کد خبر: 55947
تعداد نظرات: ۹۴ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۹۷ - ۲۱:۴۰

فصلی نو – مطلبی را که در زیر می خوانید از سری یادداشت های ارسالی مخاطبین فصلی نو است و انتشار آن بمعنای تایید نوشته نیست

نامه ای به دکتر ایلامی؛  قمار مرگ در دستگاه سلامت استان

فصلی نو – محمد امین نکویی

بسمه تعالی
جناب آقای دکتر ایلامی سلام علیکم

انتصابات اخیر در دانشگاه علوم پزشکی استان و زمزمه هایی از دخالت صریح نمایندگان در این انتصابات در کنار مشکلات متعددی که امروزه گردن آویز دستگاه سلامت استان شده است بهانه ای شد تا نکاتی چند را از سر صدق، دلسوزی و خالی از حب و بغض های شخصی با شما در میان بگذارم.
اکنون و بعد از گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی شاهد رشد چشمگیر و همه جانبه کشور در جهت برخورداری عادلانه مردم از خدمات عمومی نظام اسلامی در همه عرصه ها هستیم. یکی از این عرصه ها عرصه بهداشت و درمان است که شاید در کنار توانمندی دفاعی و تامین امنیت مرزها توانسته است در رقابت با سایر عرصه ها پیشتاز باشد و در سطح ملی و بین المللی به جایگاه قابل قبولی دست یازیده و زمینه خدمت رسانی مطلوب را فراهم آورده است. اما متاسفانه در برخی از استان های کشور و از آن جمله استان محروم کهگیلویه و بویراحمد، بواسطه مشکلات استانی این مهم محقق  نشده است.
نیک مستحضرید که رسالت حقیقی دستگاه سلامت و دانشگاه علوم پزشکی بعنوان متولی سلامت و جان مردم، در سایه استقلال کامل و فارغ از بازیهای سیاسی محقق میشود.
متاسفانه در سال های اخیر و بواسطه  رفتار مداخله جویانه، غیرقانونی، غیرمتعارف و همیشگی نمایندگان مجلس، چیزی جز رکود و درماندگی عاید مردم استان نشده است. مع الاسف باید اعتراف کنیم که این مداخلات در سطحی گسترده گریبانگیر دانشگاه علوم پزشکی استان شده است و با خارج شدن قطار دستگاه سلامت استان از ریل خود خطرات زیادی بر پیکر این استان محروم و مردم مظلوم وارد آورده و خواهد اورد.
دیماه سال ۹۵ و در هنگام انتصاب حضرتعالی به ریاست دانشگاه وضع امروز قابل پیش بینی بود. پرواضح است آن نماینده ای که با تکیه به مراکز قدرت و ثروت به مجلس راه پیدا میکند، حتما مدیرانی را که نخواهند تن به خواسته غیرقانونی انها دهند برنمی تابند و ماجرای حذف دکتر چمن، که اتفاقا از صاحب نظران طیف سیاسی منتسب به دولت فعلی بودند و  انتصاب حضرتعالی نیز از همین قاعده خارج نبود.

شنیده ها حاکی از آن است  که انتصاب های اخیر شما متاثر از مداخله نمایندگان بوده است و بسیاری معتقدند که مدیریت دستگاه سلامت عملا از رویه واحد خارج شده است.
ما معتقد نیستیم که با بحران نیروی متخصص و متعهد در کشور مواجه هستیم بلکه با بحران تخصص گرایی مواجه هستیم.
پشت برده ضعف دستگاه سلامت استان را مدیران سفارشی، ناکارآمد و غیرمتخصص می‌دانیم.  مدیرانی که خارج از چهارچوب منطقی و با توسل به نهاد قدرت و ثروت به مسئولیت هایی گمارده می شوند که ارتباط مستقیمی با حقوق مردم دارد. این وابستگی به نهاد قدرت و ثروت استقلال مدیریتی را از مدیر می رباید و مجموعه تحت مدیریتش عملا بازیچه سیاسی کاران خارج از دانشگاه میشود.
متاسفانه بدلیل عدم استقلال در مدیریت این ضعف تا پایین ترین رده های مدیریتی تداوم می یابد و یک مجموعه را بصورت کامل فلج می کند.
مضافا ضعف مدیران بالادستی و عدم شایسته سالاری باعث نارضایتی، بی انگیزه شدن در محیط کار و ناکارآمدی پرسنل و نیروی انسانی هر مجموعه ای می باشد(که عدم پرداخت معوقات پرسنل و بی توجهی به حقوق و مزایای پرسنل نیز با آن مرتبط است). برای نمونه  اگر به بخش نظرسنجی سایت معاونت درمان دانشگاه  که بیش از سایر معاونت ها با مردم وحقوق بیماران مواجه است مراجعه فرمایید با نارضایتی بیش از ۸۰ درصدی (تاریخ ۱۷خرداد ۹۷)پرسنل معاونت درمان و بیمارستان ها مواجه خواهید بود. این نارضایتی گسترده علیرغم مطلوب بودن ساعات کار مفید پرسنل، سبب ناکارآمدی در حوزه عملکردی میشود که ارایه خدمات نامطلوب و تضییع روزانه حقوق بیماران را در پی دارد.
باری به هر جهت ضعف مدیریتی از یک سو و عدم پیاده‌سازی نظام کارآمد نظارت و ارزیابی از سوی دیگر،  امکان ارتقای اثربخشی و کارایی نظام سلامت استان را تحت تاثیر قرار داده است.
درک کردن حال ان که عزیزش روزها در بخش آی سی یو بستریست و بواسطه خرابی طولانی مدت دستگاه سی تی اسکن نه راه رفتن دارد و نه راه بازگشت، بسیار سخت است. او بالخره جان می دهد و می رود اما ما می مانیم و حق الناس. و البته هستند وجدان های بیدار در بخش ها و واحدهای درمانی که شوق و انگیزه ترمیم دارند لکن راهی نمی یابند.
جناب آقای دکتر ایلامی! ادرس غلط به جریان دانشجویی باعث شده است تا تشکل های دانشجویی با متن جامعه و مشکلات مردم بیگانه باشد و سرگرم مسائل ساختگی و دست چندم شوند.
در زمانی که بیماران زیادی بواسطه خرابی دستگاه سی تی اسکن بیمارستان مرکز استان و محروم شدن از اقدامات تشخیصی به جا و به موقع، براحتی جان می دهند شما با توجیه های
ناصواب و
غیرقانونی، مجدانه تمام تلاش خود برای برگزاری یک
کنسرت در ماه مبارک رمضان را علیرغم مخالفت حراست و دفتر نهاد رهبری دانشگاه به خرج می دهید اما غافل از مشکلاتی هستید که مستقیما با جان مردم مرتبط است.
ایا مسئله و مشکل امروز ما برگزاری کنسرت است یا سلامت و جان مردم؟!؟!؟ اساسا رسالت حقیقی دانشگاه علوم پزشکی چیست؟!؟
متاسفانه نگرش سطحی و ظاهرگرایانه به کار فرهنگی، خلاصه کردن آن در هیجان های کاذب و بی توجهی به معنا و محتوا در فعالیت های فرهنگی فضای دانشگاه را کاملا دودی کرده است و این برای یک دانشگاه که خود متولی سلامت مردم می باشد ایراد کمی نیست. دانشجویان با مشکلات متعدد دست و پنجه نرم میکنند.
مسئله استعمال دخانیات  دانشجویان و  سایر مسائل مبتلا به فضای دانشجویی وآموزشی و دیگر مشکلات خوابگاه ها که خود بهتر میدانید و بر حسب مصلحت جای ذکر آن در این نگاره نیست و مجال گفتنش بماند وقت دگر.
جناب آقای دکتر ایلامی!
متاسفانه مردم استان در سایه نگاه غیر مسئولانه با حقوق خود بیگانه اند و همین امر باعث شده است روزانه موارد متعددی از نقض حقوق بیماران در بیمارستان ها و مراکز درمانی این استان صورت گیرد  و براحتی و حتی گاها بدون اطلاع بیمار و همراهش به اصطلاح ماست مالی شود.
چرا توجهی به منشور حقوق بیماران و تلاش موثری برای آگاهی مردم استان از حقوق خود صورت نمیگیرد؟!؟
البته همکاران ما در دستگاه سلامت استان خصوصا همکاران بومی نباید از ارتقای آگاهی
بیماران از حقوق خود و افزایش نظارت های مردمی نگران باشند چرا که این مردم همان خانواده های من و شما هستند که روزانه گذرشان به یکی از مراکز درمانی میخورد.
مع الاسف این ناآگاهی مردم از حقوق خود سبب شده تا گاها مردم استان برای استیلای حقوق خود راه خشونت در پیش گیرند که البته خط مقدم در مواجه با آن نیز پرسنل میدانی و زحمتکش است.
جناب آقای دکتر! مادامی که سلامت مردم را سیاسی کنیم و وارد بازی های سیاسی که هیچ منفعتی برای مردم ندارد شویم و مسئولیت‌ها را آنگونه که نقل مجالس شده است در کلوپ‌های سیاسی و باندی و بر سر سفره های شام و نهار در مهمانی ها و ویلاها تقسیم و تعارف می‌کنند وضع بهبود نخواهد یافت. زیرا در این صورت مردم متضرر شده و به نظام و دولت بدبین می شوند و این موجبات نارضایتی عمومی را فراهم می آورد.
راهکار رهایی از وضع موجود بازگشت به مسیر عقلانیت و انتخاب مدیران بر اساس سنجه های منظقی و علمیست.
جناب آقای دکتر ایلامی شما را همیشه بعنوان متخصص عفونی خوش اخلاق میشناسم که توصیه اکید میکنم برگردید به همان مطبتان و بگذارید زبان های مردم در موردتان به نیکی سخن برانند نه اینکه قلب های شکسته  و دل های غمگین بدرقه راهتان باشد.
والعاقبه للمتقین

