کد خبر: 72405
تعداد نظرات: ۱۴ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۹۷ - ۱۵:۱۹

فصلی نو ، منابع آگاه از کتک کاری معلم یک هنرستان در یاسوج توسط  اولیای دانش آموز خبر دادند . به گزارش فصلی نو ، یک منبع آگاه به فصلی نو گفت : روز گذشته پدر و برادر دانش آموزی با حضور در هنرستان اقبال لاهوری یاسوج معلم فرزند و برادر خود را به شدت […]

معلم هنرستان اقبال لاهوری یاسوج توسط پدر و برادر دانش آموز خود بشدت کتک خورد + تصاویر

فصلی نو ، منابع آگاه از کتک کاری معلم یک هنرستان در یاسوج توسط  اولیای دانش آموز خبر دادند .

به گزارش فصلی نو ، یک منبع آگاه به فصلی نو گفت : روز گذشته پدر و برادر دانش آموزی با حضور در هنرستان اقبال لاهوری یاسوج معلم فرزند و برادر خود را به شدت کتک زدند .

بنا به گفته ها ۳ دانش آموز مدتی پیش با هم درگیر شدند که مدیران هنرستان از والدین آنان جهت بررسی وضعیت فرزندان خود دعوت بعمل می آورد که چند روز پیش والدین دو دانش آموز با حضور در هنرستان ، ضمن ابراز تاسف از مشکلات بوجود آمده با صلح و سازش هنرستان را ترک می کند .

پدر و برادر دانش آموز دیگر که گویا با آمادگی کامل در هنرستان حضور پیدا کردند، در حین گفت و گو با مدیران و معلمان هنرستان مشاجره لفظی پشدی پیدا می کنند که پدر دانش آموز با حمله به یکی از معلمان بشدت وی را مجروح می کند .

با تماس تلفنی به ۱۱۰ نیروهای انتظامی بلافاصه در محل حادثه حضور پیدا می کنند اما والدین دانش آموز متواری می شوند .

معلم آسیب دیده در این اتفاق از ناحیه بینی دچار شکستگی  و چشم وی دچار خونریزی شد که به سرعت جهت مداوا به بیمارستان انتقال داده شد .

تلاش برای یافتن متهمان توسط نیروی انتظلامی جهت دستگیری ضاربان ادامه دارد .

14
دیدگاه بگذارید

9 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
  Subscribe  
Notify of
عضوی از جامعه فرهنگی

واقعا جای تاسف داره که عده ای شرور چنین وقیحانه ساحت قدس آموزش و تعلیم و تربیت را مورد تعرض قرار دهند.
از طرف جامعه بزرگ فرهنگیان خواستار برخورد شدید با این عناصر هنجار شکن هستیم

آشنا

همکاران گرامی ، هر جایی نمی شود از عمل زشت و نادرست همکار خودمان حمایت کنیم ، من بالشخصه در جریان کامل این قضیه هستم ، مسئول کارگاه هنرستان دانش آموز را کتک کاری میکنه واونو میفرسته خونه ، پدر و برادر دانش آموز میرون هنرستان ، برادر دانش آموز ابراز نگرانی و ناراحتی میکنه ، پدر دانش آموز به پسرش تشر میزنه میگه اشکالی نداره معلمه جای پدرشه و…….. ، از اونجا بیرونش میکنه خودش با معلم با آرامش صحبت میکنه، اینجا مسئول کارگاه شروع به فحاشی و حرفای رکیک میکنه و به پدر دانش آموز پرخاش میکنه که… بیشتر »

آشنا

صادق جان بقیه کامنت هارا منتشر کن. اگر نزدی باهات قهرمیکنم.

همکار

خوب با یاد دارم که اواخر دهه هشتاد یک دانش آموز از همین طایفه در همین‌ هنرستان با بکی از معلمین شریف و زحمتکش درگیر شد و با همراهی چند نفر دیگه در خیابان با سنگ و چوب به این معلم گرامی وحشیانه حمله کردند

عضوی از جامعه فرهنگی

خوب که یک آبادی هستید اینجوری میکنید اگر دو آبادی شدید چگار می کنید؟

خطاب به آشنا

چرخی بگرده تو هم ولایتی همون دانش آموز و اولیاءشرور هستی! فقط اسمتو عوض کردی.

شناس

شیک وتک: من خودم دانش اموز همین مدرسه هستم و شاهد دعواها بودم این مدرسه همیشه شاگردا رو کتک میزنن وشاگردا از ترس نمره انضباط ونمره درسها هیچی نمیگن این شاگرد اروم وساکت و مودب هست و دیدم ک معلم بی دلیل ب او سیلی زد و وقتی اولیای دانش اموز ب مدرسه اومد معلم ب اولیای دانش اموز ک سرش سفید بود بی حرمتی میکرد هر چقد اون خانواده سکوت میکردن فایده نداشت واقعا جای تاسف داره برای همچین معلمی ک درس انبیا رو یاد نگرفتن وکجا انبیا ها بی مقدمه شاگردا رو تنبیه میکردن معلم یعنی عدالت وقتی… بیشتر »

امیر

هرکس بوده از شیوه خود معلم استفاده کرده معلم نباید کتک بزنه خانواده ها دلشون نمیاد از گل نازک تر ب فرزندشون بگن اصلا معلم حقی نداره انگشتش ب دانش اموز بخوره دنیا اینقد بی صحاب نیست دیگه.من خودم ابتدایی بودم یه معلم کتکم زد بی دلیل مث حیون رفتار میکرد هنوز دنبالشم فقط پیداش کنم ….تف میندازم تو صورتش فقط. اینم کمشه…

امیر

من تو این مدرسه درس میخونم این دانش اموز پسر باادب و ساکت هستش این دانش اموز حتی همسایه ی ما هست و تا حالا رفتار بدی ازش ندیدم سر به زیره و اگاهی خوبی داره و الکی به کسی گیر نمیده امید وارم این گونه معلمین نیستو نابود بشن

پربازدید ها
عکس