی . ترویج . آبدخاک . تولیدات گیاهی هیج کدام بچه کهگیلویه نیستن اکثریت هم بویراحمدی هستند بالای ۷۰ درصد مدیران جهاد کشاورزی بویراحمدی هستن ….. باید کادر مدیریتی همراه و همدل با رئیس سازملن باشند . انور اراضی و معاونت توسعه هر دو با بیش لز ۲۵ سال سابقه هم اصلاح طلب هستند و هم کاربلد ترین افراد در حوزه کاری خویش از هیچ رانت و ارتباط سیاسی هم استفاده نکرده اند بلکه کاردانی و عملکرد مثبت ایشان با اصرار مهندس تاج الدینی جهت حل مشکلات مردم و پیشبرد اهداف سازملن انتخاب شده اند . لذا خواهشا الکی حاشیه درست نکنید بزارید ندیرلن کاربلد وداصلاح طلب خدمت کنتد . درضمن تاج الدینی به گواه همه گروهها با هر سلیقه ای بهترین انتخاب بود

بی طرف سیاسی شنبه , 22 سپتامبر 2018 - 22:31

ایشون ادامه دهنده راه ناثواب گوهرگانی و زارع پور است.

مطلع شنبه , 22 سپتامبر 2018 - 22:34

تاجگردون و گوهرگانی تمام ظرفیت و توان خود را گماردن یکی از نیروهای گچساران و باشت انجام دادند اما نتوانستند حالا هم دارند شروع به تخریب می کنند و این مطلب کار اونهاست.

ناظر شنبه , 22 سپتامبر 2018 - 22:37

درود بر نویسنده توانا که عین واقعیت را بیان کردند. ای کاش ادامه مطلب را در همین پیج بیان میکرد.

خیرالمور اوسطها شنبه , 22 سپتامبر 2018 - 22:46

جهاد کشاورزی جولانگاه عده ای اصولگرای تمامیت خواه و بی سواد شده. آقای تاج الدینی یا خودت را جمع کن یا این افراد بدون بازده را.

استانداری شنبه , 22 سپتامبر 2018 - 22:52

حیف این استاندار که در این استان است که اینجوری ابرو و حیثیت خود را هزینه چنین افرادی کند.
حیف و صد حیف.
افسوس و صد افسوس.
بی اعتباری و بی اعتقادی این افراد تقصیر استاندار نیست چرا که ایشان صادقانه موضوع را حنایت کردند انا قطعا ایشان الان پشیمان است.

جهادی اصلاح طلب شنبه , 22 سپتامبر 2018 - 23:24

کاملا کذب است . نویسنده دنبال دوبرهم زنی و ایجاد موضوعات قومیتی ، سردسیری گرنسیری هست همه سازمان در کمال آرامش در حال خدمت هستند . خواهشا نفاق نکنید .

م ب شنبه , 22 سپتامبر 2018 - 23:43

باعرض سلام جناب مهندس تاج الدینی فردی لایق متخصص وعاری ازهر گونه قوم وقبیله گرایی ست کسانی که چنیین شایعاتی درست میکنن فقط قصدنفاق وفتنه دارند همشهریان عزیزخواهشمنداست براساس حرفهای دیگران مردم راقضاوت نکنید

همشهری یکشنبه , 23 سپتامبر 2018 - 0:20

گ….. یه آدم ناکارامد د….ای بود
اگه تاج الدینی راه اونو ادامه نده خوبه و اگه همون راه رو بره تکلیفش معلومه

مهدی یکشنبه , 23 سپتامبر 2018 - 0:26

متاسفم برای سایتهایی که قلم خود را به بها میفروشند بنده آقای مهندس تاجدالدینی را از دوران دانشجویی تا کار در جهاد کشاورزی میشناسم میتونم سوگند یاد کنم یکی از بهترین مدیران بعد از انقلاب هستن کسی است که دنباله رو راه رجایی هاست ولی کسی نیست که به قلم نویسان خط بدهد تا همسو با آن قلم بزنند تا قلم زنانی چون شما هستن اجازه ظهور مدیران پاک را نمیدهند