محمدامین نیکویی نژاد

مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان و دبیر سابق اردوهای جهادی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور

94
دیدگاه بگذارید

92 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
Notify of
دوگانه سوز

آگه شما قلم به دستان جیره خوار و سیستم ایل وتباری وطایفه ای نمایندگلن بگذارید فک کنم خودش که انسان والایی هستند

شهروند

دقیقا موافقم نیروهای بی تجربه بدون رعایت حال ارباب رجو خصوصا در مراکز بهداشت مرکز استان جذب شدن که از رسالت کاری خود بی اطلاع هستند با مراجعه کنندگان خیلی بد رفتار میکنن بطور مثال پنج شنبه گذشته در مرکز بهداشتی شهید اشرفی یاسوج بازرس محیط کار به یک واحد صنفی مراجعه بدون معرفی خود و کارت شناسایی کیف ولوازم شخصی صاحب واحد صنفی رو گشته و با بی ادبی تمام جلو مشتری انجام داده پس از مراجعه به ریس مرکز با حمایت از همکارش چندین موضوع جدید رو دستی به برگه نظارت اضافه کردن که با دعوا و شلوغی… بیشتر »

دورانديش

سلام، تمام حقايق گفته شد، انتخاب دكتر ايلامي به جاي دكتر چمن فقط به اين علت بود كه دكتر چمن زير بار توقعات بيجاي نمايندگان بخصوص نماينده گچساران نميرفت، دكتر ايلامي فقط بر روي صندلي تكيه داده و منتظر شنيدن اوامر نماينده گچساران هست، در هيچ دوره اي تا به امروز حقوق و مزاياي پرسنل تا اين حد عقب نيفتاده بود همچنان كه اطلاع داريد چند ماه گذشته پزشكان متخصص به همين علت اعتصاب كردند، دكتر ايلامي كوچكترين توجهي به خواسته مردم و پرسنل و كادر بهداشت و درمان ندارد و فقط جهت براورده ساختن خواسته هاي نمايندگان در اين… بیشتر »

بی طرف

گپ مفت ایزنی واقعا

زاگرس۲

موافقم کاملا درسته
مرکز درمانی شهید اشرفی اصلا با مردم درست رفتار نمیکنند با هر کس فامیل و نسبتی دارد سریعا مشکلاتشون رسیدگی میشه اما بقیه رو برای آمار سازی و بیلان کاری اذیت میکنند
تکریم ارباب رجوع چی میشه
بازرس ها از منظر قدرت و با قلدری و بدون رعایت اخلاق حرفه ای و هم به شیوه ی کاملا مغرضانه
برخورد میکنند
و راجع به شخصی که خبرگزاری ها رو جیره خوار خوانده
بگویم که رسالت رسانه شفاف سازی و انعکاس واقعیت هاس

ایران

درود بر دکتر ایلامی

123

در نگاه بعضی دوستان هر کس از سر دلسوزی نقد کنه جیره خوار هس.
خب دوست عزیزی که کامنت میذاری از کجا معلوم تو جیره خوار نباشی که بدون هیچ استدلالی بقیه رو متهم میکنی؟
خب نقد کرده و کاملا هم مستند نقد کرده. نویسنده خودش تو سیستم سلامت هس و طبیعتا اشراف داره.
شما هم اگه حرفی داری در جوابیه ای نقدشون رو پاسخ بده

دانشجو

بنظرم شما که با نام دوگانه سوز کامنت گذاشتی میشد به جای دوگانه سوز دوگانه ساز بذاری چون کامنتی که پذاشتی هم دوگانگی داشت. خب این نقد هم راجع به همین دخالت ها و تسلیم شدن در برابر دخالت ها و خواسته هاست.

