کد خبر: 74434
تعداد نظرات: ۶ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۹۷ - ۰۹:۱۲

این مراسم که در سالن جرجانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد ضمن برگزاری برنامه های شاد و مفرح از جمله موسیقی و اجرای نمایش زنده مناظره چهارنفری بین نمایندگان دو طیف سیاسی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد که

گزارش تصویری از برگزاری جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی توسط دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

فصلی نو ُ به همت  نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه و با حضور رپیس دانشگاه علوم  پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد ِ معاون درمان ُمدیرگروه معارف ُُمعاون فرهنگی ُنماینده ولی فقیه در دانشگاه و جمع کثیری از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان جشن چهل سالگی انقاب اسلامی برگزار شد .

در قسمتی از این برنامه اورنگ ایلامی رپیس دانشگاه علوج پزشکی استان خلاصه ای از عملکرد دانشگاه علوم پزشکی بعد از انقلاب را برای حاضرین تشریح کرد .

به گزارش فصلی نوُ این مراسم که در سالن جرجانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد ضمن برگزاری برنامه های شاد و مفرح از جمله موسیقی و اجرای نمایش زنده مناظره چهارنفری بین نمایندگان دو طیف سیاسی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد که مشروح این مناظره امشب در همین رسانه منتشر خواهد شد .

 

6
دیدگاه بگذارید

4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
  Subscribe  
Notify of
از ایوم

با سلام
من از خداوند متعال فقط خاستر اینم که نسل جدیدی که دراینده چه به عنوان نیروی اداری و چه نیروی که ب عنوان کادر پزشکی و زیر مجموعه های ان مثل پرستاری راننده امبلانس….میپیوندن.بخصوص نیروهای اداری علوم پزشکی متفات باشند
به امید تغیرات

نجاتی

نظر من اینه ایلامی به همه چیز گند زده وارزش رسانه بالاتر از کارت هدیه است دیگه نوشدارو کاری نخواهد کرد

پرپرواز

خداوندابه متعصبین مافهم وبه بافهمان ماتعصب وبه خفتگان ما بیداری عنایت فرما جشن 🤔🤔🤔😔😔

پزشک

هلله بعد از بویگ

پربازدید ها
عکس