کد خبر: 69912
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۹۷ - ۱۱:۳۳

فصلی نو، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: واژگونی یک دستگاه آمبولانس خصوصی به سبب لغزندگی جاده در محور یاسوج به بابامیدان ۲ مصدوم در پی داشت.   به گزارش فصلی نو، جلال پوران‌ فرد روز افزود: واژگونی آمبولانس در ساعت ۵ و ۳۰ دقیقه بامداد امروز دوشنبه در حین برگشت از […]

واژگونی آمبولانس درمحور یاسوج به بابامیدان

فصلی نو، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: واژگونی یک دستگاه آمبولانس خصوصی به سبب لغزندگی جاده در محور یاسوج به بابامیدان ۲ مصدوم در پی داشت.

 

به گزارش فصلی نو، جلال پوران‌ فرد روز افزود: واژگونی آمبولانس در ساعت ۵ و ۳۰ دقیقه بامداد امروز دوشنبه در حین برگشت از مأموریت در تونل گل زردون در محور یاسوج به بابامیدان رخ داد.
وی افزود: این آمبولانس خصوصی بیمار سوختگی را از بیمارستان شهرستان گناوه به بیمار ستان سوختگی اصفهان انتقال داده بود و در حین برگشت از اتمام ماموریت در تونل شماره یک (گل زردون) دچار واژگونی شد.
پوران فرد بیان کرد: بلافاصله نیروهای اورژانس آب‌سفید به محل اعزام شد و یک مصدوم حادثه را بصورت سرپایی درمان و راننده آمبولانس به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال دادند.
وی عنوان کرد: وضعیت عمومی مصدوم خوب گزارش شده است.
کهگیلویه و بویراحمد حدود ۶ هزار کیلومتر راه اعم از بزرگراه، راه اصلی، فرعی و روستایی دارد که از این میزان ۱۴۲ کیلومتر بزرگراه، ۵۰۵ کیلومتر راه اصلی، یکهزار و ۲۳۸ کیلومتر راه فرعی و مابقی نیز روستایی است.
این استان دارای بیش از ۴۰ گردنه خطرناک و حدود ۱۵۰۰ کیلومتر نقاط حادثه خیز دارد.

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of
پربازدید ها
عکس