Advertisement
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 75158
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۹۷ - ۲۳:۴۰

فصلی نو، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد گفت:۱۵۰ کیلومتر از جاده های ورودی شهرهای این استان پاکسازی شد.   به گزارش فصلی نو، محمد نصیری راد روز سه شنبه در حاشیه آئین پاکسازی ورودی شهرهای کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: کار پاکسازی ورودی شهرهای این استان با […]

پاکسازی مسیرهای ورودی شهرهای کهگیلویه و بویراحمد

فصلی نو، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد گفت:۱۵۰ کیلومتر از جاده های ورودی شهرهای این استان پاکسازی شد.

 

به گزارش فصلی نو، محمد نصیری راد روز سه شنبه در حاشیه آئین پاکسازی ورودی شهرهای کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: کار پاکسازی ورودی شهرهای این استان با مشارکت ۸۰ پاکبان،۶۰ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین در یک هفته انجام شد.
وی تصریح کرد: برای ارتقای ایمنی محورهای مواصلاتی استان ۲۰۰ عدد بنر علائم ایمنی در محور‌های مواصلاتی نصب و تابلوهای غیرمجاز در کنار جاده ها نیز جمع آوری شد.
کهگیلویه و بویراحمد حدود ۶ هزار کیلومتر راه اعم از بزرگراه، راه اصلی، فرعی و روستایی دارد که از این میزان ۱۴۲ کیلومتر بزرگراه، ۵۰۵ کیلومتر راه اصلی، یکهزار و ۲۳۸ کیلومتر راه فرعی و مابقی نیز روستایی است.
بیش از ۴۴ درصد جمعیت ۷۲۰ هزار نفری این استان در روستاها ساکن هستند.
۲۳ راهدارخانه ثابت و سیار در محورهای مواصلاتی کهگیلویه و بویراحمد به رانندگان خدمات رسانی می کنند.

http://fnkb.ir/wp-content/uploads/rangin-300×147.jpg
تلگرام
تلگرام

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
پربازدید ها
عکس