کد خبر: 44551
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۹۶ - ۱۷:۵۲

فصلی نو ُ وبسایت فوتبال لیکس جزئیات جدیدی از قرارداد لیونل مسی با بارسلونا را فاش ساخت. به گزارش فصلی نو به نقل از  “ورزش سه”، فوتبال لیکس در چند سال اخیر توانسته اسناد عجیبی را از قراردادها و اتفاقاتی که در فوتبال رخ می‌دهد رونمایی کند و حالا در آخرین رونمایی اش، مدعی شده که […]

فوتبال لیکس فاش کرد درآمد مسی؛ ۴۰۰ میلیون یورو در ۴ سال

فصلی نو ُ وبسایت فوتبال لیکس جزئیات جدیدی از قرارداد لیونل مسی با بارسلونا را فاش ساخت.

به گزارش فصلی نو به نقل از  “ورزش سه”، فوتبال لیکس در چند سال اخیر توانسته اسناد عجیبی را از قراردادها و اتفاقاتی که در فوتبال رخ می‌دهد رونمایی کند و حالا در آخرین رونمایی اش، مدعی شده که مسی سالانه ۱۰۰ میلیون یورو درآمد دارد. این درآمد از قرارداد جدیدی که با بارسلونا امضا کرده و تا سال ۲۰۲۱ اعتبار دارد، حاصل می‌شود.

01274455 - فوتبال لیکس فاش کرد درآمد مسی؛ 400 میلیون یورو در 4 سال

در حقیقت بارسلونا در طول ۴ سال پیش رو، حدود ۴۰۰ میلیون یورو به مسی می‌پردازد. مسی حدود  ۵۰ میلیون یورو از این ۱۰۰ میلیون یورو را دریافت و مابقی را مالیات می‌دهد که این رقم، تقریبا دو برابر درآمد رونالدو است. همچنین فوتبال لیکس مدعی شده که نیمار نیز سالیانه ۳۷ میلیون یورو درآمد دارد.

جزئیات درآمد نجومی مسی:

مسی به ازای هر سال، ۷۱ میلیون یورو دریافت می‌کند و ۱۵ درصد نیز حق پخش تصاویر اوست. همچنین اگر او تا پایان قرارداد بارسا را ترک نکند، ۷۰ میلیون یورو دیگر دریافت می‌کند.

در مجموع، باشگاه بارسلونا، ۴۱۷.۵ میلیون یورو به مسی می‌پردازد که در صورت کسب موفقیت در چمپیونزلیگ و …، این رقم حتی بالاتر خواهد رفت.

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of
پربازدید ها
عکس