Advertisement
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 75709
تعداد نظرات: ۱۴ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۹۷ - ۲۱:۴۰

,همچنین در تقسیم پولها هیاتهایی که یک مسابقه کشوری ندارند ۳برابر هیاتهایی که بیش از بیست مقام قهرمان کشوری دارند پول دریافت نموده که این موارد و موارد دیگر که بعدا اعلام میگردد اختلافات شدیدی بین مدیرکل و معاون بوجود اورده است .

پشت پرده های تغییر معاونت توسعه اداره کل ورزش و جوانان استان /اختلافات دیروز در دروهان به اوج رسید

فصلی نو ، بدنبال درج اخباری مبنی بر تودیع احمد حکمتی اصل و معرفی شادمان گودرزی بجای وی در پست معاونت توسعه منابع اداره کل ورزش و جوانان شایعه برکناری حکمتی اصل را تکذیب کرد .

به گزارش فصلی نو ، وی که از نزدیکان احمد حکمتی اصل است انجام این فعل و انفعالات را استعفای حکمتی اصل از این پست بدلیل بی ملاحظه گری های طولانی مدت علوی عنوان کرد و مطالب دیگری را عنوان کرد که در زیر می خوانید .

 

با توجه به مشکلات عدیده ای که در یک سال گذشته در اداره ورزش و جوانان وجود داشته و همچنین مواردی در تقسیم پولها به هیاتهای ورزشی از جمله در سال ۹۶,۹۷,۹۸ نزدیک به ۴ میلیارد تومان پول بین هیاتها تقسیم شده که متاسفانه معاونت ورزشی به غیر از چند سند از پرداختی های انها اطلاعی نداشته است

مضاف به این در برگزاری مجامع هیاتهای ورزشی با توجه به اینکه از اختیارات مستقیم معاونت ورزشی می باشد مدیرکل به صورت سرخود در اختیارات معاونت دخالت می کرد و نسبت به عزل و نصب ها در هیاتها دخالت میکرد .

همچنین در تقسیم پولها هیاتهایی که یک مسابقه کشوری ندارند ۳برابر هیاتهایی که بیش از بیست مقام قهرمان کشوری دارند پول دریافت نموده که این موارد و موارد دیگر که بعدا اعلام میگردد اختلافات شدیدی بین مدیرکل و معاون بوجود اورده است .

اما دلیل اصلی ک بتوانیم بیان بکنیم این بود که در ماه های اخیر زمزمه رفتن اقای علوی شدت گرفته بود .یکی از معتبرترین محتمل ترین. گزینه ها اقای احمد حکمتی بود چرا که اقای احمد حکمتی هم کارمند وزارت ورزش و هم دکترای تربیت بدنی و هم بیش از هفت سال سابقه معاونت داشت و همین موارد دست به دست خود داد کار علوی رقیب اصلی خود زهر چشم بگیرد .

وی گفت : اوج اختلافات حکمتیان وعلوی روز گذشته در جریان افتتاح سالن ورزشی دروهان جلوی چشمان غلام محمد زارعی صورت گرفت که همانجا حکمتیان به علوی گفت دیگر قادر به همکاری با شما نیستم و علوی نیز بصورت ضمنی با درخواست وی موافت نمود و امروز شادمان گودرزی را بجای وی منصوب نمود

http://fnkb.ir/wp-content/uploads/rangin-300×147.jpg
تلگرام
تلگرام

14 دیدگاه

 • علوی از روزی که مدیرکل شده با مافیاهای پولی ورزش و جوانان یکی شده و همه جوره اونا رو حمایت میکنه. مافیای بزرگ استخرهای استان رو گذاشت مدیر یکی از شهرستان ها و مافیای اعتبارات ورزشی رو براش ماشین خرید و دوستش شده و مافیای اعتبارات جوانان هم آقای ر رو هم چند عنوان از جمله خانه جوان رو بهش داد و پولها رو هم میده به همین چند نفر.
 • سلام چه دروغ بزرگی .همه چیز رو وارونه گفتین .در صورت انتشار جهت روشن شدن افکار عمومی مستندات رو میفرستم.
 • از هیات ها ورزشکاران قهرمان و کارمندان نظر سنجی کنید اونا میتونن نظر منصفانه بدن .نه کسانی که به دنبال اهداف سیاسی بودن.
 • اتفاقا علوی جلوی نفوذ یه عده رو گرفت و انتخاباتی سالم برگزار کرد.و دست اونا برا همه رو شد.
 • واقعا جای تاسف داره واسه ورزش استان اخه چندین سال مدیر کل اداره ورزش و جوانان یه عده مدیر کل غیر بومی که میان میخورن میپاشن و هر .....میخوان میکنن بعدم بار میبندن ... میشن میرن نه بازخواستی نه جوابی این همه استان خودمون باسواد و دلسوز داره چرا غیر بومی
 • تو روخدا خجالت بکشید.اگه ما ازکارمندان ورزش و جوانان هستیم می دانیم آقای حکمتی به تنها چیزی فکر نمیکه ورزشه و فقط دنبال پر کردن جیب خودشه.دست وردارین از دروغاتون.حکمتی با کاراش گند زده به اداره ورزش و جوانان.بهترین خبر بعنوان عیدی ورزش و جوانانی ها همین برکناری حکمتی اصل بود.
 • بنام خدا.. اقای عزیز که میفرماییدمافیای ورزش مگربه غیرازخودحکمتی که ورزش رونابودکردمافیای دیگه هم هست. خودایشان بود که ازخیلی ازهیاتهاپول وباج گرفته انشاله بزودی مستندات روخواهدشد. ضمنااستعفانبودبرکنارش کردن
 • بنام خدا.. دوست گرامی که میفرماییدمافیای ورزش. مگه مافیایی بدترازخودحکتی هست که 6سال ورزش استان رانابودکردوازهیاتهاپولهای زیادی دریافت کرده ومستندهمه وجودداره که بهزودی ارایه داده خواهدشد... ضمناایشان راکنارزدن واستعفانداد
 • الان ی سوال اینجا مطرح میشه!چرا مجمع هیات بسکتبال الان یکساله به تعویق افتاده .آقای علوی دنبال چ ماده وتبصره ای میگرده ک خانم عزیزدردونه ی کارمندشو بخاد رییس هیات کنه ما نمیدونیم؟!رسیدگی کنن لطفا
 • کلا معلوم نیست چه خبره تواداره ورزش.یا مدیریا کارمند یا کارشناس هرروز دادگاه افتادن ازبس بینشون خرابه.خدا میدونه کی راست میگه کی دروغ.
 • همیشه انسان های درستکار دشمن دارند.علوی خدارو داره و خداوند جواب همه اون نامردا رو میده . روسیاهیشون نزدیکه
پربازدید ها
عکس