همدرد

اقای ایلامی برای رضای خدا هم که شده دیگه استان کهگیلویه و بویراحمد را رها کن بگذار یه مدیر شجاع و نترس بیاد ..

tofanجواد

منظور من این مقاله نویسها بود نه خبرگزاریها وسایتها اما حالا که اینو گفتی خدمتت عرض کنم تا به حال کسی را ندیدم که برای رضای خدا و برای حقوق مردم حرف بزند که به نو عی خودش ذی نفع نبوده

عبادی فیروزاباد

باسلام احترام این متن ازلحاظ نکارش زیبا هست درهردستگاهی مشکلاتی وجودداردبی مشکل نیست اما نه به این بزرگی که جنابعالی توصیف فرمودیداتفقا جناب دکترایلامی عزیزکارشان بجا وستودنی هست بله اگرقرارباشدهرمدیری که عوض بشه باب میل همه باشد اصلا چرا مدیران عوض بشن برادرصلاح مملکت خویش خسروان دانندایشان ریس دانشگاه هستندودونبال تیم مدیریتی خودشان هستندوربطی به نماینده گچساران یاسوج ودهدشت نداردچرا که درجابجایی های جدیداتفاقا د ونفرازنیروهای تاجگردون را ازپست برکنارنمودندکجا وابسته تاجگردون هستندوجناب دکترایلامی بایدبا نمایندگان استان رابطه کاری وتفاهمداشته باشدجهت ارتقای سلامت استان همیشه دنبال منافع شخصی نباشیم ومغرضانه به کسی حمله نکنیم انشالا که مشکلات دانشگاه روزبه روزکمترمیشوندوازلحاظ… بیشتر »

گروه دامول یک

س منم بانظر اقای عبادی موافقم

گروه دامول یک

با سلام اقای دکتر ایلامی مدیری خوب ولایق هستند ولی دانشگاه علوم پزشکی مثل سایر ادارات با کمبود مالی مواجه شده

چرام

گزارش و نگارش و نقد خیلی وزین و به حقی بود

کارمند درمان

آقای عبادی عر کسی دیگه هم جای شما بود که اقای بابویی بدون ضابطه همسرشو شاغل می کرد باید چشم بسته دفاع می کرد.

عبادی فیروزاباد

برادرعزیزکه جنابعالی با نام کارمنددرمان مطلب زدیداگرحراس نداریدبا نام خودتون مطلب بزنیدوجنابعالی یک طرفه به قاضی رفتیدجنابعالی تشریف بیاریدتا براتون ثابت کنم که دکتربابویی عزیزهیچ نقشی دراستخدام ندارنداگرجنابعالی یادتان رفته تا بیادتان بیارم من همون عبادی هستم که ۱۴ هیکتارزمین چم گنجشکی را برای رفاه حال شماها ازچنگ چنداین اداره دراوردم وهیچ چیزی بهم ندادندویک نفرنیروی شرکتی بجای اون همه زمین که من برای دانشگاه برگرداندم خدارا خوش میادفقط دنبال دروغ ودغل هستید منافع شخصی که به خطرافتادهمه حرف زده میشه برادربنده خیلی بیشترازاین حرفها حق به گردن علوم پزشکی دارم شماها باید ناراحت باشیدانشالا جدیدا میخوام نیرو بزارم سرکارکجاش… بیشتر »

ناظر

درود بر نوبسنده این یادداشت خوب
ایشون خیلی سعی کرده مودبانه بنویسه در حالیکه همه می دونیم که در همه حوزه های بهداشت و درمان اوضاع چول چوله ککای جوونی!
این انتصاب بابویی که دیگه تیر خلاص ایلامی به خودش و دانشگاه بود و بیچاره بابویی هم نیومده رفتنی شده.

بدون نام

گروه دامول یک
مشکل از سوئ مدیریت و ضعف عملکرد شخص ایلامیه که هیچ کنترلی روی برنامه ها نداره و از دستش همه چیز خارج شده چرا هیچ توجهی به نظر کارسناسا و متخصصا نکرده و دانشگاه را به نابودی کشانده . شاید شما خبر ندارید که تمام وقتش هم در کلینیک و بیمارستان برای کارهای شخصی خودشه.
چقدر در جلسات هم اندیشی همکارا بهش تذکر دادند که اینقدر دنبال فلان و بهمان نماینده نباش گوش نگرفت این هم نتیجه اش.

دورانديش

يه هرحال هركس كه در يك مجموعه اي پست ميگيره بايد با جون و دل از رئيسش پشتيباني كنه، ولي بياييد منافع گروه رو بر منافع فردي ترجيح بديم، همه از انتصاب آقاي بابويي و اينكه چه كسي دستور چنين كاري را به دكتر ايلامي داده آگاهيم، آقاي بابويي يك بويراحمدستيز به تمام معنا و يك تماميت خواه است و متأسفانه مسائل قومي و قبيله اي را بسيار به مسائل كاري وارد ميكند، هر روز در دانشگاه يك گروه از پرسنل بخاطر عدم پرداخت مطالبات خود دست به اعتراض ميزنند ولي نه رئيس و نه معاونان دانشگاه توجهي ندارند و… بیشتر »

بدون نام

عبادی بدون که حق وحید محمدحسینی تو و بابویی و ایلامی را بدبخت خواهد کرد.
متاسفم دانشگاه ما به روزی افتاده که یک نیروی خدماتی زحمت کش شده مدافع یقه چاک مدیریت.
بابا کل دانشگاه صد بار در این ۲۰ سال برای حفظ چم گنجشکی تلاش کردن حالا یکی میاد می گه من رستم دستان دانشگاهم همش کار من بوده.

مهرپور

لطفاً از ضایع شدن حقوق مرکز استان در زمینه اعتبارات بهداشت و درمان هم بنویسید اینهمه جمعیت فقط یک بیمارستان دارند ..
آنوقت گچساران با نصف جمعیت یاسوج چهاربیمارستان دارد

بدون نام

گزارش جالبی بود ، نویسنده بادقت اشکالات موجود را ذکر کرد ،واقعاخدا بداد برسد بااین انتصابات جدید

کارشناس درمان

خداوکیلی بابویی معاون پشتیبانی شده ،یا موقت ؟عده ای گفتند که سرپرست موقت پشتیبانی شده تا معاون جدید انتخاب شود

بدون نام

متاسفانه اکثر قریب به اتفاق انتصابات رو به عقب و پسرفت بوده است ،

بدون نام

جناب عبادی مدافع اگر فردا همسرت را که غیرقانونی آوردن سرکار اخراج بشه باز هم همین حرفا را می زنی که تا زنده هستی ازشون دفاع می کنی؟
بزودی مشخص می شه.

