Advertisement
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 73639
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۹۷ - ۱۱:۳۳

فصلی نو، شهرداری سی سخت  به همراه شهرداری یاسوج و پاتاوه به نمایندگی از شهرداری های استان در نمایشگاه مدیریت شهری در بندرعباس حضور یافت. به گزارش فصلی نو به نقل از  روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سی سخت، شهردار سی سخت دراین خصوص گفت:شهرداری سی سخت با هدف معرفی توانمندی ها و […]

حضور موفق شهرداری سی سخت در نمایشگاه مدیریت شهری در بندرعباس

فصلی نو، شهرداری سی سخت  به همراه شهرداری یاسوج و پاتاوه به نمایندگی از شهرداری های استان در نمایشگاه مدیریت شهری در بندرعباس حضور یافت.

به گزارش فصلی نو به نقل از  روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سی سخت، شهردار سی سخت دراین خصوص گفت:شهرداری سی سخت با هدف معرفی توانمندی ها و ارائه فرصت های گردشگری و پتانسیل های سی سخت، همزمان با ۴۰امین سالگرد پیروزی شکوهمندانقلاب اسلامی درنمایشگاه مدیریت شهری ،حضوریافته است.

مهندس علی محمد حسینی افزود:شهرداری سی سخت دراین نمایشگاه بنا به شرایط و پیشنهاد سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور درحوزه های فضای سبز با پروژه (سیستم مکانیزه بلوار امام خمینی،ره،)و گردشگری باپروژه (مجتمع اقامتی شهرداری)شرکت نموده و همچنین به ارائه فرصتهای سرمایه گذاری و گردشگری شهر سی سخت درحوزه های مختلف به بازدیدکنندگان می پردازد.

ایشان تاکید نمود: با توجه به نزدیکی ایام نوروز و گردشگر پذیر بودن شهرتوریستی سی سخت فرصتی فراهم شده است تا نسبت به معرفی جاذبه ها و طبیعت کم نظیر اقدام و شهر سی سخت را بعنوان میزبانی شایسته با مردمانی مهربان و خونگرم برای هموطنان ومسافرین نوروزی ۹٨معرفی نماییم.

قابل ذکر است نمایشگاه مدیریت شهری به همت سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور با هدفﺍﻧﺘﻘﺎﻝ ﺩﺍﻧﺶ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺷﻬﺮﯼ ﺑﺎ ﺭﻭﯾﮑﺮﺩ ﺍﺳﺘﺮﺍﺗﮋی ﭘﺬﯾﺮﯼ ﻣﺪﯾﺮﺍﻥ ﺷﻬﺮﯼ، از یکم الی سوّم اسفندماه دراستان هرمزگان،شهر بندرعباس درحال برگزاری می باشد.

IMG 20190221 WA0006 680x431 - حضور موفق شهرداری سی سخت در نمایشگاه مدیریت شهری در بندرعباس

IMG 20190221 WA0003 680x510 - حضور موفق شهرداری سی سخت در نمایشگاه مدیریت شهری در بندرعباس

IMG 20190221 WA0009 440x520 - حضور موفق شهرداری سی سخت در نمایشگاه مدیریت شهری در بندرعباس

http://fnkb.ir/wp-content/uploads/rangin-300×147.jpg
تلگرام
تلگرام

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
پربازدید ها
عکس