کد خبر: 56613
تعداد نظرات: ۱۵۶ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۹۷ - ۲۳:۴۰

اولین  چیزی که در بدو ورود توجه هر شخصی را بخود جلب می کند ترازویی است که همانند اتاق های قضات  دادگستری به وفور دیده می شود ، بابویی در این زمینه می گوید : این ترازو همیشه با من است ، من فرزند جانبار هستم ، الان شرایط نظام به گونه ای است که به کسانی که دلشان برای نظام می سوزد و اموال دانشگاه  را همانند اموال خود بدانند محیای کار است.

بابویی : ریشه حسادت ها به  جوان بودن من است – توان “استوار” همین اندازه بود- ناسیونالیست نیستم

فصلی نو ، چند صباحی است که تغییر و تحولات در حوزه های مختلف معاونت های دانشگاه علوم پزشکی یاسوج شروع شده که می شود عنوان کرد این تغییر و تحولات بیشترین سر و صداها را در پی داشته است.

به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد ،تغییر و تحولات اعمال شده سر و صداهای زیادی را بدنبال داشته است که عمده ترین مخالفت ها در حوزه معاونت توسعه و پشتیبانی بوده است و مخالفان انتصاب امین الله بابویی ورود یکی از نمایندگان مجلس استان به این انتصاب ، اخلاق تند بابویی ، تجربه کم و عدم انطباق رشته تحصیلی بابویی با پست وی را دلایل این مخالفت اعلام می کنند .

به همین دلیل با وقت قبلی به سراغ بابویی رفتیم تا نقطه نظرات وی و همچنین دلایل این تضادها را از وی جویا شویم .

اولین  چیزی که در بدو ورود توجه هر شخصی را بخود جلب می کند ترازویی است که همانند اتاق های قضات  دادگستری به وفور دیده می شود ، بابویی در این زمینه می گوید : این ترازو همیشه با من است ، من فرزند جانبار هستم ، الان شرایط نظام به گونه ای است که به کسانی که دلشان برای نظام می سوزد و اموال دانشگاه  را همانند اموال خود بدانند محیای کار است.

از باطن  امین الله بابویی اظلاعی ندارم اما آن چیزی که  در ظاهر وی دیده می شود تفاوت های زیادی دارد بابویی خنده رو  و خوش اخلاق تر آنی  بود که در نظرات منتشر شده وی را خطاب قرار داده بودند .

معاون توسعه و پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی استان در ارتباط با بیوگرافی خود می گوید : امین الله بابویی ۳۶ ساله ،متولد باشت ،دانشجوی دکترای مدیریت  بهداشت هستم .

امین الله بابویی در ارتباط با سوابق کاری خود می گوید : قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ، ریاست حوزه ریاست دانشگاه سوابق کاری من قبل از معاونت  پشتیبانی  ،و  در حال حاضر جوانترین معاون توسعه و پشتیبانی کشور هستم .

از بابویی در ارتباط با جگونگی رسیدن به معاونت پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی استان با وجود تعدد مدعی برای این پست پرسیدم که جواب داد : با توجه به سبقه کاری بنده و اعتمادی که دکتر ایلامی داشتند و همچنین رسیدن به مرز بازنشستگی دکتر استوار افتخار خدمت در این پست نصیب من شد.

بابویی ادامه می دهد : ۳ نفر از طرف دانشگاه به وزارت معرفی شدند که با توجه به رشته تحصیلی و بیلان کاری مناسب من برگزیده شدم ضمن اینکه نماینده ای در این ارتباط حتی یک تماس تلفنی برای من نگرفت.

وی گفت : دکتر تاجگردون تا بعد از زمان معرفی من به این سمت هیچگونه اطلاعی نداشت.

صندلی مدیریت بابویی در معاونت توسعه پشتیبانی خالی است از او  دلیل اینکه چرا روی میز خودش نمی نشیند که جواب داد : دو سیاست در برنامه کاری خودم دارم یکی اینکه  هیچ وقت پشت میز ریاست ننشینم و اینکه همواره این ترازوی عدالت را با  خود بهمراه داشته باشم.

منطقه گرایی یکی دیگر از دلایل اعتراض به انتصاب بابویی است که خود او می گوید : کسی که آینده دارد ناسیونالیست نخواهد بود مطمئن باشید اگر من ناسیونالیست بودم این سمت بمن نمی رسید.

