Advertisement
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 75605
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۹۷ - ۰۱:۴۰
مسئول روابط عمومی و بازاریابی مدیریت شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد؛

بانک قرض الحسنه ایران با همکاری موسسه خیریه سرای امید به نیازمندان تسهیلات ۲ درصدی پرداخت می کند

 وی ادامه داد : که صندوق خیریه با مسئولیت خانم پویان صفت بعد از شروع همکاری با این بانک به جای پرداخت پول بلاعوض با ارائه تسهیلات ارزان قیمت در آینده ای نه چندان دور علاوه بر اینکه موجب این میشود سرمایه این خیریه خارج نشود نیازمندان با پرداخت اقساط احساس مسئولیت بیشتری داشته باشند.

بانک قرض الحسنه ایران با همکاری موسسه خیریه سرای امید به نیازمندان تسهیلات ۲ درصدی پرداخت می کند

فصلی نو ،مسئول روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان کهگیلویه و بویراحمد از رشد ۶۵ درصدی تسهیلات و ۵۱ درصدی منابع بانک  خبر داد .

به گزارش فصلی نو ؛ سیدمحمدشریف غلامی در چهارمین همایش خانه فرهنگ ایل بیان داشت : رشد ۶۵ درصد تسهیلات و ۵۱ درصدی منابع نشان از اعتماد جامعه  نسبت به نام و فعالیت بانک قرض الحسنه مهر ایران است وخوشبختانه این آمار علاوه بر قوت قلب برای ما، مسئولیتهای اجتماعی بانک را نیز به مراتب افزایش میدهد.

وی ادامه داد : که موسسه خیریه سرای امید  با مسئولیت خانم فرزانه پویان صفت بعد از شروع همکاری با این بانک به جای پرداخت پول بلاعوض با ارائه تسهیلات ارزان قیمت در آینده ای نه چندان دور علاوه بر اینکه موجب این میشود سرمایه موسسه خیریه خارج نشود نیازمندان با پرداخت اقساط احساس مسئولیت بیشتری داشته باشند.

وی افزود: بانک قرض الحسنه مهر ایران با ارائه طرح همیاران مهر تعریفی جدید از خیر بودن نموده است که الحمدالله با استقبال عالی مردم مواجه شده است در این طرح با جمع آوری کمکهای خرد جامعه تسهیلات با ۲درصد کارمزد به نیازمندان پرداخت می شود که تا امروز رتبه استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۲ است و این نشان از معرفت و نوع دوستی مردم استان دارد.

http://fnkb.ir/wp-content/uploads/rangin-300×147.jpg
تلگرام
تلگرام

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
سرای امید Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
سرای امید
Guest
سرای امید

تسهیلات حتما یه ژن خوبه دیگه هوس کانادا کرده ای ملت هیچ گربه ای برای رضای خدا موش نمیگیره

پربازدید ها
عکس