Advertisement
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 73760
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۹۷ - ۱۳:۳۵

فصلی نو، سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد، گفت: کمیته درون بخشی هفته ملی سلامت مردان ایرانی(سما) در هفته اول اسفند ، به همت واحد سلامت خانواده شهرستان بویراحمد و با حضور کارشناسان مسئول ستادی برگزار شد.   به گزارش فصلی نو، دکتر محسن مرادی با بیان اینکه این کمیته با هدف حساس‌سازی مردان نسبت به سلامت […]

کمیته درون بخشی هفته ملی سلامت مردان ایرانی در شهرستان بویراحمد برگزار شد

فصلی نو، سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد، گفت: کمیته درون بخشی هفته ملی سلامت مردان ایرانی(سما) در هفته اول اسفند ، به همت واحد سلامت خانواده شهرستان بویراحمد و با حضور کارشناسان مسئول ستادی برگزار شد.

 

به گزارش فصلی نو، دکتر محسن مرادی با بیان اینکه این کمیته با هدف حساس‌سازی مردان نسبت به سلامت خود و افزایش دسترسی آنان به اطلاعات سلامتی است، افزود: مردان نسبت به زنان در معرض فاکتورهای خطر بیشتری هستند و رفتار های پرخطری مانند مصرف دخانیات، الکل، اعتیاد و استرس در آنها بیشتر دیده می شود  از سوی دیگر مردان کمتر به پزشک مراجعه نموده و مراجعه به مراکز درمانی را به دلایل مختلف از جمله موانع فرهنگی تا بروز مراحل پیشرفته و خطرناک بیماری به تأخیر می اندازند.

وی با توجه به اهمیت هفته پیش رو بیان کرد: برنامه هایی همانند همایش دوچرخه سواری و پیاده روی جهت ترویج فرهنگ ورزش همگانی  در راستای سلامتی  در دستور کار قرار گرفت.

دکتر مرادی خاطرنشان کرد: برگزاری کلاس های آموزشی در دانشگاه ها و مدارس، دعوت از نهادهای دولتی و مراکز خدمات جامع سلامت جهت سالمندان از دیگر مصوبات این کمیته بود.

وی در پایان یادآور شد: در پنجمین روز از هفته سبا همایش پیاده روی با دعوت از کارکنان مرد سایر ادارات با حضور متخصصان داخلی و تغذیه  با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد انجام می پذیرد .

به گزارش وب دا؛ با حضور سرپرست، معاون و کارشناسان مسئولین ستادی مرکز بهداشت شهید دامیده شهرستان بویراحمد،  کمیته درون بخشی هفته ملی سلامت مردان ایرانی(سما) در دفتر سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد صورت پذیرفت.

http://fnkb.ir/wp-content/uploads/rangin-300×147.jpg
تلگرام
تلگرام

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
پربازدید ها
عکس