Advertisement
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 75251
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۹۷ - ۰۳:۳۴

دبیر هیئت والیبال استان با بیان این خبر در گفت و گو با….‌ گفت در این دوره از مسابقات ۸ تیم از باشگاه های مختلف استان حضور داشتند و در دو گروه چهار تیمی با هم رقابت کردند.

شهدای بابکان در غیاب اردشیر قهرمان لیگ برتر والیبال استان شد + تصاویر

فصلی نو ، تیم والیبال شهدای بابکان با غلبه در تیم  مجید در فینال لیگ برتر والیبال استان مقام قهرمانی را کسب کرد .

به گزارش فصلی نو ؛رقابت‌های لیگ برتر والیبال استان با قهرمانی تیم شهدای بابکان به پایان رسید.

دبیر هیئت والیبال استان با بیان این خبر گفت در این دوره از مسابقات ۸ تیم از باشگاه های مختلف استان حضور داشتند و در دو گروه چهار تیمی با هم رقابت کردند.

عزیزی ادامه داد در پایان دور مقدماتی این مسابقات چهار تیم شهدای بابکان ،باشگاه مجید، باشگاه احسان وتیم امید گنجگان با برتری بر حریفان راهی مرحله نیمه نهایی این مسابقات شدند.

دبیر هیات والیبال استان افزود در مرحله نیمه نهایی این مسابقات تیم‌های شهدای بابکان و باشگاه مجید با برتری برابر تیم‌های باشگاه احسان و امید گنجگان راهی دیدار پایانی این دوره از مسابقات شدند.

عزیزی تصریح کرد روز پایانی در رده بندی این دوره از مسابقات تیم باشگاه احسان ۳ بر صفر برابر حریف خود امید گنجگان به برتری رسید و عنوان سوم این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

دبیر هیئت والیبال استان ضمن تقدیر و تشکر از تیم های شرکت کننده در این دوره از مسابقات افزود: در دیدار پایانی این مسابقات که با حضور رئیس هیات، مدیر کل ورزش و جوانان استان ، معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و جمع کثیری از تماشاگران مشتاق در سالن بنیاد شهید برگزار شد تیم های شهدای بابکان و باشگاه مجید به مصاف هم رفتند که در پایان تیم شهدای بابکان با برتری ۳ بر یک برابر حریف خود باشگاه مجید به مقام قهرمانی لیگ برتر والیبال باشگاه‌های استان دست یافت.

در مراسم اختتامیه این مسابقات به تیم های اول تا سوم و تیم اخلاق لوح و کاپ قهرمانی اهدا شد.

کاپ اخلاق این دوره از مسابقات به تیم نفت و گاز گچساران اهدا شد .

مسابقات والیبال باشگاههای استان زیر نظر هیئت والیبال استان و با همکاری هیات والیبال شهرستان بویراحمد و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد.

http://fnkb.ir/wp-content/uploads/rangin-300×147.jpg
تلگرام
تلگرام

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
پربازدید ها
عکس