گچسارانى یکشنبه , 23 سپتامبر 2018 - 1:19

بعد از مديران گچسارانى حالا نوبت نيروهاى كهگيلويه اى شده، باباجون ديگه گذشت مثل سى سال گذشته تمام مديران از حوزه بويراحمد باشه و در حق گچساران و دهدشت ظلم بشه مشكل از خودتون هست كه نماينده و شهروندهاى بويراحمدى باهم كنار نمياييد و توپ رو توى زمين مديران دهدشتى و گچسارانى مى اندازيد …

حانمیان دولت تدبیر و امید یکشنبه , 23 سپتامبر 2018 - 7:56

بزرگترین و پرتاوان ترین اشتباه تاج الدینی عدم توجه و بی اعتنایی به نیروهای ستاد رئیس جمهور در استان است و حتما در آینده ای نزدیک تاوان و خسارت این کوتاهی و غرض ورزی را خواهد داد.
این خط این هم نشان!
البته پرونده ایشان همین الان هم به اندازه کافی سنگین و خسارت بار هست!

حسینی یکشنبه , 23 سپتامبر 2018 - 8:24

مگر نه قراره عدالت رعایت شود صد اداره واحد ومدیریت داخل جهاد کشاورزی استان هست یک نفر معاون اداری مالی از کهگیلویه زدند بقیه همش از بویر احمد ما هستند .
چرا نفاق می اندازید شاید افراد طایسته از یک خانواده باشند مدیریتها را بر اساس شایسته سالاری باید انتخاب کنند نه تقسیمات کاذب منطقه ای

ع _ز یکشنبه , 23 سپتامبر 2018 - 18:05

باعرض سلام
به نظر بنده کسی که دست به قلم می‌شود تا مطلبی را بنگارد اولا باید با وجدان خود کناربیاید و در نگاشتن مطالب خود خدا را ناظر بداند.وبدون غرض دست به قلم بشود. نویسنده هم اگر میخواست انتقاد بکند باید به دور از هر گونه طایفه وباند و منطقه قلم میزد نه اینکه از سر……خلاصه تا جایی که ما از مهندس تاج الدینی اطلاع داریم انسانی پاک و به دور از هر هر گونه حاشیه می باشد انتخاب ایشان نه از سر باند و گروه و طایفه بود بلکه بر اساس شایستگی فردی بوده و بس. حال امیدوار یم که دوستان به جای تخریب سعی بر همکاری وتعامل داشته باشند و از این تخریب های بی جا و بی اساس دست بر دارند. انشاءالله که خداوند از سر تقصیر مغرضان بگذرد

ناشناس یکشنبه , 23 سپتامبر 2018 - 18:48

سلام
متاسفم برای کسانی که قلم خود را به بها میفروشند.

بویراحمد یکشنبه , 23 سپتامبر 2018 - 19:27

فصل کهنه لطفا آب را بریز همانجاییت که سوخت . کینه و حقارت از سراسر نوشته ات می بارد . جهاد ۴ معاون دارد ۲تا بویراحمدی یکی گچسارانی یکی کهگیلویه ای . پس حرف مفت نزن . قضایا را به استاندار و … هم ربط ندهید . انتصابها همه اصلاح طلب و اعتدالی هستند . معلومه که تفکر و شیوه شما ریشه در کهنه پرستی و قوم گرایی و … است

