Advertisement
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 73782
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۹۷ - ۱۶:۵۷

فصلی نو، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: براساس آمار بدست آمده میزان تلفات رانندگی در هنگام نیمه شب به خصوص برای محور یاسوج به اصفهان با سهم ۴۲ درصدی از کل تلفات لزوم کنترل و نظارت بیشتر پلیس در این زمان را می طلبد.   به گزارش فصلی […]

۴۲ درصد تلفات رانندگی کهگیلویه و بویراحمد شب ها رخ می دهد

فصلی نو، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: براساس آمار بدست آمده میزان تلفات رانندگی در هنگام نیمه شب به خصوص برای محور یاسوج به اصفهان با سهم ۴۲ درصدی از کل تلفات لزوم کنترل و نظارت بیشتر پلیس در این زمان را می طلبد.

 

به گزارش فصلی نو، محمد نصیری راد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: تلفات ناشی از تصادفات در استان بیشتر در روزهای ابتدایی و انتهایی هفته رخ داده است.
وی اظهار داشت: شاخص ها نشان می دهد که میزان تلفات در ایام تعطیل نسبت به ایام غیر تعطیل ۲۵ درصد بیشتر است.
نصیری راد افزود: سهم تلفات رانندگی محور یاسوج به اصفهان ۲۰ درصد، گچساران به بابامیدان ۱۱ درصد، یاسوج به بابامیدان ۱۰ درصد، سه راهی سپیدار به دهدشت ۹ درصد و محورهای روستایی ۹ درصد است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: بیشترین تلفات عابر، مربوط به چهار محور یاسوج-اصفهان، یاسوج- بابامیدان، گچساران- بابامیدان و یاسوج نقاره خانه بوده است.
نصیری راد ابراز داشت: لزوم ایمن سازی فیزیکی برای آرام سازی ترافیک در مناطق مسکونی حاشیه راه و اجرای طرح مناسب سازی مدارس حاشیه جاده ها از جمله راهکارهای موثر برای کاهش تلفات عابران پیاده است.
کهگیلویه و بویراحمد با جمعیتی حدود ۷۲۳ هزار نفر جمعیت دارای هشت شهرستان ، ۱۷ بخش و یکهزار و ۶۷۰ روستای دارای سکنه در جنوب غربی ایران واقع شده است.
این استان با داشتن کمتر از ۱۴۰ کیلومتر بزرگراه و شرایط خاص توپوگرافی و کوهستانی یکی از استان های خطرناک در زمینه سوانح و حوادث رانندگی است.

http://fnkb.ir/wp-content/uploads/rangin-300×147.jpg
تلگرام
تلگرام

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
پربازدید ها
عکس