عبادی فیروزاباد

به نظرم بابویی ماندگارمیشن دردانشگاه الان که دکترایلامی میدان به جوانان داده واعتمادکرده بایددست دذدست هم به رشد وتعالی دانشگاه کمک کنیم ایرادهست اشگال هست درهردستگاهی که به این بزرگی وعریض وطویل اگرمشکل نگیم هست دروغه ولی جناب دکترایلامی شبانه روزکارمیکنندومیخواهندنام نیکی ازخودبجای بزارنداین حق گشی هست که ایلامی را متهم به کم کاری کنیم عزیزان کشوردروضع اقتصادی خوبی نیست وجناب بابویی خیلی جرات داشتندکه دراین موقعی که واقعا ازنظرمالی واقتصادی دولت اوصاع خوبی نداردسکان مدیریت را دردست گرفتندوایشان الان با تمام توان وشبانه روزدرحال برنامه ریزی جهت جلوگیری ازمنابع مالی دانشگاه زحمت میکشندومیداننداگردراین ازمون بزرگ موفق نشوندبهایی بزرگی را… بیشتر »

عبادی فیروزاباد

ناشناس شما کجا بودی اون موقع که جنگ ودعوا بوددرزمین چم گنجشکی برادرشماها چطورالان شدیدمدافع شرمسارم ازاین همه دروغ چرانمیایی تا یک جلسه بزاریم جناب رازق محمدی هستندوخدا هم هست جناب دکترکامکارهستندخداهم هست جناب دکترچمن هستندخداهم هست شما تشریف بیارببینم شماها کجابودیدکه من ندیدم جناب نامداری حراست هست شکایتها علیه من هستندشما ها میدونم کجا ها دردداریدالهی شکرکه بنده این همه مخالف دارم همین نشانه کاردرست هست وحق محمدحسینی من را نمیگیره حق را خدا میدهدوهمه هم میدانندمن بخاطرمحمدحسینی چه کارها که نکردم ودکتربابویی برادرمن هست شماها بایدتا ابددرخفا بنالیدمن رودروحرف میزنم صداقت تنهاچیزی هست که شکست نخواهدخورد

بویراحمد

خداهست چوب خدا صدا نداردعزیزان من خودم یکی ازکسانی بودم که شاهدوناظرچشم گنجشکی بودم عبادی انسان بزرگی هستندوتا ابدحق برگردن علوم پزشکی دارنداینقدرخوارخفیف شددرچم گنجشکی اینقدرسنگ خورداینقدردرچم گنجشکی دعوا کردتا ازچنگ اب فاضلاب دراوردش واززمانی که عبادی را ازچم گنجشکی برداشتندزمین چم گنجشکی هم ازدست رفت خداشاهدوناظربودهیچ کس اندازه عبادی درچم گنجشکی ذجرنکشیدمن باچشمان خودم دیدم بیل بررودی دوش خانمش بودوکارمیکرد شماها فقط تا یک چیزی اماده میشه خودرا شریک میکنیدبرویدازمهندس رفیعی ومنهدس عبدالهی ازمهندس حیدری ازجناب صالحی عزیزازجناب رازق محمدی ازمهندس غفاری ازنگهبانان حراست سایت پردیس ازدکترنبوی زاده ازدکترچمن ازدکترکامکارازحجت الله افشاراینها همشون کاملا بااطلاع هستندالان یک عده میان… بیشتر »

گروه دامل وجنگویان گوهستان

برادرویا خواهری که به اسم ناشناس مطلب میزنید چرا گیردادی به عبادی اون که حق داره ده نیرو بزاره سرکارچرا ازجناب محمدحسینی نمیگی با اون هم پولی که هپولی شدچرا ازبردارش علی محمدحسینی نمیگی ازخانم برادرش نمیگی ازپسردایش خادمی نمیگی ازاون همه اقوام و۵۰ نیروی که بی ضابته گذاشت سرکارحق محمدحسینی کجا بودرستوران شاندیزبرویدسندهاشو دربیارید ببینم چقدردراین ده سال هپولی کرداگرمحمدحسینی حق داره که کسی نبایدادعایی حق کنه عزیزهمین عبادی همه کاربرای محمدحسینی کردبعدش جناب محمدحسینی به ایشان وپرویزبخردیان علیزاده وبه همه دوستان خودپشت کردفقط بخاطرمنافع شخصی ۶سال ایشان مدیربودندهرمترکفپوش تا ۱۸۰ هزارتومان دردانشگاه زده شده بیاید سندها را برسری… بیشتر »

گروه دامل وجنگویان گوهستان

برادرویا خواهری که به اسم ناشناس مطلب میزنید چرا گیردادی به عبادی اون که حق داره ده نیرو بزاره سرکارچرا ازجناب محمدحسینی نمیگی با اون هم پولی که هپولی شدچرا ازبردارش علی محمدحسینی نمیگی ازخانم برادرش نمیگی ازپسردایش خادمی نمیگی ازاون همه اقوام و۵۰ نیروی که بی ضابته گذاشت سرکارحق محمدحسینی کجا بودرستوران شاندیزبرویدسندهاشو دربیارید ببینم چقدردراین ده سال هپولی کرداگرمحمدحسینی حق داره که کسی نبایدادعایی حق کنه عزیزهمین عبادی همه کاربرای محمدحسینی کردبعدش جناب محمدحسینی به ایشان وپرویزبخردیان علیزاده وبه همه دوستان خودپشت کردفقط بخاطرمنافع شخصی ۶سال ایشان مدیربودندهرمترکفپوش تا ۱۸۰ هزارتومان دردانشگاه زده شده بیاید سندها را برسری… بیشتر »

حسین

یکی نیست به این ایلامی بگه پاداش بازنشستگان ۹۵تاحالا چی بایدبسه

عبادی فیروزابادم

میگم چرا شما دودربازهستی من میدونم که شما ادم کی هستیبرادرچرا به اسم باقی افرادمعرفی نمیکنی

عبادی فیروزابادم

من زدم تا خودتون به زبان بیایی عزیزدلم من زدن خواستم ببینم شماها که ادعایی حق وحقیقت میکنی چرا حرف مردم را به حق نمیزنی چرا با نام ونشان دیگربرای من مطلب میزنیدالان ثابت کردم که شما ادم کی هستی تا میتونی مطلب علیه من وایلامی وبابویی بزن برای همه ثابت شده الهی شکرمن زدم با قدرت هم زدم ومیزنم میخوم موش ازسوراخش بکشم بیرون من میدونم کی هست علیه من مطلب میزنه هنرکردی برادراحسنت درودبرشما این میگن حق مردم بشناسید

دانشجو

جناب عبادی ایقد نقشه و فیلم بازی نکن لطفا. شما با یه دستگاه و یک ای پی و با اسامی مختلف کامنت میذاری بعد فک میکنی ملت نمی فهمن؟ عزیزم نویسنده این مطلبو همه میشناسن. یک فعال دانشجویی مستقل و آزاد بوده که این نقد مستند رو آوورده و مثلا گفته نارضایتی ۸۰ درصدی در سایت معاونت درمان این رو میشه همین الآن رفت و تو سایت دید. یه منتقد شناته شده و ازاد هستند که اتفاقا نقدش مسنند هس. بهترهربه جای این بی اخلاقی ها که با یه آی پی و به اسم ای مختلف کامنت بذاری کمی هم… بیشتر »

دانشجو

عبادی عزیز سوتی بدی دادید که با یه اپی و اسامی مختلف در تعریف و تمجید از خودت مطلب میذاری.
دیدید اقلیت هستید؟ همون تعداد اندکی هستید که ذینفع هستید.
بروید و از خدا بترسید. در دانشگاه علوم پزشکی نابخردان سکاندار شدند و ارزشمندان محو.