دولت تدبیر و امید ابزاری در سازمان جهادکشاورزی یکشنبه , 23 سپتامبر 2018 - 19:56

متاسفانه از زمان روی کار آمدن گوهرگانی در سازمان جهادکشاورزی، بیشترین آسیب مدیریتی و اداری به این سازمان وارد شد که در طول چهار دهه اخیر بی سابقه است
الان نیز شرایط بحرانی تر از گذشته شده
در این سازمان فقط دوستی و رفاقت و منطقه گرایی حاکم شده
برخی مدیران نیز همواره ابقاء شده اند که با این رویه مشخص نیست چطور با دوران بازنشستگی کنار می آیند
دولت تدبیر و امید نیز در این سازمان هیچ جایگاهی ندارد
فقط استفاده ابزاری از نام این دولت می نمایند
افرادی که مستقیما از دولت تدبیر و امید دفاع نمودند همگی به حاشیه‌ رانده شده اند
انتصابات اخیر نیز شامل مدیر امور اراضی، مدیر گزینش، معاون مدیر شیلات، مدیر امور دام، معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی همگی از شهرستان محل سکونت رئیس فعلی است
ضمناً هنوز موج و دامنه انتصابات بعدی قومی و قبیله ای ادامه دارد
تلاش شده بود مدیر حراست نیز از قوم و قبیله خویش منصوب شود که موفق به انجام این مورد نگردیدند
علاوه بر انتصابات فعلی تعداد زیاد دیگری از همین قوم و قبیله نیز از قبل در مناصب بوده و هنوز هستند
خدا آخر و عاقبتمان را بخیر کند
نوکیسگی افراد و جایگزین شدن آنها با افراد بنیه دار و صاحب فکر و اندیشه همین عوارض و چالشها رو داره

حقایق یکشنبه , 23 سپتامبر 2018 - 20:15

متاسفم برای افرادی که فقط دنبال حاشیه سازی می باشند جناب آقای مهندس تاج الدینی فردی بااخلاق متدین ودور از هرگونه حاشیه وباندگرایی می باشد ایشان به دنبال اصلاح امور وایجاد نظمی دوباره به سازمان مباشد که در دوران گذشته با استخدامهای فله ای وقومی وسفارشی سازمان را به نابودی کشاندند .حال نباید افراد مخرب دست به جوسازی های بی مورد نمایند.

کارکنان دهدشت دوشنبه , 24 سپتامبر 2018 - 9:59

اقای تاج الدینی جای تاسف داره برات .باقزرزاده بسیار ناتوان هست و بدرد اداری و مالی نمیخوره و ایشون یک فرد منافق و تضاد بین نیروها ایجاد کرده و حواشی دارد .اصولگراست و شما راه گوهرگانی دا ادامه دادید .مهلت مدبرکلی شما زود به پایان میرسد .تازه حکم خوردی

ناشناس دوشنبه , 24 سپتامبر 2018 - 10:40

واقعا قبا برای ایشان بزرگ است

س ج دوشنبه , 24 سپتامبر 2018 - 10:40

واقعا قبا برای ایشان بزرگ است

کارمند جهاد دوشنبه , 24 سپتامبر 2018 - 16:26

متاسفانه تا یک نفر غیربویراحمدی در جایی منصوب میشه عده ای فریاد وامصیبتا سر می دهند

;کشاورز چهارشنبه , 26 سپتامبر 2018 - 10:57

ایشون ادامه دهنده راه ناثواب گوهرگانی و زارع پور است

ناشناس شنبه , 13 اکتبر 2018 - 23:15

رییس ….. لقمه گنده تر از دهن ….. است و خفه خواهد شد

ص ....ا یکشنبه , 4 نوامبر 2018 - 22:38

با عرص سلام خدمت دوستانی که به هر سلیقه ای مطالبی در باره مدیریت جهاد کساورزی نوشته اند من مخواهم منصفانه قصاوت کنم اولا جناب مهندس تاجدینی که از کشاورززادگان استان ودارای تحصیلات تخصصی مربوط به کشاورزی بوده ثانیاهنوز مدت زیادی از شروع مدیریت ایشان نگذشته است دراین مدت کوتاه با توجه به اینکه از ابتدای خدمت بیست و چند ساله اش تا کنون در همین استان ودرسازمان مشغول بکار بوده و شناخت خوبی درباره کلیه نیروهای استانی وشهرستانی دارد به حق نیست که مغرضانه در باره انتصابات ایشان قضاوت گردد.فکر کنم برای اولین بار است که مدیری تخصصی در مسند سازمان جهاد کشاورزی انتخاب شده باشد.

tofanدوگانه جمعه , 16 نوامبر 2018 - 0:20

خخخخخخ دوتاش ناقابل باید توی این هفته جلوی بقیه مدیران شلاق بخورند درود بر اقای مزارعی ریاست دادگاه مرد پر توان و پاک

