Advertisement
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 75865
تعداد نظرات: ۱۴ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۹۷ - ۰۰:۰۰

وی خاطرنشان کرد: کسی که پا در عرصه سیاست گذاشت یک روز ورود می کند و یک روز هم باید انتظار عزل داشته باشد ، اختلاف سلیقه  بین ما وجود دارد ، و این اختلافات اصلا در زمینه های شخصی ، اجتماعی و خانوادگی نیست .

امروز من رفتم فردا هم مدیرکل خواهد رفت / زارعی تکیه گاه من است

فصلی نو ، معاون سابق ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد هرگونه اختلاف نظر شخصی با مدیرکل ورزش و جوانان استان را رد کرد .

بدنبال معرفی شایان گودرزی بجای احمد حکمتی اصل و  ایجاد حاشیه های فراوان در این خصوص احمد حکمتی اصل در تماس با فصلی نو ، اعلام کرد: بنده هیچ اختلاف اجتماعی با آقای علوی ندارم و اختلافات کاری من با ایشان مرسوم است .

احمد حکمتی اصل جمله معروف امام علی خطاب به مالک اشتر را استناد کرد  و گفت : حضرت به مالک اشتر گفتند اگر این پست ها ماندنی بود به من و تو نمی رسید .

حکمتی در ادامه افزود: آقای علوی مدیرکل هستند امروز من رفتم فردا هم ایشان می رود ، اصلا لزومی ندارد که کسی زانوی غم بگیرد و فضا بوجود بیاورد ، مدیرکل جوان هستند من هم جوان هستم ما می خواهیم برای فردا رشد کنیم .

وی خاطرنشان کرد: کسی که پا در عرصه سیاست گذاشت یک روز ورود می کند و یک روز هم باید انتظار عزل داشته باشد ، اختلاف سلیقه  بین ما وجود دارد ، و این اختلافات اصلا در زمینه های شخصی ، اجتماعی و خانوادگی نیست .

معاون سابق اداره کل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه امروز با علوی نشست داشته است عنوان کرد: در نشست امروز هیچ بحثی با آقای علوی دال بر بحث خارج از اداره نداشتم ، امروز هم که ایشان مدیرکل هستند و من کارشناس کارمند در هر نقطه ای که ایشان در نظر داشته باشند موظف هستم انجام وظیفه کنم .

احمد حکمتی اصل اضافه کرد: بنابراین از دوستان  و کسانی که به بنده  محبت دارند و آنهایی که با بنده عناد دارند   از طریق سایت فصلی نو ، خواهش دارم وارد این فضا نشوند و نسبت به مطالبی که بین ما هست دامن نزنند .

حکمتی گفت : یک اختلاف سلیقه ای بین ما بود که تمام شد نه خانی آمد و نه خانی رفت .

به گزارش فصلی نو ، احمد حکمتی اصل در ادامه افزود : جا دارد  در همین جا از جناب زارعی نماینده محترم تقدیر کنم و اعلام کنم که کسانی که بدنبال ایجاد فضا هستند متذکر شوم  نماینده محترم دوست من هست و خواهد ماند  و همیشه و در همه جا تکیه من  بعد از خدا خواهند بود .

وی گفت : جناب زارعی همیشه به من لطف داشتند و نسبت به این فضا خیلی تلاش نمودند و هیچ کس نمی تواند بین من و حاج زارعی اختلاف ایجاد کند .

 

