کد خبر: 53183
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۹۷ - ۲۲:۳۰

 فصلی نو ،سید محسن پالار، ۳۴ ساله و اهل شهرستان کازرون استان فارس که ۲۲ فروردین امسال دوی استقامت خود را از مازندران در شمال ایران شروع کرده بود امروز وارد یاسوج شد.. به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد، این دونده روز پنجشنبه گفت: به مناسبت روز ملی خلیج فارس و پاسداشت این […]

دونده کازرونی به یاسوج رسید

 فصلی نو ،سید محسن پالار، ۳۴ ساله و اهل شهرستان کازرون استان فارس که ۲۲ فروردین امسال دوی استقامت خود را از مازندران در شمال ایران شروع کرده بود امروز وارد یاسوج شد..

به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد، این دونده روز پنجشنبه گفت: به مناسبت روز ملی خلیج فارس و پاسداشت این روز دوی استقامت خود را ۲۲ فروردین امسال از شهر محمودآباد استان مازندران آغاز کردم.

پالار اظهار داشت: مسیر بعدی من نورآباد ممسنی، قائمیه و ۴۰ کیلومتر به سمت زادگاهم روستای جام بزرگی شهرستان کازرون استان فارس است و از آنجا مسیر را تا خلیج فارس ادامه می دهم.

وی افزود: شعار دیگر من «نجات آب و نجات زندگی» است و پایان این دوی استقامت نیز ۱۰ اردیبهشت امسال در کنار خلیج فارس و در روز ملی خلیج فارس خواهد بود.

این دونده بیان کرد: باید یک هزار و ۴۰۰ کیلومتر از شهر محمودآباد استان مازندران تا کنار خلیج فارس بدوم که تاکنون ۹۸۱ کیلومتر آن طی شده و ۴۱۹ کیلومتر دیگر نیز باقی مانده است.

پالار عنوان کرد: هر روز ۷۰ کیلومتر می‌دوم که ۳۵ کیلومتر صبح‌ها و ۳۵ کیلومتر دیگر نیز عصرهاست.

وی ابراز داشت: یکی از اهداف این اقدام ثبت در کتاب رکوردهای جهانی (گینس) است و اکنون نیز در حال پیگیری این کار هستم اما مشکل حامی مالی برای تأمین هزینه ۱۰۰ میلیون ریالی دارم.

استان کهگیلویه و بویراحمد به مرکزیت یاسوج در جنوب غرب ایران قرار دارد و با استان‌های فارس، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، اصفهان و بوشهر هم‌مرز است.

1
دیدگاه بگذارید

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
  Subscribe  
Notify of
پارسا

کرو بنده خدا وجی یو که ۱۰روزه ایجکی بره ودین یه کاری که ایسو نخو ودین ۱۰ملیون بگردی..ای گپل من ایران او و نون نیابو

پربازدید ها
عکس