سید مصطفی

متن روان واضح و بسیار رسا در خصوص وضعیت دانشگاه بیان شد کاش پیش بینی شرایط پیش رو که بسیار سخت تر و برای کارکنان جانکاه است بیان میشد . کابینه جدید دانشگاه هیچ مقبولیت علمی و عرفی بین پرسنل ندارد

بهمئی

منهم باکامنت درخصوص امکانات و اعتبارات موافقم اعتبارات ناعادلانه بین شهرستانها توزیع میشود همه امکانات به سمت گچساران و باشت است

محمدی

موضوع و بحث درمورد ضعف در سیستم خدمت رسانی به بیماران و‌معاونت درمان است که نسبت به قبل تضعیف شده
بحث بر نیروی انسانی و امکانات لجستیک است است که معاونت پشتیبانی در حال اضمحلال است
بحث بر سر سلامت و بهداشت است که آنهم وضع مناسبی ندارد چکار به کاشیکاری دانشگاه و محمد حسینی داشته ؟

کمیل

خدا بداد مردم برسد تغییرات اساسی در دانشگاه تنها راه برون رفت ازاین سیل مشکلات است

بدون نام

از قدیم گفته اند جلوی ضرررا هرجابگیرید منفعت است ، زودتر تکلیف خیلی ازمعاونتهامشخص شود بهتر است
درمان فرد مسلط تر بکارگرفته شود،دکترسبز فرد خوبیست ولی تنها چندماه است که هییت علمی شده کسی ار او دستورنمیگیرد
برای پشتیبانی فرد نهایی انتخاب وانتصابش صورت گیرد تا از این وضع خارج شود
بهداشت قویتر نقش مهم خود را در سلامت مردم ایفاکند دانشجویی و داروغذا هم که نیاز به تکان اساسی برای خدمت‌رسانی دارند

علی علیزاده

نویسنده گزارش عجب شیر پاک خورده ای است دستش درد نکندبه شخصه که نمی‌شناسمش در کدام واحد دانشگاه کار میکپد ولی خیلی زیبا و متین نوشت و مشکلات رابیان نمود

کر غت

سلام از بین اعضای هییت ریسه چند نفر بویراحمدی داریم
دکتر قاعدی معاون غذا و دارو باشتی
بابویی معون توسعه و پشتیبانی باشتی
دکتر ماری اوریاد معاون پژوهشی باشتی
مشاور کل دانشگاه کریم رضایی باشتی و چرامی
و ……
جمشید محمدی معاون دانشجویی ممسنی
و …..
بویراحمد هیچ

عبادی فیروزابادم

باسلام دانشجویی که فکرمیکنی دانشگاه اتیش گرفته من کامنت گذاشتم وگفتم مشکلات هست وکاری به نویسنده مطالب ندارم به شماها کاردارم که به اسم این اون کامنت میزارید میگم به اسم خودتون مطلب بزنیدواشکلات درهمه جا هست ولی نه به این بزرگی ولی اسم اوردن ازشماها شروع شده واین سایت که همیشه علیه دانشگاه مطالب میزاره شماها ناراحت باشیدیا نباشیددانشگاه با اقتدارکارش پیش میرودوبرای هرانتصابی قرارنیست همه راضی باشندیک عده ناراضی هم هستندولی یک عده ازاب گل الودماهی میگیرند

سامان

خدا خيرت بده با اين متن زيبايت كاش دكتر ايلامي ميديد و به خودش ميومد وتو اين ماه رمضان خودشو كنار ميكشيد و حق الناس بيشتري گردن خودش نميكرد،اقاي بابويي واقعا در حد معاون پشتيباني دانشكاه نيستن اخه عمكلردي نداشته و سابقه كار ايشون مويد اين موضع هست و قطعا در حوزه كاريشون شكست ميخورن

شهبازی

جناب آقای الهی زادل با سلام با توجه به قطعیت خبر زیر برای انتشار خدمتتان ارسال کردم ایلامی در آستانه رفتن/ کوتاه ترین عمر مدیریتی استان رقم می خورد دکتر اورنگ ایلامی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در آستانه تغییر قرار گرفته است تا کوتاه ترین عمر مدیریتی استان کهگیلویه و بویراحمد رقم بخورد. عملکرد بسیار ضعیف اورنگ ایلامی در مدت مدیریتش، به حاشیه بردن سلامت مردم استان کهگیلویه و بویراحمد، نارضایتی گسترده اساتید دانشگاه به ویژه اساتید با سابقه، حاشیه سازی در مساله جذب نیروهای شرکتی و تغییر کنتراتی مدیریت ها و معاونت های دانشگاه بدون هماهنگی… بیشتر »

دانشجو

عبادی عزیز با اینکه نمیشناسمت ولی پیداست برادر عزیز دست و پا زدن برای اثبات خود کار پسندیده ای نیس.
این اقا شجاعانه نقد کرده و نقدش وارد هس. شما هم بهتره به اصل موضوع توجه کنید نه حاشیه

دوگانه سوز

درود خدا براهمه شما باد آقا عبادی جیره خوار آقا تاجگزدون هستند آگه این نبود کمر بند طلایی بچه هاشو به ایلامی وتاجگردون هدیه نمی کرد اما جناب محمد حسینی هم کم هاپولی نکردند من کارهایی نیستم مسولیت وذینفع توی جر دعواهایی شما هم نیستم ایلامی بشخصه آدم معقولی هستند جدیدا از تاجگردون هم گوش به فرمان هستند
نکته مهم سایت حق نداری اسرار مردم را بیرون بریزد میتوانی به خود عبادی تذکر میدادیبه هرشکلخیلینامردهستی

عبادی فیروزابادم

برادرکاملا من میشناسی وتشریف بیاورید تا با مدرک با هم حرف بزنیم اینکه جنابعالی پشت سرحرف بزنی گناه خودت سنگین ترمیکنی اگرجنابعالی صداقت دارید تشریف بیاورید تا ازنزدیک مدرک بزارم جلویت تا مغزت سوت بکشه ودنبال مردم حرف زدن اسان هست من نیازبه دست پا ندارم من روراست هستم وبا صداقت واین را بدان صداقت شکست ناپذیرهست تشریف بیارید جای من هم بلدی ومیدانم که کی هستی ازمتن این شخص سواستفاده نشه شماها علیه من مطلب میزنیداگرشما مرا نمیشناسیدچرا قضاوت الکی کردی وقشردانشجوبرای همه قابل احترام هستندومن با دانشجویان سرکاردارم وبا انها کارمیکنم شما اصلیت خودت را بگوبه نام دانشجوخواهشا… بیشتر »

گروه دامول یک

درود بر عبادی بزرگ یاور همیشگی درود بر مدافع چم گنجشکی درود بر یاور صدیق بویراحمدی ها

دانشجو

عبادی عزیز اصلا تو بیست. عمو جان کسی با شما کاری ندارد. این نوشته هم ایقید سخیف نیست که به مسائل شما پرداخته باشد. نوشته در مورد وضعیت اسفناک دانشگاه هس. واقعا اصلا من نمیشناسم و این مطالبی که شما عنوان میکنی رو هم اصلا مسئله جدی نمیدونم. خود شما اومدی از خودت گفتی و گرنه کسی با شما کاری ندارد. شما یکی در کنار اون اقلیتی که وضع موجود را ترجیح می دهید چون منافعتان تامین است.
نمیدونم با چه منظقی دفاع را وظیفه شرعی میدونید. یعنی نسبت به ایرادات و اشکالات هم مدافع هستی و این خوب نیست.