ن ا شنبه , 17 نوامبر 2018 - 8:04

عملکرد شخص مشخص می کنه طرف موفق هست یا نه ….شما اجازه بدهید چند ماه بگذرد بعد نطق کن

ناشناس جمعه , 23 نوامبر 2018 - 20:01

یعنی بعد از شلاق رییس سازمان با چه رویی میخواهد بیاد سازمان جهاد کشاورزی

سید علی خامنه ای عشق است پنج‌شنبه , 6 دسامبر 2018 - 7:51

انصافا تاج الدینی نباید تو این سمت قرار می‌گرفت.چطور که رقیب تاج الدینی هم سوابق بالاتر و ارزنده تری داشت و هم مدرک و رزومه کاری مفیدتری داشت ولی متاسفانه انتخاب ایشان پارتی بازی بوده که هم اکنون خودش هم داره راه پارتی بازی را ادامه میده مگه ما هم مدرک نداریم مگه ما درس نخواندیم نباید گوشه ای از این کشور کاری برای ادامه زندگی انجام بدیم.خدایا به حق آبروی حضرت زهرا سلام الله مدیرانی که پارتی بازی میکنند و رشوه خواری روی خوش نبینند.
آیا خدا روش میاد وقتی برخی مدیران توسط دستگاه محترم قضایی محکوم به فساد مدیریتی میشن مجدد اجازه داده شود بر کرسی ریاست تکیه دهند.
آیا واقعا این حرکات فقط برا نمایش هست که اینطور جلوه داده شده یا اگر نیست مجرم جایگاه مدیریتی نباید داشته باشد.
کاش منم فامیل تاج گردون بودم

ناشناس پنج‌شنبه , 6 دسامبر 2018 - 7:59

خدایا یعنی ما بنده تو نیستیم چرا نمی‌کشی راحت بشیم.
آیا زور داره که این سایت واقعیت ها را نوشته؟؟؟
آیا واقعا حرکات و عملکرد مدیران ناشایست و نالایق را بر ملا کردن عیب اس؟؟؟
آیا مردم نباید بدانند که تاج الدینی و گوهرگانی و تاج گردون چه بلایی سرشون دارن میارن؟؟؟
آیا فقط بعضی ها تو این دنیا باید لذت ببرند و مثل تاج گردون و نیروهایش.
آیا فصلی نو گناه کرده که به وظیفه اش عمل کرده.
واله قسم که همه در گناهان این مدیران نالایق شریک هستیم.

باقری جمعه , 14 دسامبر 2018 - 23:33

ایشان فتوکپی گوهرگانیست فقط بدون شهامت وجرأت
گوهرگانی گذاشتش که زمین خواری هاشون را پوشش بده
ایشون هم اکوانیان را گذاشت
هیچ تصمیمی بدون نظر گوهرگانی صورت نمی گیرد
درواقع سازمان جهاد در دست حزبی هاست
اما نه حزبی اصیل
دروغگویانی که خود را حزبی نشان می دهند
البته با لاهوتی و زارع هم رابطه دارند…
مرده شور مردهای این دور وزمونه را ببره….

هم استانی سه‌شنبه , 8 ژانویه 2019 - 7:53

قضیه شلاق گوهر کانی وتاج الدینی واقعا اجرا میشه متاسفم برا جهاد با همچین مدیریتی دین که نباشه همه چیز به دنبالش میاد

هم استانی سه‌شنبه , 8 ژانویه 2019 - 7:58

واقعا قضیه شلاق گوهر کانی وتاج الدینی صحت داره نوش جونشون گواری وجودشون واقعا متاسفیم برا جهاد استان باهمچین مدیرانی متاسفیم برای استاندار باهمچین مدیرانی

علی یکشنبه , 14 آوریل 2019 - 22:31

امور اراضی شما و دبیر اون فاسدترین فرد است اگر حقی از کسی در یک پرونده فساد ضایع شود اسناد اون مکاتبات ناحق رو منتشر میکنم اگه ابروتو دوس داری برش دار تا دیر نشده است و کاری میکنم که بوی گندش تو کل کشور بپیچه