کد خبر: 51950
تعداد نظرات: ۵ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۹۷ - ۲۲:۰۴

هادی زارع پور پیش از ظهر چهارشنبه در رابطه با جزئیات خبر افزود: این طرح با هدف افزایش بازده آموزشی وتربیتی از سال تحصیلی ۹۸-۹۷در ۱۳۷ آموزشگاه غیردولتی استان اجرا می شود. زارع پور با اشاره به جمعیت زیر پوشش مدارس غیر دولتی استان، ابراز داشت: ۱۸ هزار و ۴۵۱ دانش آموز در ۸۴۵ کلاس درس در […]

فعالیت مدارس غیر دولتی در نوبت صبح از سال تحصیلی آینده
هادی زارع پور پیش از ظهر چهارشنبه در رابطه با جزئیات خبر افزود: این طرح با هدف افزایش بازده آموزشی وتربیتی از سال تحصیلی ۹۸-۹۷در ۱۳۷ آموزشگاه غیردولتی استان اجرا می شود.

زارع پور با اشاره به جمعیت زیر پوشش مدارس غیر دولتی استان، ابراز داشت: ۱۸ هزار و ۴۵۱ دانش آموز در ۸۴۵ کلاس درس در مدارس غیردولتی مشغول به تحصیل هستند.

وی با تاکید بر فعالیت مربیان در حوزه نوآموزان و پیش دبستانی، افزود: هم اکنون ۶۱۷ مربی کار آموزشی ۱۰ هزار و ۲۲۷ نوآموز را در ۳۹۱ مراکز پیش دبستانی استان برعهده دارند.

5
دیدگاه بگذارید

5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
  Subscribe  
Notify of
دوست

باید فاتحه تحصیل و اموزش و پرورشی رو خوند که ایشون مدیر کلش باشه

دوگانه سوز

اخ بمیروم سی این مردم که حرفهای دروغ را گوش میدهند تمام مدارس تا روز ۱۷ فروردین به عنوان خونه خالی اجاره دادشد اند اینهم تحصیل رایگان وقانون گریزی

بدون نام

ای داد وبیداد سی این مملکت بی صحاب

بویری

این آقایان تا ۱۷ فروردین در حال بهره برداری مالی و تجارت از اماکن و مدارس آموزش و پرورش از راه اجاره به مسافرین بودن بعد شعار آموزش و پرورش سر میدن. باید بدونید که دوره سکوت برای شما به سر اومده. اینها همه از تقصیرات معاون مرتبط با موضوع است.

خامین

عجب روزگاری شده. وپیش افتادن ناصالحان نشانه آخرالزمان

پربازدید ها
عکس