عبادی فیروزابادم

برادرمن ازاول گفتم اشگال هست وبدون اشگال نیست کدام اداره را شما سراغ داریدکه بدون اشکال باشدفقط من ازجنابعالی گله دارم ازبالا تا پائین چنداین مطلب زده شده جای بس تاسف داره ما ازاشکال دردانشگاه هرگزدفاع نکردم ولی ازاینکه دکترایلامی را موردهجمه قرارمیدن هم قابل قبول نیست ما بایدواقعیت را بگیم من درموردنگارندمتن که فرموندمشکلاتی هست نگفتم که نیست گفتم اشگال هست ولی بایدبا اتحادوهمدلی اشکلات رفع بشه ولی ازاینکه شماها میگیداینجانب سواستفاده میکنم یا منافع دارم گله مندهستم بیایدبگویدمنافع من کجاهست ایا جناب دکترایلامی یا جناب دکتربابویی کاری برای من انجام دادندکه میفرمایدمن منافع دارم مگربایدحتما منافع تامین بشه… بیشتر »

همکار

سلام ضمن قبولی طاعات و عبادات همه عزیزان در این ماه پرفیض و برکت کامنت های همه همکاران! را دیدم . به نظر بنده حقیر نقد زمانی باید شنیده شود که به دور از کینه، دشمنی، دروغ و با هدف منصفانه و سازنده صورت گیرد.ماها ایرانیا عادت کردیم نقد کنیم بدون منطق و ارائه راهکار! در چند بند مطالبم را به عرض مخاطبان این سایت می رسانم : ۱- برسی بفرمائید وضعیت اقتصادی کشور قبل و بعد از انتصاب رئیس دانشگاه علوم پزشکی با چه روندی رو به وخامت پیش می رود/ ولی بودجه جذب شده توسط دانشگاه علوم پزشکی… بیشتر »

بدون نام

اینجا چه خبر هست چت دونفره است ؟
مثل اینکه بعضی مشکل دانشگاه و سلامت مردم را به مسخره گرفته امادودی است که به چشم همه میرود وقتی دانشگاه از ابهت و اقتدار افتاده و همه برایش خط و نشان میکشند
وقتی ضعیفان پیشرو شوندوادعای برتری کنند نتیجه اش بهتر ازاین نیست

عبادی فیروزابادم

درودبرجنابعالی احسن انشالا که موفق موئیدپیروزباشیددرودبرجنابعالی واقعا عالی فرمودیدواین جهت استحضارسایت عزیزکه واقعا درموضوع کامنتها طرفداری نمودوخودشون بایدشرمنده باشندبا این کارشون چون بدورازانصاف بوداین سایت بدنام کردبااین کارش وثابت شدکه ازروی غرض ورزی این کاررا کردندچه موافقان وچه مخالفان ازاین کارسایت ناراحت هستنددریک جمله مشخص شدنامحرم هستیدهمین بس

پاسخ به همکار

خداوکیلی همکار ی که کامنت گذاشتی واقعا کمی وجدانمان را آگاه کنیم
در طول تاریخ سازمان بهداری و دانشگاه علوم پزشکی آزمون استخدامی که بهم خورده و باطل شود و چندصد جوان سرخورده شوند دیده بودید…؟
آزمون برنامه ای بود در رویت همگی بود و همه دیدند که برسرش آمد .

ضعف تا به کجا
ضعفهارا که ما نمی‌بینیم مثل ازمون نیست که در رویت همگی باشد
ناامیدی تا به کجا
برنامه ها پروژه‌ها همه در رکود هستند
خودمان را گول نزنیم
از طرف -همکار بازنشسته

بابلی

ین جنگ بین گروه دکتر یزدانپناه و دکتر ایلامی میباشد

دانشگاهی

دکتر ایلامی حالا حالا ها هستش زیاد خودتون را اذیت نکنید.

برتر

ایلامی انسان بزرگی است

حق

آقایان به کجا چنین شتابان بابامردم بهمیی و کهگیلویه و گچساران و روستاهاو دنا و….ً هم بنده خدا هستند و دارند از اوضاع بد بهداشت و درمان رنج میبرند در گچساران مردم و پرسنل شبکه و بیمارستان از ترس طرفداران تاجگردون و قدرت نفس کشیدن ندارند حالا بحث عبادی چیه کمی برای خدا بیدار شوید دست خدا بالاتر از ایلامی است

حق

اوضاع بهداشت و درمان در تمام شهر ها و روستاهای استان خراب و بد است

حق

اوضاع بهداشت و درمان بسیار بد است در همه جای استان

دو

اوضاع بهداشت و درمان در گچساران از همه جا بد تر است مدیر شبکه و سه نفر دیگر مسول خرابی همه چیز هستند هیچ کس هم نمی تواند نفس بکشد

همشهری

واقعا اوضاع شبکه بهداشت گچساران تاسف بار می باشد. یک وصع بسیار بسیار اسفناک.

دانشجو

من فقط میدونم این نقد مستدل و محکم و شجاعانه هس و انتظار دارم دوستان به جای حاشیه ها به اصل مشکل توجه کنند

بدون نام

جناب شهبازی کدام کوچ اساتید واقعا آدم متاسف میشه از این همه بی اخلاقی و دروغ. فصلی نو هر چند نظر منو نشر نخواهی داد ولی نمی دونم با چه انگیزه ای بانی این تیترهای زرد و اشاعه این دروغ ها ی شاخدار شدی. والا بلا اون دنیایی هم هست و روزی باید پاسخگوی گفتار و رفتارمان باشیم. چرا ملعبه دست منفعت طلبانی شدی که این روزا بدجوری منافعشان به خطر افتاده و دست و پا میزنن.

همکاران آقای محمد حسینی

با سلام به درگاه عالم منجی بشریت خدایا شکر گزارت هستیم که یک بار دیکه حق این مردم مظلوم استان مشخص شد و دست سارقان دانشگاه علوم پزشکی قطع شد و درس عبرتی برای همیشه تو تاریخ به اسم دکتر بابویی بجا ماند افرین احسنت بر مرد تاریخ که نام بر جا گذاشت و دانشگاه علوم پزشکی که مسوم عده ای بی خبر از خدا را نجات داد هنوز خدا شاهد هست در باورمان نیست که این عده سو د جو دستشان کو تا شده است بنده سو گند یاد میکنم که یک نفر سندی در دست داشت و فاکتور… بیشتر »

همکاران آقای محمد حسینی

خدایا شکرت که دست عمر معاویه و یزید از دانشگاه علوم پزشکی کو تا شد تا حداقل درختان محوطه دانشگاه علوم پزشکی نفسی تازه کنند چون هر ماه آقای محمد حسینی لودر کوچک خاکبرداری را هر ماه می آورد و یک ماه چند روز بین درختان کار و خاکبرداری میکرد ساعتی سی هزار تومان با راننده لودر قطع کرده بودند اما ساعتی هشتاد هزار تومان فاکتور و سند میزدند چون هم حسابدار از خودش بود و هم کار پر د از و هم دکتر استوار خدا جای حق نشیته

عبادی فیروزابادم

برادرعزیزدلم که به اسم دانشجومطلب میزنی تشریف بیاورید دانشگاه ببینم چه مشکلی داری اگرواقعا مشکل جناحی ومنافع طلبی نباشه انشالا به مدیران دانشگاه ارجاع بدید انجام میشه واگرهم خودت دنبال حاشیه پرانکی هستیدفکرکنم اخرتی همه باشه بهشت وجهنمی هم باشه وتنهادورای که ازهردوجناح درتیم مدیرتی باهم ودرکنارهم ویک دل کارمیکنندهمین مدیریت جدیدهست نه بحث اصلولگرایی ونه اصلاح طلبی ونه مستقلین ازهرسه طیف دارندشبانه روزکارمیکنندولی تعدادی مدیربه اندازه خودشان مدیرت نمودندوازهمه انها تقدیروتشکرمیشودوبایدجایشان به نیروهای جدیدوپرانرژی داده بشه وتنها زمانی هست که برابرقانون ومقررات همه درکنارهم کارمیکنندواگرشماها حاشیه درست نکنیدوبزارید مشکلاتی هم وجوددارندکه انشالا وباوجودنیروهای دلسوزومنتقدان باانصاف نظریهای خودرا درراه هدف… بیشتر »

همکاران آقای محمد حسینی

خدایا شکرت در باورم نیست هنوز قلبم می تپد آیا واقعیت است یا. خواب که مردی از مردان بدن فولاد نامی بجا در تاریخ رقم زد آن هم به اسم دکتر بابویی که دست یزید و یزیدیان و معاویه را در دانشگاه بزرگ علوم پزشکی کو تا کرد آفرین بر مرد تاریخ یک روز غوچی بهتر از صد روز گلداری

همکاران آقای محمد حسینی

چرا مطالب و کامنتهای اینجانب را نشر نمی دهید من از مطالب خود عکس و فتوکپی گرفتم تا در سایتهای استان نشر داده تا بفهمند که سایت فصلی نو فقط منافع طلب و نشر کذب و دروغ می باشد اگر پولی چیزی میخواهید بگید تا هزینه اش را پرداخت کنم اما مطالب را جهت اطلاع عموم مردم نشر دهید

دانشجو

جنابان دست و پا نزنید.
دفاع کورکورانه نکنید. به والله پیشگاه خدا در برابر گفته ایتان مسئولید

دانشجو

ایقد کورکورانه دفاع نکنید. کسی از بابویی انتقادی نداره چون انتظاری نداره. پس لطفا قهرمان سازی کاذب و دروغین نکنید

دانشجو

این الفاظ ستاینده را بذارید سرجاش بکار ببرید و در شان انان که شایسته اند.
ظلم نکید به این صفات زیبا

بدون نام

با سلام اتفاقا این نامه دقیق وکامل نوشته شده متاسفانه ازوقتی نمایندگان درانتخاب مدیران حتی درجابجایی نیروهای خدماتی دخالت نمودند متاسفانه روندخدمت به مردم نزول کرده بخصوص در مراکز درمانی .آقای دکتر ایلامی هنگام معارفه یکی از مهمترین سرلوحه کارشون هماهنگی بانماینگان بود وضعیت میشود این حازارعی ازهمه نمایندگان بدتراست

ازهمکاران

با سلام اتفاقا این نامه دقیق وکامل نوشته شده متاسفانه ازوقتی نمایندگان درانتخاب مدیران حتی درجابجایی نیروهای خدماتی دخالت نمودند متاسفانه روندخدمت به مردم نزول کرده بخصوص در مراکز درمانی .آقای دکتر ایلامی هنگام معارفه یکی از مهمترین سرلوحه کارشون هماهنگی بانماینگان بود وضعیت میشود این حازارعی ازهمه نمایندگان بدتراست

بدون نام

واقعا جای تأسف دارد عده ای برای اینکه نام خودشان برزبان بیفتد سلامت چندصدهزارنفر را با مطالب و اکاذیب دروغین این صفحه کامنت را پرمیکنند

یعنی الان آمده اید سند دوپرس غذارا اصلاح کنید ؟
خیلی بدبختید
خیلی..
بیش از آنکه فکرکنیدناتوان و شکست خورد هستید

وجدان

آقای عبادی و کسانی که با نام جعلی از بابویی و ایلامی دفاع میکنید بحث بحث دو پرس غذا یا افراد یا قوم خاصی نیست بحث این است که هزاران انسان در شهرستان های مختلف استان درد و رنج میکشند بهداشت و درمان با جان زن و بچه شما و ما و دیگران در ارتباط است باید افراد عالم با تجربه و دلسوز و بیطرف مدیریت کنند از خدا نترسید خودتان را جای مردم و بیماران قرار دهید

عبادی

برادربرویدراحت بخوبیدچرا خودتون اذیت میکنیدجنابعالی که با نام جعلی وچندنام صحبت وکامنت میزاریدومیدونم ازکجا ناراحت هستیددرموردحوزه سلامت متخصصان این حوزه درحال فعالیت هستندوانشالا به امیدخدامشکلات به زودی درست میشودولی جنابعالی دردمردم نداریددردشما چیزدیگری هست وخودتان را اذیت نکنیددیگه گذشت ودورجدیدشروع به فعالیت نمودندوانشالا با همکاری وهمراهی کارشناسان ومتخصصان با قدرت درخدمت مردم وحوزه سلامت هستندتا مشکلات حوزه درمان وبهداشت مردم را مرتفع نمایندوانشالا به زودی زودهمه چیزدرست میشه جنابعالی هم کاسه داغتراش نباش به فکرخودتان باشیدمدیران خودشان کارخودشان را بلدندوبا قدرت درراه خدمت وخدمتگذاری شبانه روزدرحال تلاش وکارهستندموفق پیروزسربلندباشید

بویراحمدی

واقعا” ضعیف ترین دوران مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی از بدو تاسیس تاکنون را داریم تجربه می کنیم که با انتصاب ضعیف ترین و بی تجربه ترین معاونت درمان شروع و اکنون نیز به انتصاب ضعیف ترین معاون پشتیبانی ختم می شود

دانشجو

معاونین حتی قدرت مدیریت یه کلاس درس رو ندارند. نمیشه با حرف های دهن پر کن همه چی سرپوش زد. مسئله یکی دونفر نیست مسئله جان و سلامتی مردم هست.

علی

درود دوستان
واقعا آدم تاسف میخوره از همین کامنت هایی که گذاسته میشه معلومه دانشگاه به چه روزی افتاده

وجدان

من که کامنت وجدان را گذاشتم از شهرستان غیر از بویراحمد هستم فصلی نو میتواند ای پی را تایید نماید خداشاهد است اصلا آقای عبادی و بسیاری از نام های گفته شده رانمیشناسم و هیچ چیز در موردشان نمیدانم با هیچ گروهی یا حزبی نیستم فقط برای خدا حقیقت راگفتم ولی این شخصی که به نام عبادی جواب داده هر که هست دیگر یقین حاصل کردم که وجدان ندارد و صد در صد مادی فکر میکند و حاضر است تمام دین و ایمان و معنویت و شرف خود را به دنیای دیگران بفروشد

وجدان

آقای عبادی اگه راست میگویی بگو کی هستم و چه می خواهم کلی نگو قول مردونه میگذاری آگه اشتباه کرده بودید من کامل خودم رامعرفی میکنم واله نه شما را میشناسم نه هیچ نفعی در شهرستان بویراحمد دارم من در شهرستان خودم مشکلات را هر روز میبینم شما چطور میخواهید جواب خدا و مشکلات فراوان مردم رابدهید واصلا دلیل اینکه به هر قیمتی از مدیران کم سواد و کم تجربه و با ناحق گماشته شده اینطور دفاع میکنی یا خودشان و فامیلشان هستی ویا نفع زیادی بردی کمی به خود بیایید

پرسنل قرار دادی

هیچ زمانی مث الان دانشگاه در وضعیت بی پولی قرار نگرفته ..که نتونستن معوقات ۹۵ و ۹۶ پرسنل را تصویه حساب کنند…

امید

عموجان بخور بخوره ب ولاه قسم مگه فرصت پیش نیاد،،انصاف وخدا وپیغمبرو اون دنیا و ای حرفا خنده داره فقط

عبادی

جناب اقایی که به اسم وجدان ودانشجووناشناس والی غیرمطلب علیه دانشگاه میزنیدشماها منافع شخصی داشتیدکه اینقدرفشاربهتون میادوسایت فصلی نوهم شریک شماها هست به روباه گفتندکی شاهدشماهست فرموددم من حالا شما میفرمایدازفصلی نوبپرسیدبابا به ولا دانشگاه وریس دانشگاه ومعاونین با قدرت درراه خدمت به مردم استان محروم شبانه روزکارمیکنندتا انشالا مشکلات حوزه سلامت وبهداشت ودرمان مردم را مرتفع نمایندوشماها که منافع شخصی دارید جومسموم میکنیدچرا معلوم هست چرا پیش ازاین مطالب هیچ خبری نبودفقط با تغیرچندمدیرشماها افتادیدبه دست پا پس خودتون اذیت نکنیدانشالا این سایت دربش بسته میشه تا یکباردیگه جوجامعه را متشنج نکنه وشماها هم گناه خودتون سنگین ترنکنیدمن هم… بیشتر »

کودسرابی

ب سلام خدمت دکتر دلسوز که قبلا بصورت شبانه روزی در خدمت مردم وحوزه درمان مردم در معاونت اجتماعی خدمتی صادقانه انجام داد وایشان دریک سفر پزشکان خیردندانپزشکی درروستای فیروزابادنزدیک به پانصددانش اموزومردم محروم این روستا مورددرمان وویزیت رایگان انجام شدجناب بابویی عزیزفردی خدمتگذرمردم محروم هستندوازجناب دکترایلامی بابت زحمات وخدمت صادقانه تشکرمیکنیم انشالا که خداونداجرمعنوی به هردوعزیزدهد

عبادی

اقایی که بنام وجدان مطلب زدیدخواهشا تشریف بیارید دانشگاه علوم پزشکی من ازنزدیک درخدمت جنابعالی هستم واینکه میفرمایدکم سودکی هست که کم سوادهست وچه منبعی داریدکه اینجانب اقوام ویا منفعتی ازمسولین میبرم که ازانها دفاع میکنم اگرازجناب دکترایلامی نقدداریدچرا دراستان دانشگاه علوم پزشکی اول شددوم چرا ازنظرپروژهایی که افتتاح ویا درشرف افتتاح هستندازهمه مدیران قبلی بیشترهست وخیلی چیزهای دیگربخصوص بودجه که امسال نسبت به سالهای قبل ۲۵ درصد رشدداشته واگرجناب بابویی را میفرمایدایشان هم دربودجه دانشگاه کارکردندهم مسول دفتردکترنبوی زاده بودندومدیرامورایثارگران دانشِگاه بودندوهم معاونت اجتناعی که یکی ازافتخارات دانشگاه بودوحدود۱۲۰۰مریض لب شکری وقلبی وسایردرگچسارن بمدت یک هفته رایگان توسط پرفسورکلانترهرمزی… بیشتر »

ناشناس

به خدا اگر فردا بهت بگن زنت وبچه تو از کار اخراج کنند ساز ودهل بر علیهشون ایزنی در ضمن الان بچه آقای بخرد هم آقازاده که اصلا سر کار نمیاد اگر هم بیاد یا بی‌احترامی یا هم…….. راست میگیید دانشگاه هم باید چنین افرادی کار کنند

دامل گروهی که برای ابادانی استان میجنگد

تواگرمردی زن نیستی مثل مردمیگفتی کی هستی توکه به اسم ناشناس حرف میزنی اگرشرف داری بیا رودروحرف بزن توادم پست رزدفقط پشت سرمردم حرف میزنی اگربدنم کی هستی یک پرس حسابی وت ایکردم توکه مدرکت قلابی هست گاش میدونستم کی هستی من نیروگذاشتم وقدرتش را هم دارم وتازه استین زدم بالا که نیروبگیرم به کوری چشم شما وحسودان تاریخ همین بس که مثل زن فقط پشت سرادما حرف میزنی همه چیزت زنانه هست من مثل مردصحبت میکنم وحرف میزنم

نا شناش

سلام بر دکتر ایلامی و دکتر بابویی آقای ناشناس تو که درمورد همه قضاوت میکنی و خودت معرفی نمیکنی باید بسوزی شما بی تربیت هستید که بخوای برای خانم عبادی و بچه آقای بخرد احضار نظر کنی شما مرد نیستی یک آدم …….. هستی که بخوای در مورد مردم قضاوت کنی و خودت معرفی نمیکنی گجات می سوزه بی تربیت خودتی و خانوادت مطمن باش شمارت پیگیری میکنم و ادبت میکنم

بدون نام

همین بخردی که میگی واز دستش ….. داره میسوزه تا آخرین لحظه و قطره خون به آقای دکتر ایلامی و بابویی حمحمایت میکنیم تا شما که قضاوت بی جا در مورد مردم میکنی بسوزی

پربازدید ها
عکس