بابویی در ادامه می گوید : مدیرانی  من در دفتر فنی ،مالی ، امور اداری ، رفاهی ،امور قرارداد ها همگی از شهرستان بویراحمد هستند و اولین نفری که برداشتم همشهری خودم بود .

از بابویی در ارتباط با انتصاب یکی از معاونین استوار که بعد از برگزاری آزمون جنجالی استفا داد پرسیدم که گفت : حبیبی خودش استعفا داد و در استعفا نامه نوشت اینکه آزمون بدرستی برگزار نشده حتما من مقصر بودم اما وقتی بررسی کردیم متوجه شدیم تقصیری متوجه ایشان نیست و الان هم سمت مهمی به ایشان داده نشده است.

وی در رابطه با واگذاری برخی از مناقصه ها به وی ادعا کرد : اصلا اینطور نیست آقای حبیبی شرکت خدماتی ندارد و اصلا در این وادی نیست .

از بابویی پرسیدم دلیل این همه انتقاد به انتصاب شما چیست که  پاسخ داد : اعتراضات طبیعی است سن و سال من پایین است و تکریم ارباب رجوع ، صرفه جویی در هزینه ها ،رسیدگی دقیق را من در سرلوحه کار خودم قرار دادم و عمده دلیل این اعتراض ها و جنجال ها به همین خاطر است

وی گفت : یک عده مدتی راحت بردند و خوردند و خوابیدند و الان این سیاست کاری من به مذاق آنان خوش نمی آید .

بابوی ادامه داد : ریشه حسادت ها از جوان بودن من است من در زمان سید قدرت پست گرفتم و در زمان احمدی نژاد هم مدیر بودم .

معاون توسعه و پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج افزود : می خواهم دانشگاه را سیستمی کنم مدیر باید با توجه به سیستم فعالیت کند .

امین الله بابویی گفت :  در جذب نیروی انسانی امکان ندارد در زمان مدیریت من موردی پیدا شود که از کانال غیر مجاز عبور کند .

وی در ادامه به رحیم استوار و چگونگی فعالیت وی بیان کرد : دکتر استوار به اندازه توان خودش کار کرد اما همیشه کسانی که در سالهای آخر سن بازنشستگی قرار می گیرند از انگیزه کمتری برخوردار هستند اما من جوان هستم و با انگیزه تلاش خواهم کرد.

از بابویی خواستم در رابطه با ایلامی و استوار توضیح دهد که گفت : استوار دست پاک بود و همه تلاش خود را کرد اما توانش  همین اندازه بود.

وی ادامه داد : دکتر ایلامی پیگیر و دلسوز است چون من در محافل با چشم خودم می بینم که چقدر دغدغه دانشگاه را دارد مطب دکتر ایلامی دست و پا شکسته  فعالیت می کند .

بابوی در انتها گفت : دکتر ایلامی ۳ ویژگی مهم دارد دست پاک – دلسوز و جسور

 

 

156
دیدگاه بگذارید

153 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
  Subscribe  
Notify of
حقجو

خطاب به برادران عجول و بی انصاف و بی منطقی که از انتصاب دکتر بابوئی اونقد عصباتی هستن و سوختن که بوی گند حسادت و کینه های شخصی و جاهلیشون بلند شده:
به قول زنده یاد دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور سابق آبو بریزید اونحا که داره میسوزه…!!!

ف.ع

با سلام در لیاقت ، شایستگی و شجاعت بابویی تردیدی نیست،همان روحیه قوی برای جنگیدن با مشکلات و آبادانی که در نسل اول انقلاب دیده میشود. با نگاهی به تاریخ انقلاب اسلامی میبینیم بسیاری از فرماندهان جنگ تحمیلی جوانان زیر سی سال بودند،فرماندهان نوزده،بیست ساله! مسئولین کم سن و سال که امروز پدران ما هستند.اگر قرار باشد که همچنان خودشان مسئولیتهای خطیر را بر عهده داشته باشند پس جایگاه ما و نسل بعد کجاست؟ اینکه یک جوان بااراده بعد از یک رشته کاردانی دوباره در رشته مدیریت تحصیل میکند و رشته موردعلاقه و مطابق با استعدادهایش را تا مقاطع بالاتر… بیشتر »

پربازدید ها
عکس