http://fnkb.ir/wp-content/uploads/rangin-300×147.jpg
تلگرام
تلگرام

14 دیدگاه

 • جناب حکمتی حتما اینو هم بخون از مولا امیرالمومنین اگر خداوند از علما عهد و پیمان نگرفته بود که برابر شکم بارگی ستمگران و گرسنگی مظلومان سکوت نکنند، مهار شتر خلافت را بر کوهان آن انداخته رهایش می ساختم و آخر خلافت را به کاسه ی اول آن سیراب می کردم آنگاه می دیدید دنیای شما نزد من، از آب بینی بزغاله ای بی ارزش تر است. خود کرده رو تدبیر نیست این پست ها گذری هستن و بی شک تنها چیزی می ماند مردم داری امیدوارم در این مدت به مدیریت سابق خود کمی تامل کنید
 • امیدوارم هر چه زودتر به جایگاهی که لیاقت آن را دارید برسید سواد و درایت و دلسوزی شما جناب حکمتی عزیز بر ما پوشیده نیست
 • باتوجه به صحبت‌های آقای حکمتی ظاهراً آقای حاج زارع ولی نعمت وی زورش به آقای علوی مدیرکل ورزش و جوانان نرسیده است بهتر است آقای حکمتی امیدش به خدا باشد و لاغیر.
  • ز......زورش به کی میرسه ، هر چه گفته دروغ بوده ، کلا فقط منافع خودش با خانواده اش براش مهم بوده ، برادراش که توی گچساران کار راهسازی رو از تاجگردون میگیرن که مرکز استان رو برادر به ظاهر توانمندشون به ایشون تقدیم کنه ، باور کنید بدترین انتخاب رو در طول تمام انتخابات داشتیم ، .....ه ای بی سواد و هیچ بلد ، نماینده ای که جز به منافع شخصی خودش هیچ چیز و هیچ کس براش مهم نیست ، گول حرفهای الکیش رو نخورید که جز حرف چیزی نیست
 • فک کنم پناه شما بعد از خدا محمد رضا باشه نه زارع چرا این همه خود شیفتگی و چاپلوسی پستت که آب دهان سوزی نبود که این همه زارع و مدیر کل رو ستایش میکنی
 • جناب حکمتی خودکرده راتدبیرنیست توی 6سال گذشته ورزش استان رانابودکردی. بله این جایگاههابه کسی وفانمیکنه ولی کمی به برخوردای مغرضانه خودت فکرکن که چقدراه ونفرین کارمندان وروئسای هیاتهاوورزشکاران پشت سرت هست متاسفانه پست وجایگاه ظرفیت میخوادکه تویکی نداری تمام عملکردت درجهت منفی وتخریب دیگران بود وکارت شده بود پول گرفتن ازهیاتها وباج خواهی.. امیدوارم دراینده خودت رواصلاح کنی
 • جناب حکمتی اخلاق ومحبتش وتوجهش به ارباب رجوع وتلاشهایشان درحوزه کاری برای ماکافی بودقطعاخداهم ازشون راضیست.منش وبزرگی ادمهادرپست ومقام دنیا نیست بلکه درلیاقت وباطنشان هست .
 • درود بر احمد حکمتی استاد ادب و اخلاق. اصالت و دیرینه خانوادگی شما بر مردم بویراحمد پوشیده نیست و شایسته بهتر از اینها هستی.
 • سلام دکتر حکمتی بابا حاج زارع رو ول کن بخدا خودت انسان بزرگی هستی بیا با ما باش به ازین باش
 • من از نظر جناحی با حکمتی مخالفم وخیلی نقد به ایشان دارم ولی خداوکیلی ادم کار بلد وتوانمندی هستی فقط جناحت رو عوض کن
 • ای کاش روزی را ببینیم که نمایندگان در کار اجرایی دخالت نکنند.علی رغم زحماتی که تمام نمایندگان میکشند ولی متاسفانه این نقص بزرگ را دارند و همین مسئله باعث شده که کسی به دنبال شایسته سالاری نباشد.و همیشه نمایتدگان برای تصرف پستهای مدیریتی از شهرستان محل انتخاب تحت فشار هستند.علی رغم انتقادهای فراوان به آقای هدایت خواه؛ تنها نکته مثبت وبسیار ارزشمند که از ایشان دیدیم همین موضوع بود که در انتخابات گذشته با طرفداران خود شرط کرد که فقط به شرط عدم دخالت در عذل و نصب مدیران کاندید میشوند.
 • درود بر دکتر حکمتی مردی با شهامت و نترس، بله آقای حکمتی؛ مبارزه با دزدان و نابخردان تاوان دارد، اما شما به جایگاههای رفیع خواهی رسید چون قلب پاکی داری
پربازدید ها
عکس