Advertisement
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 41954
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۹۶ - ۱۵:۰۶

فصلی نو؛ مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: «حدیث قائدی» بانوی رزمی کار این استان در بخش رزمی رقابت های «او – اسپرت» قهرمانی جهان عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد. سید محمدتقی علوی اظهار داشت: این رقابت ها به مدت پنج روز و از ۲۱ تا ۲۵ آذر سال جاری با حضور […]

نایب قهرمانی بانوی رزمی کار کهگیلویه و بویراحمد در رقابت های جهانی

فصلی نو؛

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: «حدیث قائدی» بانوی رزمی کار این استان در بخش رزمی رقابت های «او – اسپرت» قهرمانی جهان عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد.

سید محمدتقی علوی اظهار داشت: این رقابت ها به مدت پنج روز و از ۲۱ تا ۲۵ آذر سال جاری با حضور بانوان رزمی کار از کشورهای مختلف دنیا در هندوستان برگزار شد.
وی افزود: «حدیث قائدی» عضو تیم ملی «او – اسپرت» از کهگیلویه و بویراحمد در وزن ۷۰+ کیلوگرم به مقام دوم این رقابت ها دست یافت.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: قائدی در این رقابت ها با غلبه بر حریفانی از کشورهای لبنان، قطر، مصر، هند و ایتالیا راهی دیدار پایانی شد.
علوی عنوان کرد: قائدی در دیدار پایانی مغلوب حریف هموطن خود شد و مدال نقره این رقابت ها را تصاحب کرد.
رشته ورزشی «او – اسپرت» از مخفف واژه «اوریجنال پرشین اسپرت» به معنای ورزش پارسیان اصیل آمده و در سال ۱۳۷۸ توسط برادران منوچهری ملی پوشان و قهرمانان پیشین ورزش‌ های رزمی ایران و جهان در همدان پایه‌ گذاری شد.
سال ۱۳۸۵ توسط سازمان تربیت بدنی وقت و کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران رشته ورزشی «او – اسپرت» شناسایی و به رسمیت شناخته شد و آغاز به فعالیت کرد.
«او – اسپرت» شامل چهار بخش ‌هنری، ساحلی، رزمی و ذهنی است.
کهگیلویه و بویراحمد حدود ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف دارد.

http://fnkb.ir/wp-content/uploads/rangin-300×147.jpg
تلگرام
تلگرام

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس